jedzenie

Moderator: bobo2206

jedzenie

Postautor: sylwia » śr cze 02, 2010 6:46 pm

Polecam Kurczak Bar :D
Po paru dniach pobytu i kilku nieudanych obiadach - znaleźliśmy miejsce gdzie można zjeść niedrogo, dużo i bardzo dobrze. Pizza pycha, makarony wspaniałe a i innym daniom nie można nic zarzucić. Miła obsługa i czysto, nawet ogrzewali lokal w czerwcu, żeby klient miał pełen komfort.!!
Odrzadzm zdecydowanie Country Bar!! Zamówione placki ziemniaczane były okropne. Smażone chyba na oleju spod naleśników, jakieś słodkie, niesłone i "odbijało się" po nich cały dzień. Zamówiliśmy różne wersje a niczym się nie różniły!
Bar Kormoran - cóż obsługa mila, wita od drzwi ale... drogo, porcje małe a ryba średnia, porcja frytek 100g-5zł ale na talerzu do ryby było może z 12 sztuk a ta sama porcja frytek zamówiona bez ryby była już ok. Za obiad dla 2 osób - 1 zupa i 2 drugie dania z ryby, bez picia zapłaciłam 64zł a wyszliśmy lekko głodni.
Bar Holstain - bardzo dobre zupy, ryba średnia tzn świeża ale słabo przyprawiona, porcje duże, cenowo - 1 zupa, dorsz z frytkami,surówką i filet,frytki surówka ok 57zł, więc jak kto uważa.
sylwia
 
Posty: 1
Rejestracja: śr cze 02, 2010 6:16 pm

Re: jedzenie

Postautor: bleblu » śr cze 02, 2010 9:11 pm

czyli Kurczak wymiata wciąż i nie schodzi ze swojego poziomu. Ryba i pizza w Kurczaku jest wyśmienita i myślę spróbować innych potraw już niedługo :)
bleblu
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 47
Rejestracja: pn lut 26, 2007 11:10 am

Re: jedzenie

Postautor: turysta23 » wt cze 08, 2010 9:25 am

Jadamy w Kormoranie i jesteśmy bardzo zadowoleni, ryby 1klasa prosto z łódki. Codziennie tam jadamy... zupy pychota dla dzieci. W tym roku też pewnie zawitamy... Pozdrawiam
turysta23
 
Posty: 3
Rejestracja: wt cze 08, 2010 9:14 am

Re: jedzenie

Postautor: szymon111 » wt cze 08, 2010 1:28 pm

Też byłem w Kormoranie i polecam, ryby b. dobre, może niby drogo, ale moim zdaniem ceny jak wszędzie za dobrą rybę podobne.
szymon111
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 23
Rejestracja: ndz cze 06, 2010 11:55 pm


Wróć do Najlepsze jedzenie...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron