są totalnie inne niż pozostałe miejscowości

Moderator: bobo2206

są totalnie inne niż pozostałe miejscowości

Postautor: kinga » czw lip 28, 2005 10:07 am

jak np. karwia, wladyslawowo, leba . tu jest zupełnie inna atmosfera!
trzeba tu przyjechac i poczuc, bo ciezko opisac hehe

fajnie jest tez jesienia
kinga
 

Postautor: jasio87poznan » wt sty 10, 2006 10:52 pm

no wlasnie, jeszcze nigdy nie bylem w debkach jesienia, zima i wczesna wiosna :), a bardzo bym chcial pojechac :) Pozdrawiam
jasio87poznan
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 10
Rejestracja: wt sty 10, 2006 10:14 pm
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Raziel » pn cze 19, 2006 9:46 pm

Jadę tam 16 raz - odradzam.... Po 23 jest tam ruch jak na Marszałkowskiej w Wawie - i WSZĘDZIE dresy! Więc bez takich kitów że nie ma w Dębkach dresiarstwa...
Raziel
 

Postautor: ania » wt cze 20, 2006 9:17 am

kim sa ci dresiarze o których tak sie pisze i ta atmosfera o której piszecie czym jest spowodowana :)
ania
 

Postautor: asienka17 » wt lip 11, 2006 8:46 pm

ania pisze: atmosfera o której piszecie czym jest spowodowana :)

Coz ta atmosfera... Tylko Debki maja taki klimat i jesli ktos tam nigdy nie byl to nie wie o czym mowa. Polecam Debki na wakacje sama tam jezdze od 5 lat
Pozdrawiam:)
asienka17
 

Postautor: dzamajka » śr lip 12, 2006 11:02 am

jeżdze tam od małego i polecam bardzo goraco zadna inna miejscowość nie dosięga do pięt dębkom... moze juz teraz jest ruch bo dębki bardzo się powiększyly ale jedz chocby do karwi a tam dopiero jest ruch caly sezon czlowie na czlowieku
Dębki rulezzz =]
dzamajka
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 22
Rejestracja: ndz lip 02, 2006 12:38 pm

Postautor: greka » pt sie 04, 2006 12:57 pm

dzamajka pisze:jeżdze tam od małego i polecam bardzo goraco zadna inna miejscowość nie dosięga do pięt dębkom...


skoro jeździsz do Dębek od małego to skąd wiesz jak jest w innych nadmorkich miejscowościach? Na jakiej podstawie twierdzisz, że żadna inna nie dorasta im do pięt? Otwórz oczy i zmień kierunek w lecie '07 :shock:
greka
 

Postautor: Gość » sob sie 05, 2006 9:59 am

w nagrode ja rowniez jezdzilem do innych mieejscowosci i musze przyznac ze z debkami zadna nie ma porownania
Gość
 

Postautor: Rav » śr sie 09, 2006 11:42 am

Raziel pisze:Jadę tam 16 raz - odradzam.... Po 23 jest tam ruch jak na Marszałkowskiej w Wawie - i WSZĘDZIE dresy! Więc bez takich kitów że nie ma w Dębkach dresiarstwa...


Zgadzam sie...ja tam bylem ..hmm...9ty raz? jezdzilem co roku (jako ze mialem tam dzialke) :) Z roku na rok coraz gorzej. Psuć się zaczęło odkąd MTV zaczęło 'rozkręcać' Dębki 2/3lata temu jak na moj gust... Szerzy się tam dresiarstwo, policja zaczela patrolowac glowna uliczke czesciej... a ludzie tam przebywajacy to juz nie takie spoko towarzystwo jak powiedzmy 4lata temu.
Prawdopodobnie pojade tam za rok...ale klimat Dębkowy wygasa i za jakies 5 lat nie bedzie juz uroku Dębek...
Rav
 

mnie się podobało

Postautor: piotr s. » ndz wrz 10, 2006 11:56 am

Byłem tu z moją ukochaną tuż po sezonie ( na początku września ).
To dobra pora dla ludzi miłujących ciszę i spokój ( no może nie ciszę, ale szum morza i wiatru ).
Ludzi niewielu. Świetna "atmosfera", czyste powietrze, biały piasek, ale plaża zaśmiecona ( nie wiem tylko czy to wina ludzi, którzy śmiecą czy winne jest raczej morze, które tych śmieci nie sprząta tylko jakgdyby złośliwie wyrzuca na brzeg ). Może i jestem sentymenciarzem, ale mnie się podobało bardzo i wrócimy tam napewno za rok.
piotr s.
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 11:09 am
Lokalizacja: południowy-zachód Polski

Postautor: agatka » sob lut 03, 2007 2:04 pm

Dębki są piękne same w sobie. Ludzi jest co raz więcej bo co raz więcej się o dębkach słyszy. Przyjeżdżam tam od 18 lat a mam 19 lat. w tym roku jak co roku przyjdę oczywiście na DĘBKI. Piękne zachody słońca. Bardzo lubie malować na papierze zachód słońca. Od 4 lat co roku, wieczorem siedze na tej samej łódce i maluje. Zapraszam na Dębki.[/u][/b]
agatka
 

Postautor: bleblu » sob maja 26, 2007 12:20 am

w czerwcu jest najlepiej, czysto, cicho, spokojnie i znajomo - po 3 dniach kazdego się widziało przynajmniej 2 razy ;) a plaża jak okiem sięgnąć prawie pusta. doskonałe miejsce na prawdziwy odpoczynek od zafajdanej cywilizacji :!:
bleblu
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 47
Rejestracja: pn lut 26, 2007 11:10 am

Postautor: papi14 » pn lip 02, 2007 11:14 am

bleblu pisze:w czerwcu jest najlepiej, czysto, cicho, spokojnie i znajomo - po 3 dniach kazdego się widziało przynajmniej 2 razy ;) a plaża jak okiem sięgnąć prawie pusta. doskonałe miejsce na prawdziwy odpoczynek od zafajdanej cywilizacji :!:
masz racje 8) 8)
papi14
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 25
Rejestracja: sob cze 09, 2007 6:01 pm
Lokalizacja: KARLIKOWA

Postautor: Staly Bywalec » śr lip 04, 2007 8:25 pm

ja tez jestem w Debkach co roku od kilkunastu lat i widze jak sie one zmieniaja... na poczatku bylo pare stoisk z pierdolami i dwa puby a teraz jest ich pelno. Mnie to osobiscie nie przeszkadza :) sam najbardziej lubie chodzic na plaze do Beach'a bo tam sa najlepsze imprezki :) pozdro
Staly Bywalec
 

Postautor: właśnie tu jestem » wt cze 24, 2008 9:09 pm

nie widzę nic szczególnego w tej miejscowości ... nie wiem jak było tu kiedyś, ale teraz zaczyna się z tego robić nieudolna kopia nadmorskich kurortów pełnych straganów z badziewiem i średnim żarciem za nie średnią cenę … może jestem zbyt krytyczny ze względu na to, że pogoda trafiła mi się do bani :) , ale po tym co tu wcześniej przeczytałem spodziewałem się czegoś innego … a od „zafajdanej cywilizacji” lepiej odpocząć w Bieszczadach.
właśnie tu jestem
 

Postautor: kasia » śr cze 25, 2008 1:41 pm

tzn. chłopie że nie umiesz odpoczywać a komputer trzeba było zostawić w domku...
kasia
Expert
Expert
 
Posty: 62
Rejestracja: pn sty 14, 2008 4:35 pm

Postautor: _lilek_ » śr cze 25, 2008 2:47 pm

no niestety - wszystko się zmienia, nawet wspaniałe Bieszczady nie przypominają już tej głuszy, którą znam sprzed 20 lat. Teraz rzeczywiście trzeba się naszukać, by trafić do tzw. zapadłej dziury. A Dębki - na każdym kroku widać, jak bardzo różnią się od innych typowych nadmorskich miejsowości, oczywiście w sensie pozytywnym :) Z resztą ilu ludzi, tyle gustów.
_lilek_
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 21
Rejestracja: pn maja 05, 2008 4:36 pm

DĘBKI SĄ OK

Postautor: mamciach » czw cze 26, 2008 11:45 am

byliśmy w dębkach na przełomie sezonu 15-29 '07 na początku było tłoczno, na ulicach i na plaży , na sobotę - niedzielę przybyło jeszcze więcej ludzi ... a w poniedzialek zaczęło sie wyludniać, powolutku, dwa ostatnie dni urlopu pustka na plazy,

w międzyczasie mieliśmy wyjazd do władysławowa - matko ależ tam był ruch! spaliny, gromada ludzi,

a rozwoju Dębek nie można uniknąć ... nie mogą pozostać dalej malutką mieścinką , muszą się rozwijac,
mamciach
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 15
Rejestracja: wt cze 10, 2008 1:31 pm
Lokalizacja: 07-410


Wróć do Dlaczego Dębki są NAJLEPSZE ?:)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron