UWAGA na Willa Dębki ul. Sasankowa 1

Moderator: bobo2206

UWAGA na Willa Dębki ul. Sasankowa 1

Postautor: slaweknowa1977 » pt sie 28, 2015 10:31 am

Uważajcie na tego właściciela Jak chcecie coś u niego wynająć to zastanówcie się dobrze Pewnie oszuka was tak jak mnie Jak wam będzie wciskał bajkę o wystawieniu fakturach to nie dajcie się zwieść jego miłym słówkom bo faktury i tak się nie doczekacie Po przyjechaniu na miejsce okazało się że trampolina cała podarta że musiałem uważać na dziecko aby czasem się na niej nie powiesiło Piaskownica to jakaś porażka Ten pensjonat to na pewno nie miejsce dla rodzin z dziećmi Pokój 3 osobowe w jakim miałem okazje przebywać to jakaś masakra trzecie łóżko to jakiś materac wyciągany z pod łóżka O jakieś szafie to zapomnijcie Lodówka to jakiś małe pudełko Wyciszenie ścian-nawet niema o czym gadać słychać wszystko przez ściany,nawet jak sąsiad się obok kąpie A pan właściciel mieszka na strychu i słychać jak tłucze się Wszystko niesie się po suficie do późnych godzin nocnych Po przyjechaniu na miejsce okazało się że żadnej recepcji nie ma a właściciela nie można znaleźć,trzeba było dzwonić mieścinka bardzo piękna Dobrze że pogoda dopisała bo nie musiałem w tej celi siedzieć Pozdrawiam wczasowiczów z Dębek

Proszę kto może o udostępnienie tego posta Nie dajmy się tak dalej oszukiwać To przecież tacy jak on żerują na nas
Pozdrawiam
W razie pytań podaję numer gg-10741225 chętnie odpowiem
slaweknowa1977
 
Posty: 4
Rejestracja: pt sie 28, 2015 10:24 am

Re: UWAGA na Willa Dębki ul. Sasankowa 1

Postautor: gerond » pt wrz 11, 2015 12:21 pm

Dzięki za informacje. Właśnie się wybieram i ta willa była jedną z rozważanych przeze mnie.
gerond
 
Posty: 1
Rejestracja: pt wrz 11, 2015 12:19 pm

Re: UWAGA na Willa Dębki ul. Sasankowa 1

Postautor: Henryk » pn lip 18, 2016 9:34 pm

Witam!

Zdecydowanie potwierdzam pierwszy post!

Niestety gospodarz nie przypadł nam do gustu, wiecznie imprezował ze znajomymi zajmując grill. Jego słownictwo i postawa wobec klientów także pozostawia wiele do życzenia. Cena była nie najgorsza (90pln z 3 os), ale zważywszy na wyposażenie to zdecydowanie odradzam. Aneks kuchenny praktycznie nie istnieje, szafy w pokoju nie było, a miejsca w pokoju zbyt mało.
Na plus fajna łazienka. I to tyle plusów...

Na przeciw trafiliśmy na budowę domków, więc szlifierki chodziły non stop. Wspominałem o placu zabaw? Nie, ponieważ raczej należy uznać że go tam nie ma.
Bardzo mało prywatności, szczególnie na parterze. pokoje są zbyt blisko, ściany są fatalnie wytłumione, itp itd.

Jeśli szukasz najtańszej opcji, nie masz dzieci, nie będziesz tam spędzać czasu i wszystko dookoła jest już zajęte ... to ok.
W przeciwnym razie lepiej szukać u konkurencji.

Serdecznie pozdrawiam,
Heniek.
Henryk
 
Posty: 1
Rejestracja: pn lip 18, 2016 9:24 pm

Re: UWAGA na Willa Dębki ul. Sasankowa 1

Postautor: tofik » czw gru 20, 2018 5:28 pm

Moim zdaniem to jest kwestia dla specjalisty z tej dziedziny. Możemy oszczędzić sobie wówczas wielu trudności.
Teraźniejszość obciążona jest przeszłością i brzemienna w przyszłość.
Awatar użytkownika
tofik
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: wt gru 18, 2018 3:32 pm


Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron