posejdon

Moderator: bobo2206

posejdon

Postautor: Debkowicz » pn kwie 10, 2006 7:54 pm

Kochani Dębkowicze,omijajcie z daleka bar Posejdon na Spacerowej,czy dacie wiarę,ze można podać rybę z mikrofali?? :shock: Byliśmy w tym nieszczęsnym przybytku w piątkę,zdziwiło nas,ze czekaliśmy tylko ok.5 minut na 5 smażonych fląderek,to tak jakos zaszybko a tu dzyń dzyń dzwoneczek mikrofali i wyjeżdzają nasze flądry!!!!JEchać nad morze,iść do smażalni i dostać rybę z mikrofalówki,usmażoną wcześniej i tylko odgrzaną to już jest szczyt bezczelności i arogancji!!!!z daleka od POSEJDONA!!!!!
Debkowicz
 

posejdon-nieeeee!

Postautor: antyposejdon » pn lip 10, 2006 9:45 pm

Cieszcie się że nie dostaliście morszczuka zamiast zamówionej miruny.My to przeżyliśmy!Po zwróceniu uwagi w okienku,pani walczyła jak lew,żeby udowodnić,że to jednak miruna.Nie dość że okradają w żywe oczy to jeszcze uważają klienta za idiotę.Posejdon-omijać z daleka!!!
antyposejdon
 

Postautor: Gość » czw wrz 07, 2006 11:21 pm

wogole koszmar u POSEJDONA!!!!!!!!! A OBSŁUGA DO DUPY,SKAD SZEF TYCH LUDZI NABRAŁ-KICZ,CHOŁOTA!!!!!!!!!!!!
Gość
 

Postautor: ONA » pt wrz 08, 2006 4:04 pm

NIE WIEM DOKŁADNIE CZY CHODZI O TEN BAR ALE JESLI BYŁ TAM CHŁOPAK KTORY KRECIŁ PIZZE TO WIEM KTORY TO "POSEJDON".RZECZYWISCIE JEDZENIE NIESMACZNE ALE POLECAM PIZZE I PRZYSTOJNEGO JARKA:-)JAKBY KTOŚ WIEDZIAL COS WIECEJ NA TEMAT TEGO CHŁOPAKA TO PISZCIE-PLISKA:-)
ONA
 

Postautor: Gość » sob wrz 09, 2006 11:19 pm

Jarek to przystojny chłopak -fakt ale podrywacz,leci na każda ktora sie do niego uśmiechnie(przynajmniej tak bylo naad morzem). Hi znam go bo pracowalam w debkach.Wiem tez ze podobał sie takiej jednej dziewczynie i z wzajemnoscia,ona jednak nie byla z debek ale widywali sie codziennie.Wiem ze oboje mysleli ze nie zasługuja na siebie,ona go za bardzo ignorowała no i nic z tego nie wyszło.Jezeli czyta to ktos z Was (dzieciaczki) to weźcie sie w garsc i odezwijcie sie do siebie-przeciez macie swoje numery. WTAJEMNICZONA:-)
Gość
 

Re: posejdon

Postautor: "D" » śr wrz 20, 2006 2:28 pm

["D"] Nieszcęsny Debkowiczu!Jakbys był spostrzegawczy to zauważył byś,ze twoja fladra była najpierw usmarzona,a następnie włozona do mikrofalii,aby nie wystygła zanim zostanie zwazona.dostrzegłbys równnież, ze zagrzana w mikrofali nie byłaby zarumieniona i chrupka. Przykro mi z powodu Twojej ograniczoności, dlatego na przyszłość zastanów się zanim podasz osad wyssany z palca!!!!!!!!weź to sobie do serca i używaj mózgu człowieku,uzywaj...
"D"
 

Postautor: dębkowicz » śr wrz 20, 2006 9:57 pm

Własnie o tym pisze człowieku-że była odgrzana w mikrofali a nie prosto z patelni a to nie to samo!!wiem jak sie smaży i podaje rybę,nie masz pojecia i sam używaj mózgu pacanie :!:
dębkowicz
 

Postautor: indiana » wt sie 28, 2007 10:41 am

Piepszycie jakieś bzdury!!!!!!!!!!!Jestem klientką tego baru Posejdon od dwóch lat i za rok znów tam wrócę i wcale nie ze względu na urok i czar długowłosego kucharza (pozdrowienia od Ewki i Magdy) tylko dlatego że tam jest pyszne jedzonko. Ryba jest rewelacyjna smażona na głębokim ogniu i to nie jest żadna tajemnica, siedząc przy stoliku na wprost kuchni widac dokładnie jak długowłosy czy ktoś inny z obsługi przygotowują posiłki.A poza tym ani razu nie spotkałam sie z jakimkolwiek naciągactwem czy jaką kolwiek pomyłką a z dziećmi jadłyśmy tam obiady codziennie przez całe wakacje( te i ubiegłe).Pozdrawiam ekipę Posejdona. do zobaczyska za rok.
indiana
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 8
Rejestracja: sob sie 25, 2007 6:39 pm

Postautor: lucek » śr sie 29, 2007 1:16 pm

wlasnie!!! posejdon jest super :) hehe a Mariczka w szczegolnosci :) hahaha
Lucek :)
lucek
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 8
Rejestracja: wt sie 28, 2007 5:13 pm

Postautor: Malinka49 » czw mar 20, 2008 1:20 pm

--------------------------------------------------------------------------------

HEHEH DZIEKI:*:* pracowałam w Posejdonie cały ubiegły sezon (i mam nadzieje ze wróce tam równiez i w tym roku...). Nie wiem jak mozna opowiadać takie bzdury?! zastanawiacie sie wogóle ludzie co Wy piszecie?? przecież całą kuchnie widać przez okienko i jezeli ktokolwiek ma jakieś wątpliowsci moze stac i popatrzec czy ryba trafia do mikrofali czy nie.... (miewalam i takich klientów)... NIGDY!! podkreslam nigdy przez cały sezon nie zdarzyło nam sie podać ryby z mikrofali... a co do tej flądry to jesli jest świeża od rybaków to własnie tyle sie ją smaży (ok.5 minut) a jesli czekałes gdzieś dłuzej to oznacza ze albo był duży ruch albo była mrożona... (co w sezonie raczej dziwne...) !!!!! pozdrawiam wszystkich ZADOWOLONYCH klientów POSEJDONA!! (którzy nie jadą na wczasy z założeniem ze mają pieniądze i wolno im bezpodstawnie pomarudzić i robić obsłudze awantury w knajpach!) mam nadzieje do zobaczenia w sezonie 2008:)
Malinka49
 
Posty: 2
Rejestracja: czw mar 20, 2008 12:48 pm


Wróć do Które knajpy polecacie?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron