Ostrzezenie dla Pana DEVIL

Moderator: bobo2206

Ostrzezenie dla Pana DEVIL

Postautor: ANNA.D. » wt sie 14, 2012 12:20 pm

OK.A wiec witam Pana Przemyslawa,ktory mieszkal w pokoju i podczas swojego urlopu robil zdjecia w lazience,z ktorej korzystal i sam brudu narobil ,ale to chyba nie o to chodzi ,ostrzegam teraz ja osobiscie ,jezeli pan nie przestanie napisze publicznie pana imie nazwisko adres zamieszkania i sposob zachowania sie w pensjonacie i dlaczego rowniez policja przyjechala i dlaczego musiał Pan opuscic pensjonat i nie ma Pan juz tutaj nigdy wiecej wstepu.Prosze o odpowiedz czy ma pan na to ochote???Panie Przemyslawie alias DEVIL ..pozdrawiam
Ostatnio zmieniony wt sie 14, 2012 4:10 pm przez ANNA.D., łącznie zmieniany 1 raz
ANNA.D.
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 19
Rejestracja: wt lip 03, 2012 4:03 pm

Re: Ostrzezenie przed pensjonatem Mirek

Postautor: DEVIL » wt sie 14, 2012 1:31 pm

Brud jest tam od zawsze jak kto dba tak ma!!! Komentarze od innych mówią same za siebie zapłaciłem 160 zł za pokój w którym można było coś złapać na fotkach widać wszystko nic dziwnego jak właścicielka nic nie robi i tylko grzebie w śmietniku przebiera w podpaskach pieluchach i bóg wie w czym jeszcze mówiąc że segreguje śmieci pensjonat nie może zarobić na siebie i odzyskuje nawet surowce wtórne
Proszę nie straszyć napisaniem adresu bo mam nadzieje że wie pani co za to grozi i się spotkamy w innych okolicznościach
Prawda w oczy kole, ludzie omijajcie to miejsce szerokim łukiem
DEVIL
 
Posty: 4
Rejestracja: ndz sie 12, 2012 12:30 pm

Re: Ostrzezenie dla Pana DEVIL

Postautor: Nirv » wt sie 14, 2012 8:24 pm

Tak serio, Devil coś takiego jak segregacja śmieci istnieje i niektórzy ludzie starają się je jednak segregować. Chociaż rozumiem, że niektórym "grzebanie w śmieciach" może kojarzyć się jedynie z poszukiwaniem resztek. Zwłaszcza że mówimy tu o kimś kto zna się na patologii w praktyce.
Devil, ogarnij się. Schowaj tę śmieszną dumę w kieszeń, przeproś grzecznie i idź ułożyć sobie sprawy z policją. A nie wyżywasz się na kimś kto nie życzył sobie patologii pod własnym dachem. To w ogóle zabawne, że nie jest Ci wystarczająco wstyd jeszcze się pluć, po tym w jakim stylu opuściłeś pensjonat. Hehehe.
Nirv
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: pn sie 13, 2012 6:51 pm

Re: Ostrzezenie przed pensjonatem Mirek

Postautor: ANNA.D. » wt sie 14, 2012 11:06 pm

[quote="DEVIL"]Brud jest tam od zawsze jak kto dba tak ma!!! Komentarze od innych mówią same za siebie zapłaciłem 160 zł za pokój w którym można było coś złapać na fotkach widać wszystko nic dziwnego jak właścicielka nic nie robi i tylko grzebie w śmietniku przebiera w podpaskach pieluchach i bóg wie w czym jeszcze mówiąc że segreguje śmieci pensjonat nie może zarobić na siebie i odzyskuje nawet surowce wtórne
Proszę nie straszyć napisaniem adresu bo mam nadzieje że wie pani co za to grozi i się spotkamy w innych okolicznościach
Prawda w oczy kole, ludzie omijajcie to miejsce szerokim łukiem[/quot
ostatnie info z mojej strony na tym forum.......
lepiej sortowac smieci niz podnosic reke i robic swojej kobiecie krzywde ,lac ze ma full siniakow,damski bokser oj nie ladnie,przy rocznym dziecku ,tlumaczac sie Jej choroba,a dziecko i tak za mlode i nie kuma podobno(prosze sie za daleko nie wychylac,bo dosyc gosci w tym samym czasie w pensjonacie bylo ,slyszalo i widzialo co sie dzialo i jak bylo naprawde(oczywiscie bez podawania imienia nazwiska i adresu jak pan sobie zyczyl:))
a poza dostal pan jeszcze zwrot pieniedzy na co mam pana pokwitowanie..zycze powodzenia niech sie pan dalej wyzywa kowboju,....
prosze sobie wstawiac zdjecia i pisac ,olewam to,bo z takim jak pan to nie jest moj poziom,pozdrawiam
ANNA.D.
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 19
Rejestracja: wt lip 03, 2012 4:03 pm


Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron