Plaża,dzika plaża....

Moderator: bobo2206

Plaża,dzika plaża....

Postautor: Gość » śr cze 28, 2006 1:43 pm

PiękneDębki,urocza plaża.Dlaczego ktoś niszczy to piękne miejsce,kto ma prawo zmieniać naturę i regulować bieg rzeki?Dzisiaj bylam na plaży i szybko uciekłam.Ogromna kopara w tym tak spokojnym miejsu mnie przestraszyła i jakże zakłócała szum fal i i piekne widoki.A poza tym plaża wyglad jak jakieś pobojowisko.Czyżby wszystko dla Beach Baru?Który zresztą w tym roku chyba będzie kiepściutki..Widać jaka organizacja...Współczuję wszystkim z małymi dziećmi,przecież rzeczka to ich ulubione miejsce...
Gość
 

Postautor: nikka » pn sie 07, 2006 12:16 am

Może trochę nie na temat...
Do Dębek przyjeźdzam od 8 lat, ale po raz pierwszy widziałam tak brudne plaże. Okropność. Ja wiem, że ludzie pozostawiają po sobie różne rzeczy, niemniej czy nie powinno być ekipy sprzątającej plaże wieczorami?
nikka
 

Postautor: sosek » pn sie 07, 2006 10:41 am

nikka pisze:Może trochę nie na temat...
Do Dębek przyjeźdzam od 8 lat, ale po raz pierwszy widziałam tak brudne plaże. Okropność. Ja wiem, że ludzie pozostawiają po sobie różne rzeczy, niemniej czy nie powinno być ekipy sprzątającej plaże wieczorami?


Plaze sprzataja rano, a wieczorem to niewiele widac.
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy


Wróć do Wasze wakacje w Dębkach...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron