Gosc w tatuazach!?

Znani ludzie, wspaniałe osoby, wyluzowane jednostki i te najbardziej nieprzyjemne. Wasze przygody i (nie)fajne sytuacje

Moderator: bobo2206

Gosc w tatuazach!?

Postautor: 12345 » ndz sie 09, 2009 9:40 pm

Ktos widzial moze takiego mega przyjemnego goscia z calym wytatuowanym cialem? Ciemny, dobrze zbudowany, kolo 20, cholernie spontaniczny, cale dnie przesiadywal pod sklepem "Remus" na Spacerowej(glownie na lawce przed sklepem), popijajac piwo i tanie winka z blizej niezidentyfikowanymi personami, widziany w towarzystwie Bin Ladena i kilku innych mniej czy bardziej znaczacych postaci.
Dajcie na niego jakis namiar, bo spotkac tak zajebistych ziomow to naprawde sztuka!
Takie rzeczy tylko w Debkach!
Aaaaaa i jeszcze mi zaswitalo - ktoregos wieczora spal w koldrze na plazy... :lol:
Ktos musi go znać...
12345
 

Postautor: JacekR. » wt wrz 01, 2009 3:46 pm

Ja również go widziałem, jeśli dobrze pamiętam miał na imię Michał. Chwalił mi się swoimi wszystkimi tatuażami, a najbardziej zadowolony był gdy pozwoliłem mu otworzyć swoje piwo ''z hukiem'' 8) Nie zrobiło to zbytnio na mnie wrażenia, ale chłopak był bardzo zadowolony, czego nie robi się dla radości innych prawda? Często widziałem go z drugim chłopakiem - wyższy, grubszy, mało przystojny z lekkim garbem. Co zapamiętałem miał na nogach czarne klapki z żółtymi paskami i bardzo ale to bardzo brudne stopy. Ciągle mówił jeden i ten sam tekst: ''Koleżko choć z nami na piwo'' lub ''Koleżko ale o ch** Ci chodzi'' oczywiście w żartach. Co rano przechodząc koło sklepu Remus widywałem Michała w towarzystwie różnych osób, najczęściej z osobnikiem opisanym wyżej. Pewnego dnia ( to był chyba czwartek albo piątek) spotkałem chłopaków w Holsteinie na Karaoke, o ile Michał śpiewał bardzo przyzwoicie o tyle drugi kolega mylił słowa, ledwo wykrztuszając z siebie jakieś dziwne i niecodzienne dźwięki. Później tego drugiego poznawałem z daleka po klapkach. Mam nadzieje, że spotkam ich w przyszłym roku i znowu Michał otworzy mi piwo ''z hukiem'' :twisted:
JacekR.
 

Re: Gosc w tatuazach!?

Postautor: warszawiak » ndz kwie 25, 2010 6:33 pm

Znam ich to zdzichu i henias , dwa menele z dworca centralnego z W-wy. Wpadaja nieraz do Debek zeby skroic co nieco w sezonie
warszawiak
 

Re: Gosc w tatuazach!?

Postautor: marimarik » wt maja 19, 2015 12:30 pm

naprawdę bardzo ciekawa historia ;)
marimarik
 
Posty: 1
Rejestracja: wt maja 19, 2015 12:20 pm

Re: Gosc w tatuazach!?

Postautor: Lena78 » czw maja 21, 2015 4:16 pm

Ja widziałem go dziś nie wiedziałem ze znajdę coś o nim w necie :D
Lena78
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 21, 2015 4:14 pm

Re: Gosc w tatuazach!?

Postautor: Perrar » śr lip 01, 2015 12:14 pm

Fascynujące. Nigdy nie widziałem tego człowieka, może nie zwróciłam na niego uwagi.
Perrar
 
Posty: 2
Rejestracja: śr lip 01, 2015 11:32 am

Re: Gosc w tatuazach!?

Postautor: RozbickaMM » pn lip 20, 2015 11:24 am

Niewiarygodne. Nie przypuszczałabym, że takie historie dzieją się naprawdę. Ktoś zna tego człowieka?
RozbickaMM
 
Posty: 2
Rejestracja: pn lip 20, 2015 9:53 am

Re: Gosc w tatuazach!?

Postautor: Ortofan » ndz sie 09, 2015 2:48 pm

Pierwszy raz widze cos takiego....
Ortofan
 
Posty: 3
Rejestracja: sob sie 08, 2015 2:47 pm

Re: Gosc w tatuazach!?

Postautor: Michal28 » śr sie 26, 2015 2:59 pm

Ja widziałem takiego gośćia jak byłem w barcelonie, ciekawe że w polsce też tacy się znajdują:)
Michal28
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: śr sie 26, 2015 2:56 pm

Re: Gosc w tatuazach!?

Postautor: auttkko » wt mar 29, 2016 11:36 am

ja także uwielbiam facetów z tatuażami :D
auttkko
 
Posty: 3
Rejestracja: czw mar 24, 2016 2:13 pm

Re: Gosc w tatuazach!?

Postautor: Krysterska » śr mar 30, 2016 11:03 am

Historia jest tak ciekawa, że aż nieprawdopodobna. Szkoda, że mi nic takiego się nie przytrafia.
Krysterska
 
Posty: 2
Rejestracja: śr mar 30, 2016 10:21 am

Re: Gosc w tatuazach!?

Postautor: Marlenka21 » czw mar 31, 2016 9:44 am

Jak dla mnie jedynym niesamowitym zbiegiem okoliczności w tej historii jest to, ze gościu ma pieniadze na tatuaże mimo ewidentnie laickiego podejscia do życia, zazdro :P
Marlenka21
 
Posty: 2
Rejestracja: śr mar 30, 2016 9:22 am

Re: Gosc w tatuazach!?

Postautor: Elda55 » czw sie 04, 2016 2:37 pm

pewnie jakiś menel a Wy się tym podniecacie xdd pełno takich jest w dużych miastach
Elda55
 
Posty: 2
Rejestracja: czw sie 04, 2016 2:33 pm

Re: Gosc w tatuazach!?

Postautor: Georgeni » śr gru 28, 2016 3:29 pm

tia..
Georgeni
 
Posty: 3
Rejestracja: śr gru 28, 2016 3:17 pm

Re: Gosc w tatuazach!?

Postautor: Wronto » śr sty 04, 2017 3:23 pm

Dlaczego od razu menel, przecież fakt posiadania tatuażu wcale nie oznacza człowieka jako gorszej kategorii
Wronto
 
Posty: 3
Rejestracja: śr sty 04, 2017 3:20 pm

Re: Gosc w tatuazach!?

Postautor: gucima » ndz sty 14, 2018 2:17 pm

ja tez bym chcial miec taski malutki tatto !
gucima
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz sty 14, 2018 10:56 am

Re: Gosc w tatuazach!?

Postautor: grego » pn maja 21, 2018 1:19 pm

Marlenka21 pisze:Jak dla mnie jedynym niesamowitym zbiegiem okoliczności w tej historii jest to, ze gościu ma pieniadze na tatuaże mimo ewidentnie laickiego podejscia do życia, zazdro :P



teraz pełno takich. dziwnym trafem mają na tatuaże, samochody, motocykle i wakacje.
a potem się okazuje, że to wszystko sponsorowane przez rodziców, żeby "dziecko" 20 czy 30-letnie było szczęśliwe.
Chcesz wiedzieć wszystko o wózkach widłowych elektrycznych? Kliknij tutaj i dowiedz się:
- jak zbudowane są wózki widłowe,
- jakie jest ich przeznaczenie,
- na co zwrócić uwagę podczas zakupu.
grego
 
Posty: 1
Rejestracja: pn maja 21, 2018 1:13 pm

Re: Gosc w tatuazach!?

Postautor: kubuspuchatek » sob wrz 22, 2018 2:25 pm

Sam posiadam tatuaze, szkoda ze ludzka opinia o takich osobach jest jednoznaczna. No ale, moze kiedys to sie zmieni? :roll:
kubuspuchatek
 
Posty: 1
Rejestracja: sob wrz 22, 2018 2:22 pm

Re: Gosc w tatuazach!?

Postautor: Joshua » pt mar 15, 2019 7:28 pm

Myślę, że przydadzą mi się te informacje. Dzięki wielkie.
Co innego muzyka, która wywołuje emocje, a co innego emocje, które pretendują do tytułu muzyki.
Joshua
 
Posty: 4
Rejestracja: pt mar 15, 2019 6:49 pm


Wróć do Ludzie, przygody i sytuacje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron