No można tak chodzić przecież. Jak nie mam pomysłu na obiad w domu to chodzimy przynajmniej raz w tygodniu do jakiejś knajpy i za 100zł w 4 osoby się najemy

Jeśli chodzi o jadłodajnie w Dębkach to różne są opinie... Niektórzy bezczelnie oszczędzają na wszystkim w daniach, inni dają aż nadto i jest smacznie.