ktoś z młodzieży wybiera do dębek ??

Moderator: bobo2206

ktoś z młodzieży wybiera do dębek ??

Postautor: ajdrian » śr cze 07, 2006 10:58 pm

ktoś z młodzieży wybiera do dębek ?? oprócz mnie i 3 kolegów
ajdrian
 

tak

Postautor: Jaworski » czw cze 08, 2006 10:17 am

tak, Twój Ojciec :wink: ogólnie zbyt wiele "smarków" tam nie ma, więc odradzam :lol:
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: EMU » czw cze 08, 2006 4:34 pm

tak samrki niech sobie jadą na kolonie albo na obóz a nie do Dębek :twisted:
EMU
 

Postautor: Gość » ndz cze 25, 2006 11:38 pm

EMU pisze:tak samrki niech sobie jadą na kolonie albo na obóz a nie do Dębek :twisted:


Ta? to dopiero...
Gość
 

Postautor: Ewela » wt cze 27, 2006 9:46 pm

A ja protestuje!Ja nędzny 14-rnastoletni "smark" co do pańskiej opini panie EMU stanowczo sie nie zgadzam.Do Dębek w tym roku zawitam 3 raz i w życiu nie wymieniłabym wakacji tam spedzonych na kolonie.Aha i jeszcze jedno młodziez jest tylko, że w mniejszym stopniu niż dorosli,a w dodatku wiekszosc przebywa na działeczkach tak jak ja i wiekszosc znanychmi ziomków :) :) .Serdecznie pozdrawiam wszystkie smarki i nieco starszych wczasowiczów :D :D [color=olive][
Ewela
 

Postautor: hornet » pt lip 14, 2006 10:14 pm

Przepraszam że wznawiam, ale po co robić śmietnik i zakładać nowy topic? Otóz nie pytam o młodzież;] z tematu(14 lat młodzież-buahaha). No nie nazwę się dorozłym(17) więc muszę nazwać się młodzieżą, tym samym porównujac się do 14-smarków. Osobiście uważam że mogą sobie być, byle nie za dużo. Pytam teraz czy ktoś w tym wieku(16-19) zjawi się w Dębkach w czasie 15.07-29.07?? Czy również "dorośli"(w nawiasach bo trudno tak nazwać ludzi nie tolerujących dzieci...jak by własnych nie mieli) mają coś przeciwko temu wiekowi??

mj zawita w Dębkach??
(wtajemniczenie wiedzą;])- bo logo www.debki.pl pokazuje jak by tak miało być ;]
hornet
 

Postautor: Kuba » ndz lip 08, 2007 4:49 pm

Jezdze tam odkad skonczylem 1 rok zycia (teraz mam 13) zawsze w wakacje tam jade na berszowisko tam jest pr0 ! Jade 15 lipca !
Kuba
 


Wróć do Wasze wakacje w Dębkach...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron