Ból w lewym boku

o Dębkach, z Dębek i wokół Dębek...

Moderator: bobo2206

Ból w lewym boku

Postautor: levanah » wt gru 05, 2017 1:10 pm

Jak w temacie – ostatnimi czasy pojawił się u mnie dość uprzykrzający życie ból w lewym boku. Początkowo nie było to jakoś specjalnie irytujące i niespecjalnie się tym przejmowałam, ale w ostatnim czasie dość znacząco się to nasiliło... Czy jesteście w stanie powiedzieć co może być powodem takiej sytuacji? Zastanawiam się właśnie w chwili obecnej czy na przykład porady z tego artykułu są warte uwagi http://wylecz.to/pl/choroby/uklad-pokarmowy/bol-w-lewym-boku-jakie-sa-przyczyny-bolu-po-lewej-stronie-brzucha.html Co o tym sądzicie?
Ostatnio zmieniony pt gru 08, 2017 4:09 pm przez levanah, łącznie zmieniany 1 raz
Ja uważałem miłość za czystą ideę w niezdarnym ciele, która przedzierała się przez podziemne kable, linie telefoniczne i w końcu, przemoczona, gdzieś się do czegoś dołączała za pomocą myśli.
Awatar użytkownika
levanah
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: sob lis 25, 2017 11:01 pm

Re: Ból w lewym boku

Postautor: otsd » śr gru 06, 2017 5:58 pm

Może to wyrostek? Idź do lekarza, nie czekaj.
otsd
 
Posty: 4
Rejestracja: śr gru 06, 2017 5:53 pm

Re: Ból w lewym boku

Postautor: sebola » pn sty 15, 2018 7:23 pm

ale z boku z przodu czy z tylu od biodra ?
sebola
 
Posty: 1
Rejestracja: pn sty 15, 2018 6:50 pm

Re: Ból w lewym boku

Postautor: rojek » pn sty 29, 2018 12:17 pm

przy bólu nie warto szukać w internecie, tylko trzeba jak najszybciej do lekarza się umówić!
Psychotesty na wóżki widłowe - są łatwiejsze niż myślisz!
rojek
 
Posty: 1
Rejestracja: pn sty 29, 2018 12:15 pm

Re: Ból w lewym boku

Postautor: bastian44 » pt maja 04, 2018 2:19 pm

To jest kwestia dla lekarza...
Awatar użytkownika
bastian44
 
Posty: 1
Rejestracja: śr maja 02, 2018 10:32 pm

Re: Ból w lewym boku

Postautor: irwina34 » ndz sie 26, 2018 10:50 pm

Witam. Co Ty jeszcze robisz na forum w internecie? Nie lepiej od razu umówić się do lekarza? To może być naprawdę coś poważnego, a Ty w tym momencie to lekceważysz.

_____________________
Kod: Zaznacz cały
https://www.voida.pl/]voida.pl
irwina34
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz sie 26, 2018 6:16 pm

Re: Ból w lewym boku

Postautor: AdrianMonk » wt sie 28, 2018 3:07 pm

Raczej ciężko będzie mi w tej materii doradzić. Nie mam w tym za bardzo doświadczenia.
...przyjaźń. Niekiedy myślę zgoła, że jest to najsilniejszy związek w życiu...może dlatego taki rzadki.
Awatar użytkownika
AdrianMonk
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pn sie 27, 2018 10:11 pm

Re: Ból w lewym boku

Postautor: primre » czw wrz 13, 2018 9:47 am

Oczywiście nie można lekceważyć żadnego rodzaju bólu, tym bardziej, jeśli to się powtarza. Dlatego idź do lekarza i nie bagatelizuj tego! My na forum możemy sobie pogadać na luzie, a nie wystawiać diagnozy i domyślać się co masz robić.

Każdy kto jest zainteresowany tematyką magazynową czy przemysłową może znaleźć tu kilka cennych info.: http://di.com.pl/wszystko-na-temat-terminow-przegladow-wozkow-widlowych-sprawdz-sam-59993
primre
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: śr wrz 12, 2018 9:35 am

Re: Ból w lewym boku

Postautor: primre » czw wrz 13, 2018 9:48 am

Oczywiście nie można lekceważyć żadnego rodzaju bólu, tym bardziej, jeśli to się powtarza. Dlatego idź do lekarza i nie bagatelizuj tego! My na forum możemy sobie pogadać na luzie, a nie wystawiać diagnozy i domyślać się co masz robić.

Każdy kto jest zainteresowany tematyką magazynową czy przemysłową może znaleźć tu kilka cennych info.: http://di.com.pl/wszystko-na-temat-terminow-przegladow-wozkow-widlowych-sprawdz-sam-59993
primre
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: śr wrz 12, 2018 9:35 am

Re: Ból w lewym boku

Postautor: pulawski326 » czw cze 27, 2019 10:36 am

Najlepiej udać się na pogotowie lub do laryngologa. Może warto kupić specjalny spray do czyszczenia uszu.
pulawski326
 
Posty: 1
Rejestracja: czw cze 27, 2019 10:24 am

Re: Ból w lewym boku

Postautor: karolinkamarzec » wt paź 12, 2021 7:48 am

Jak boli to rośnie :D Tak mawiał mój kolega z dzieciństwa. Żadnego bólu nie należy lekceważyć bo ból potrafi utrudnić bardzo życie. Ale też nie ma co świrować. Jak boli to ciesz się bo to oznacza, że mamy daną część ciała.
karolinkamarzec
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 16
Rejestracja: śr cze 15, 2016 7:33 pm


Wróć do CIEKAWOSTKI

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron