wieża widokowa

Moderator: bobo2206

wieża widokowa

Postautor: sunni » sob cze 21, 2008 8:47 pm

widzialam zdjecia na forum wiezy widokowej ok 15 km od debek.. czy ktos moze mi napisac gdzie dokladnie to jest?:)
sunni
 
Posty: 3
Rejestracja: śr cze 18, 2008 3:48 pm

Postautor: okul » sob cze 21, 2008 10:35 pm

Zdaje się, że masz na myśli wieżę widokową w Gniewinie. faktycznie będzie ok. 15 km od Dębek. Jeśli chcesz się tam dostać musisz trafić na drogę prowadzącą z Żarnowca w stronę Wierzchucina, jakiś 1 km za Żarnowcem będzie droga w lewo na Lubkowo, skręcasz tam i można powiedzieć "jedziesz wzdłuż brzegu jeziora żarnowieckiego, dojedziesz do elektrowni wodej Żarnowiec (nie sposób nie zauważyć - po lewej zobaczysz spore rury ułożone na zboczu pagórka - za elektrownią skręcisz w lewo (pod górę). Gdy dojedziesz do końca wzniesienia zobaczysz wieżę widokową. Warto tam zajechać! Widok robi wrażenie! Pozdrawiam
:O)
okul
Expert
Expert
 
Posty: 134
Rejestracja: śr lip 19, 2006 8:42 pm

Postautor: blazus1 » ndz cze 22, 2008 12:17 am

dokladnie bylem porobilem fotki sliczne :)) naprawde warto widac z niej nie tylko jezioro i zbiornik szczytowy ale i morze statki po nim plynace.. cydny widok :)) niezapomniane przezycia :) pozdrawiam!
...
blazus1
Expert
Expert
 
Posty: 171
Rejestracja: pn cze 18, 2007 9:59 am
Lokalizacja: Gród Kraka

Postautor: krzysiek6602 » pn cze 30, 2008 9:05 pm

Wieża nazywa się Kaszubskie Oko
krzysiek6602
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: ndz mar 30, 2008 8:00 pm

Postautor: Gość » pn cze 30, 2008 10:27 pm

a wejscie na nią jest dostepne w wybranych godzinach?i czy jest odpłatne?::
Gość
 

Postautor: _lilek_ » wt lip 01, 2008 11:53 am

Byłam i również polecam!!!
Na stronie gminy Gniewino znajdziesz szczegółowe informacje, nie tylko w kwestii wieży. Ech zazdroszczę prężności gminie Gniewino w promowaniu swoich atrakcji.
Cennik : bilet normalny 4 zł, ulgowy 3 zł, wjazd windą 6 zł.
Godziny otwarcia w sezonie: codziennie 9-21 godz.
Z dopiskiem "Uwaga – informujemy, że w bardzo wietrzne dni
Wieża Widokowa może być zamknięta z powodów bezpieczeństwa".
_lilek_
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 21
Rejestracja: pn maja 05, 2008 4:36 pm

Postautor: Gość » pn lip 21, 2008 10:41 pm

byłam juz i naprawde warto pojechac i zobaczyc:) wieza jest bodajze w gniewinie 20km od debek
Gość
 

Postautor: jerzu » sob lip 04, 2009 7:23 pm

Ja byłem tam dzisiaj. Żenada. Za samo wejście na teren kasują po 2 zł. od osoby. ZTCW jeszcze miesiąc temu tego nie było. A, i przygotujcie sobie drobniaki, bo żeby tam wejść, to trzeba przejść przez samoobsługowe bramki. Ja drobniaków nie miałem, rozmienić też nie było gdzie (pawilon z pamiątkimi, który niby kasę rozmienia, czynny od 11.00 był zamknięty o godzinie 12:30), trzeba dzwonić do obsługi wieży. Panna przychodzi i kasę rozmienia.
jerzu
jerzu
Expert
Expert
 
Posty: 54
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 4:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Zachwycona » pn lip 13, 2009 6:34 pm

To fakt. Od kilku dni wejście jest płatne.Ale i tak warto tam zajechać i milo spędzić czas. W Gniewinie dostępna jest pływalnia oraz bowling. Goraco polecam restaurację "Trzy Korony "- robi wrażenie.
Sama spędzam od kilku lat urlop w Nadolu , 3 km od Gniewina. Niezapomnianym przeżyciem był rejs szybką łodzią motorową. Generalnie tereny ciekawe i można nie nudzić się nawet w czasie niepogody.
Zachwycona
 

Re: wieża widokowa

Postautor: zygzak » pt lip 29, 2011 12:50 am

Kaszubskie Oko robi wrażenie, jest tam co robić również z dziećmi
zygzak
Expert
Expert
 
Posty: 61
Rejestracja: wt lip 05, 2011 1:07 am

Re: wieża widokowa

Postautor: Bakkara » pt lip 29, 2011 12:32 pm

Pojedziemy obowiązkowo, dzieciaki już się napaliły na wjazd windą że o dinozaurach i statku pirackim nie wspomnę :D
Bakkara
Expert
Expert
 
Posty: 84
Rejestracja: śr mar 09, 2011 10:40 am
Lokalizacja: spod Warszawy


Wróć do Co fajnego dzieje się w Dębkach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron