Prosimy o wieści z Gminy Krokowej

opinie o stronie internetowej debki.pl/debki.elo.pl

Moderator: bobo2206

Prosimy o wieści z Gminy Krokowej

Postautor: To ja z Dębek » pn sty 21, 2008 11:11 pm

Mamy V-ce Wójta - Białka Jarosława - to chyba możemy mieć świeże wieści z gminy. Mamy też Sołtysa - Krzysztofa Obszyńskiego co ma na co dzień świeże wieści. W Gminie Krokowa na bip.Krokowej nić nie ma - czy gmina pracuje i czy ma kontakt z ludzmi.
To ja z Dębek
 

Postautor: OLO » wt sty 22, 2008 8:08 pm

no właśnie nic nie wiemy co się w gminie dzieje (gminne wieści przepadły)
OLO
 

To jest Informacja od Wójta Gminy

Postautor: To ja - wiecie już skąd » wt sty 29, 2008 10:36 pm

Wójt Gminy Krokowa - podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 4 lutego 2008 r. na okres 21 dni na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Krokowa przy ul. Szkolnej 2 i na stronie internetowej
www . bip . krokowa . pl ( przetargi ) zostanie wywieszony wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży, położonych w miejscowości; Dębki, obręb Żarnowiec i Wierzchucino.

To jest najważniejsza informacja Wójta dla mieszkańcówGminy Krokowa - wiecie co będzie - będzie kasa na urzędników. A co będzie dla nas - torba i kij.
To ja - wiecie już skąd
 

Wieści

Postautor: To ja - już wiecie kto? » czw kwie 10, 2008 11:42 am

Nadal nie ma żadnych informacji o Dębkach, o Krokowej - może by ruszył tyłek sołtys i v-ce wójt. A nas mieszkańców na tym forum nic nie boli.
To ja - już wiecie kto?
 

proszę o opinie - dom pomocy społecznej Krokowa

Postautor: magdalena2211 » pt lip 04, 2008 11:16 am

Drodzy internauci

potrzebuję informacji na temat warunków w Domy pomocy społecznej Krokowa. Ma tam trafić moja babcia - niestety niedawno przeprowadziliśmy się w pobliskie okolice i nie mamy pojęcia czy temu ośrodkowi można zaufać. Proszę o informacje o tym miejscu, opinie. Będę bardzo wdzięczna!
magdalena2211
 

Re: proszę o opinie - dom pomocy społecznej Krokowa

Postautor: Bywam tylko czasami » ndz lip 13, 2008 11:35 am

magdalena2211 pisze:Drodzy internauci

potrzebuję informacji na temat warunków w Domy pomocy społecznej Krokowa. Ma tam trafić moja babcia - niestety niedawno przeprowadziliśmy się w pobliskie okolice i nie mamy pojęcia czy temu ośrodkowi można zaufać. Proszę o informacje o tym miejscu, opinie. Będę bardzo wdzięczna!


Personel począwszy od Pani Dyrektor a kończąc na Paniach sprzątających czy też gotujących - to osoby o pełnym profesjonaliźmie, oddane sprawie i osobom, dla których pracują. Warunki raczej skromne, ale zawsze jest czysto, podopieczni zadowoleni. Opieka na ****. Polecam gorąco.
Bywam tylko czasami
 

Brak wieści Gminnych

Postautor: To ja z Dębek » pt lis 14, 2008 3:30 pm

A wieści z Gminy Krokowej nadal nie ma.
Na bip.krokowej też nic nie ma. Wieści z Sesji Rady Gminy też nie ma.
Gdzie są radni-bezradni, Wojtowie, Sołtysi. Sezon się skończył a oni urlopy sobie porobili.
Och my biedni maluczcy z tej naszej Gminy - a wybory blisko.
To ja z Dębek
 

Brak wieści Gminnych

Postautor: To ja z Dębek » pt lis 14, 2008 3:30 pm

A wieści z Gminy Krokowej nadal nie ma.
Na bip.krokowej też nic nie ma. Wieści z Sesji Rady Gminy też nie ma.
Gdzie są radni-bezradni, Wojtowie, Sołtysi. Sezon się skończył a oni urlopy sobie porobili.
Och my biedni maluczcy z tej naszej Gminy - a wybory blisko.
To ja z Dębek
 

wieści

Postautor: Mariolka » pt lut 06, 2009 12:26 pm

czy wiecie jak sprawdzić projekt miejscowego planu zagospodarowania/
Błotka
Mariolka
 
Posty: 1
Rejestracja: pt lut 06, 2009 9:52 am
Lokalizacja: Karwieńskie Błotka

Re: wieści

Postautor: To ja » sob mar 21, 2009 10:46 am

[quote="Mariolka"]czy wiecie jak sprawdzić projekt miejscowego planu zagospodarowania/[/quote]
W Urzędzie Gminy Krokowa - u p. Szulc Teresy lub u V-ce Wójta Białka Jarosława w urzędzie w Krokowej lub na Liliowej w Dębkach
To ja - już wiecie
To ja
 
Posty: 1
Rejestracja: czw mar 19, 2009 10:06 pm

W Ciekawostkach- POWSTAŁ CIEKAWY TEMAT - Zagospodarowanie

Postautor: To ja - już wiecie kto? » śr lis 04, 2009 11:41 pm

Prezentuje tam wkur-wio-ny działkowicz - wyroki dot. obiektów budowlanych, Wótów gminy Krokowa, Powiatowego i Wojewózkiego Nadzoru Budowlanego
II SA/Gd 11/08 - Wyrok WSA w Gdańsku 23 kwietnia 2008 gdzie powiedziane jest, że:
" Jest oczywiste, że wyrok ten ma wprost zastosowanie do sytuacji skarżącej, która w warunkach samowoli wybudowała obiekty na terenie, na którym w czasie prowadzenia postępowania rozbiórkowego nie obowiązywał miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. "

" W chwili obecnej, na skutek wydanego przez Trybunał wyroku, istnieje możliwość legalizacji dokonanej samowoli w oparciu o decyzję o warunkach zabudowy wydaną już po wszczęciu postępowania. "
To ja - już wiecie kto?
 


Wróć do www.DEBKI.pl

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron