czasy poddasza nie wrócą...

Moderator: bobo2206

czasy poddasza nie wrócą...

Postautor: mali » śr sie 03, 2005 1:51 pm

przyjeżdżam do dębek od 13 lat. od 3 jest coraz gorzej. ludzie którzy zaczęli tu się tłumnie zjawiać zwabieni artykułami z kolorowych pism nie pasują do starych dębeczek. stare dębki to poddasze gdzie balety miały niepowtarzalny klimat, pole u janka , ogniska na plaży. niestety kurowie przerobili poddasze na kolejne pokoje gościnne, pan jan wybudował na najlepszym polu w całych dębkach wielkie gmaszysko w którym wynajmuje mieszkania, a jak rozpalisz ogień na plaży to przyjeżdża 20 strażników na komarach i zakuwają cię w kajdanyi Na dobrą sprawę nie ma teraz gdzie pójść, jest coraz więcej bamberstwa, dresiarzy i panienek na szpilkach. Tylko patrzeć jak zaczną powstawać wiejskie dyskoteki i tym podobne miejsca których brak zawsze cechował to wspaniałe miejsce. ja daję dębkom ostatnią szansę , przybywam w piątek 5 sierpnia i jeżeli nie poczuję chociaż klimatu " moich dębek " to tak szybko nie wrócę.
mali
 

Nic straconego.

Postautor: ewa » czw sie 04, 2005 9:14 am

Te zmiany są nieodwracalne,tym bardziej, że piszesz o centrum Dębek.Spróbuj może pomieszkać np. bliżej Piaśnicy. Tam też są pola namiotowe i kwatery.A jakbyś jeszcze mógł przyjechać po 20 sierpnia to masz warunki jak sprzed 10 lat.Pozdrawiam
ewa
 

zgoda!

Postautor: toja » pn sie 08, 2005 3:18 pm

Zgadzam sie!!! Teraz jak debki to tylko w sierpniu! Wtedy jest stara ekipa, fajni ludzie jak za dawnych czasow, ktorzy nie potrzebuja calej tej otoczki, zeby milo spedzac czas tylko korzystaja z tego, co w debkach najpiekniejsze czyli z natury, pieknej plazy i spokoju, ktorego tu coraz mniej... Do zobaczenia w debkach!
toja
 

????

Postautor: misio » pt wrz 02, 2005 12:00 am

a kto pamięta słynna "RIVIERE" -to były czasy :D
misio
 

powrót

Postautor: Turysta » wt sie 01, 2006 10:03 am

Byłem w Dębkach 12 lat temu w tym roku jadę ponownie ciekawe jak teraz jest.
Turysta
 

Re: czasy poddasza nie wrócą...

Postautor: sosek » czw sie 03, 2006 6:50 pm

mali pisze:przyjeżdżam do dębek od 13 lat. od 3 jest coraz gorzej. ludzie którzy zaczęli tu się tłumnie zjawiać zwabieni artykułami z kolorowych pism nie pasują do starych dębeczek. stare dębki to poddasze gdzie balety miały niepowtarzalny klimat, pole u janka , ogniska na plaży. niestety kurowie przerobili poddasze na kolejne pokoje gościnne, pan jan wybudował na najlepszym polu w całych dębkach wielkie gmaszysko w którym wynajmuje mieszkania, a jak rozpalisz ogień na plaży to przyjeżdża 20 strażników na komarach i zakuwają cię w kajdanyi Na dobrą sprawę nie ma teraz gdzie pójść, jest coraz więcej bamberstwa, dresiarzy i panienek na szpilkach. Tylko patrzeć jak zaczną powstawać wiejskie dyskoteki i tym podobne miejsca których brak zawsze cechował to wspaniałe miejsce. ja daję dębkom ostatnią szansę , przybywam w piątek 5 sierpnia i jeżeli nie poczuję chociaż klimatu " moich dębek " to tak szybko nie wrócę.


A gdzie jest lepiej niz w Debku....?
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Debki

Postautor: Kaszub » śr sie 09, 2006 9:45 pm

Dębki w tym roku to jeden wielki syf,plaże brudne ,śmietniki pełne chałas i pelno ludzi. Gmina Krokowa nie robi nic dla turystów.APRZEWODNICZĄCY RADY GMINY niejaki pan BIAŁK patrzy jak tu sobie kasę nabić na turystach [rachunku u niego nie uświadczysz].Jest mi wstyt za takich ludzi bo STAD pochodzę i tu mieszkam . LUDZIE DĘBKI TO JEDNA WIELKA POMYŁKA AJEJ WŁODAŻE TO ZŁODZIEJE KTÓRZY PILNUJĄ SWOJEGO INTERESU
Kaszub
 

Postautor: Gość » czw sie 10, 2006 11:51 am

Moze gospodarze tej miesciny pomysleliby o tym, ze Spacerowa, ktora w sezonie zamienia sie jednoczesnie w deptak, doprowadza do szalu rodzicow z malymi dziecmi, dostawcow no i zwyklych kierowcow, ktorzy musza tez dojechac. Ludzie! Przeciez tam tak latwo o nieszczescie! Przeciez Wy zyjecie z turystow, to zrobcie tez cos dla naszego bezpieczenstwa, wtedy dluzej bedziemy przyjezdzac do Was i wydawac u Was swoja kase. Pomyslcie jak rozwiazac ten problem. Wiem, ze Wam sie nie chce bo przeciez po tych dwoch miesiacach macie znowu cicha i przejezdna uliczke. Pamietajcie jednak, ze turysci tez moga sie zbuntowac!
Gość
 

Re: ????

Postautor: Barka » pn sie 13, 2007 9:34 pm

misio pisze:a kto pamięta słynna "RIVIERE" -to były czasy :D

Ja pamietam i czlowieka Warzywo i Muszelke na Kaszubie, i jeszcze smazalnie pod sosna tez;-)
Barka
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 15
Rejestracja: wt lut 13, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Poland/Holland


Wróć do Wasze wakacje w Dębkach...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron