Nie róbcie z Dębek skansenu

o Dębkach, z Dębek i wokół Dębek...

Moderator: bobo2206

Postautor: robix » śr wrz 26, 2007 5:15 pm

Dobrze napisane , chociaż szukam jakieś oficjalnej wzmianki na temat tych wiatraków. Jeżeli to prawda w 100 % to niezły SYF będzie no i pewnie ludziska przestaną tam jeździć. Także ta sprawa leży w interesie tych wszystkich co to oczekują w lato nawału turystów. Ja osobiście wolę zachód słońca bez wiatraków.
robix
 

Postautor: HAHAHA » ndz wrz 30, 2007 1:23 am

W gminie trzyma PO którzy na nic nie pozwalają tylko dla swoich miejscowoąci czyli Sławoszyno, Wierzchucino nie wiem gdzie jeszcze i oni mają to w du... co się dzieje z Dębkami tylko dla siebie to jest polityka w Polsce
HAHAHA
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 44
Rejestracja: sob cze 09, 2007 10:12 pm

Nie chowajcie swoich brudów

Postautor: Do operatora-to świństwo » sob maja 10, 2008 7:54 pm

A dlaczego zginęły wpisy o Dębkach - Skansenie w tym forum. Operatorowi się nie podobało - czy miejscowym prawda w oczy koliła.
W ten sposób nie zbudujemy ciekawych Dębek - bo temat nie zginął, a prawdę się nie usunie z sumień.
Do operatora-to świństwo
 

Postautor: blazus1 » sob maja 10, 2008 7:56 pm

nom oczekujemy odpwiedzi ..
...
blazus1
Expert
Expert
 
Posty: 171
Rejestracja: pn cze 18, 2007 9:59 am
Lokalizacja: Gród Kraka

Skansen

Postautor: To ja » pn maja 12, 2008 8:17 pm

Potwierdzam, że zginęły wpisy o skansenie, gdzie oglądał by się Video i DVD na pedały, i inne ciekawostki. Szkoda bo były ciekawe wpisy. Ale operator tego forum jest nieuczciwy - wstyd, a ślad i tak zostaje.
To ja
 


Wróć do CIEKAWOSTKI

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron