gawra :(

Moderator: bobo2206

gawra :(

Postautor: miśka » wt lip 25, 2006 12:41 pm

tego miejsca nie polecamy :( ...zimny żurek z szarą kiełbasą,karkówka o aromacie kaszanki i cola za która zapłaciliśmy,ale którą musieliśmy "wywalczyć",bo Pani twierdziła,że już wydała :x ...jednym słowem -porażka.
miśka
 

Re: gawra :(

Postautor: Gość » ndz lip 30, 2006 9:37 pm

miśka pisze:tego miejsca nie polecamy :( ...zimny żurek z szarą kiełbasą,karkówka o aromacie kaszanki i cola za która zapłaciliśmy,ale którą musieliśmy "wywalczyć",bo Pani twierdziła,że już wydała :x ...jednym słowem -porażka.
też tak sądzę wielkie zero a za barem ''dzieci '' które się ciągle motają lepiej zabrać kanapki i jogurt niż tam wydać kasę
Gość
 

Postautor: gośc » pt wrz 08, 2006 12:34 pm

dokładnie tak,a poza tym co za ceny??a fasolka po bretońsku przypominała bardziej leczo,wszystko tam było z całego tygodnia:)
gośc
 

Postautor: Bigosek » wt wrz 19, 2006 10:20 pm

Zamawiałem leczo - dostalem coś co przypominało leczo, a raczej z wyglądu bo już nie smaku. Wyjątkowo podłe.
Bigosek
 

Re: gawra :(

Postautor: BARTłOMIEJ » ndz lut 18, 2007 3:35 pm

miśka pisze:tego miejsca nie polecamy :( ...zimny żurek z szarą kiełbasą,karkówka o aromacie kaszanki i cola za która zapłaciliśmy,ale którą musieliśmy "wywalczyć",bo Pani twierdziła,że już wydała :x ...jednym słowem -porażka.


Sorry wybacz ...ale ja bylem i mi strasznie smakowało:).....>>więc to może był wypadek że podano ci coś gorszgo:D:D..>.a co do obsługi to bardzo mła:D:D....>>i wcale nietaka młoda ....wiem bo rozmawialem z nimi .....>>POLECAM GORąCA...>>I BLISKO PLAZY!! :)
BARTłOMIEJ
 

Postautor: BEACH » ndz lut 18, 2007 10:42 pm

Bigosek pisze:Zamawiałem leczo - dostalem coś co przypominało leczo, a raczej z wyglądu bo już nie smaku. Wyjątkowo podłe.


JEST MALY PROBLEM!!!,,,,,,,,,,,,<<TAM NE BYLO W MENU LECZA...WIEC WIESZ ZMYSLAJ DALEJ :d:d.......>WIDAC ZE CHYBA ZKNKURENCJI JESTES sqRWYSYNKU:)
BEACH
 

Gawra

Postautor: Kamilka<3 » pt sie 31, 2007 9:06 pm

Coż..
Co osoba to inna opinia .

Wg Mnie Obsluga bardzo mila .
Jedzenie smaczne ..

Moze troche za drogo , ale to da sie pominac .

z obsluga mozna bylo porozmawiac i sie posmiac ..
Zawsze chetnie sluzyli pomoca gdy kltos pytał o droge .. lub cos innego .

Ktos wspominał o jakims ' leczo ' ..
niestety chyba pomylił bary ..

Bo w Gawrze nie bylo takowego ' leczo'

najpierw zastanowcie sie co piszecie . ;]

Osobiscie polecam .!
mila atmosfera ..
muzyka spokojna ..

plac zabaw dla dzieci ..
Wieczorem dyskoteki ..
dla molodych i starszych ..
gdyz muzyka byla roznorodna ..

Pozdrawiam .
Kamilka<3
 
Posty: 2
Rejestracja: pt sie 31, 2007 8:50 pm


Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron