Pokoje gościnne Victoria, Spacerowa 6 - SZUKAM OPINII

Moderator: bobo2206

Pokoje gościnne Victoria, Spacerowa 6 - SZUKAM OPINII

Postautor: Perełka1 » pt sie 12, 2011 11:35 am

Witajcie forumowicze,
Szukam wszelkich opinii dotyczących tego pensjonatu, bo im bliżej urlopu tym bardziej zaczynam się martwić. Bardzo proszę, jeśli ktoś wie coś konkretnego proszę o wpisy w tym wątku. Dziękuję i pozdrawiam
Perełka1
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pt sie 12, 2011 11:29 am

Re: Pokoje gościnne Victoria, Spacerowa 6 - SZUKAM OPINII

Postautor: mm-m » ndz sie 21, 2011 1:53 pm

Atmosfera "Victorii" jest niepowtarzalna, a wakacje - bardzo domowe ... Właściciele są przesympatyczni, z pokładem nieludzkiej cierpliwości dla wszelkich dzieci, piesków i innych żyjątek :) Pensjonacik w sumie na mniej ruchliwym końcu Dębek, z dala od straganów. Do plaży w 5 minut dojdzie się ścieżką przez piękny las (pod koniec sierpnia można zbierać grzyby). Ogród piękny i zadbany, a teren wokół duży (jest nawet stary rybacki dom z czerwonej cegły porośnięty bluszczem).Jest placyk zabaw dla dzieci, są drewniane stoły i ławy pod gruszą, gdzie świetnie smakuje poranna kawa, jest miejsce na grilla, cisza, świerszcze, mgła przychodząca z pola i przyjacielski jamnior, witający wszystkich gości merdającym ogonem. Pokoje są fajne - bardzo ładne i gustownie urządzone w tzw. dużym domu, ale i te w mniejszym domku, choć nieco starsze są fajne (z łazienkami, prysznicem, lodówką, czajnikiem). Goście mają do dyspozycji dobrze zaopatrzony aneks kuchenny, a gdyby komuś było mało (np. brak specjalistycznych kieliszków :) to właściciele zawsze i chętnie pożyczają). Najfajniejsza jest jednak stara "letnia' kuchnia, gdzie nad rozpaloną kaflową kuchnią można ususzyć grzyby, wysuszyć przemoczone ciuchy, a czasem załapać się na nocne Polaków rozmowy z właścicielami. To wyjątkowe miejsce, naprawdę godne polecenia. Pozdrawiam.
mm-m
 
Posty: 3
Rejestracja: ndz sie 21, 2011 1:35 pm

Re: Pokoje gościnne Victoria, Spacerowa 6 - SZUKAM OPINII

Postautor: Bakkara » pn sie 29, 2011 9:51 am

Pytałam o cenę już na miejscu. Po 25.08 cena za pokój 3-osobowy to 165 pln ze wspólną lodówką na korytarzu :shock:
Pierwsze wrażenie negatywne, niezbyt czysto i przyjemnie choć położenie świetne - i to jest chyba główny atut tego miejsca.
Bakkara
Expert
Expert
 
Posty: 84
Rejestracja: śr mar 09, 2011 10:40 am
Lokalizacja: spod Warszawy

Re: Pokoje gościnne Victoria, Spacerowa 6 - SZUKAM OPINII

Postautor: mamciach » pn sie 29, 2011 6:32 pm

:) polecam Victorię !
- bardzo blisko do morza 6 minut do morza (to nie przesada) furtką od strony lasu dochodzi się do wyjścia nr18
- blisko sklep (w sezonie letnim), bar pod dębami, obiady w lagunie i u Hani więc do wyboru :)
- wspólna kuchnia - na maxa wyposażona od łyżeczki do herbaty po patelnie do ryb, naleśników, kieliszków pełna szafka (jeśli ktoś potrzebuje), kubeczków i filiżanek też nie zabraknie :))
- lodówka na każdym piętrze, dla 3 osobowej rodziny pół półki wystarczy i jeszcze miejsce na drzwiach na mleczko (no chyba żeby zapas jedzonka na 1 m-c pobytu zwlec ze sobą :))
- łazienka estetyczna : sedes , umywalka + lustro, brodzik z zasłoną, wieszak na ręczniki , półka 3x narożna na kosmetyki (nie wiem co więcej potrzeba w łazience na okres 2 tygodni) pralki? wanny z hydromasażem ?
- właściciele nie narzucają swojej obecności i żyją swoim życiem, jednak zawsze służyli pomocą i poradą :)
- cena :) no cóż jak ktoś chce blisko morza i niższą cenę to zawsze pozostaje jeszcze tłumne Władysławo i inne gwarne mieścinki nadmorskie, a Dębki się rozrastają w głąb lądu i ofer bez liku i nikt nie zmusza do spacerowej 6
- nam się podobało :)) i ceny nam nikt nie podwyższył na do widzenia, bo płaciliśmy za pokój na dzieńdobry ...
"Zegar nie wie jak Bez moich rąk Ma życie wieść"
mamciach
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 15
Rejestracja: wt cze 10, 2008 1:31 pm
Lokalizacja: 07-410

Re: Pokoje gościnne Victoria, Spacerowa 6 - SZUKAM OPINII

Postautor: Bakkara » wt sie 30, 2011 9:06 am

Każdy lubi co innego i należy to uszanować :)
Bakkara
Expert
Expert
 
Posty: 84
Rejestracja: śr mar 09, 2011 10:40 am
Lokalizacja: spod Warszawy

Re: Pokoje gościnne Victoria, Spacerowa 6 - SZUKAM OPINII

Postautor: Perełka1 » wt wrz 06, 2011 9:28 pm

Jako, że założyłam ten wątek, czuję się zobowiązana sama dodać opinię.
Powiem tak. Pensjonat z zewnątrz robi bardzo dobre wrażenie. Jedyny minus to numer domu, który jest na pierwszy rzut oka niewidoczny. :roll: Po wejściu do pensjonatu właścicielka oznajmiła nam, że cena nie będzie taka, na jaką się umawialiśmy przez telefon ale... niższa. To było dla nas pierwsze zaskoczenie, nie ukrywam, że miłe. Pokoik był bardzo przytulny, z łazienką oczywiście. Szkoda że w pokojach jest tylko czajnik, bez sztućców no i najważniejsze brak lodówki (jedna ogólnodostępna na korytarzu), ale da się jakoś wytrzymać. Właściciele bardzo mili. Sąsiedzi byli niekłopotliwi. Cisza i spokój. Jeśli ktoś chce odpocząć to polecam to miejsce.
Perełka1
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pt sie 12, 2011 11:29 am

Re: Pokoje gościnne Victoria, Spacerowa 6 - SZUKAM OPINII

Postautor: Joachim » czw sie 20, 2015 12:32 pm

ewelinska pisze:Dzis rozmawiałam z Panią z pensjonatu Victoria ( mówiła ze jest siostrą właściciela) - pierwszy raz ktoś byl dla mnie tak niemiły. Pytałam o pobyt od soboty a pani stwierdziła że mają wolne od piątku więc za ten dzień też musze zapłacić ? zapytałam dlaczego- odpowiedz brzmi bo muszę uzyskać płatność. Rozumiem że mają wielu chętnych bo sezon itd ale trzeba nadal ych klientow szanować. Nie wiem w jaki sposób traktują innych klientów ja jestem zniechęcona do wypoczynku w całych Dębkach.

Totalny absurd płacić za dzień w którym nas tam nie ma :)
Joachim
 
Posty: 1
Rejestracja: czw sie 20, 2015 12:27 pm

Re: Pokoje gościnne Victoria, Spacerowa 6 - SZUKAM OPINII

Postautor: beti11 » czw sie 20, 2015 2:38 pm

Powiem tak z usmiechem czytam te brednie, które wypisuje "Doda". Fakt spotkało Was duże nieszczęscie, ale nie jest to powód aby obwinić i wyładowowywać własną flustację za nieudane wakacje na właścicelach pensjonatu Victoria. Osobiście do Victori przyjeżdzam już kilkanaście lat, bardzo dobrze znam właścicieli i nigdy nie robili żadnego problemu z zaparkowaniem auta i pozostawieniem na parkingu do czasu zameldowania w pokoju. Większość "normalnych" ludzi o godzinie 6 rano jednak śpi więc nie dziwie się, że Pani właścicelka była zaspana. Ciekawa jestem jak brzmiałby Pani głos o godzinie 6 gdyby Panią wybudzono ze snu. Victoria to dom wypoczynkowy czyli kwatera prywatna a nie całodobowy hotel a co za tym idzie obowiązują jakieś dobre obyczaje (jak nie budzenie ludzi po nocy). Sama osobiście byłabym bardzo niezadowolona gdyby, ktoś o 6 rano jeździł mi pod oknem z walizkami w celu rozpakowania bagaży. Kończąc chciałam powiedzieć, że jestem stałym i bardzo zadowolonym gościem Victorii i z pewnością razem ze znajomymi wrócimy tam za rok....:)
beti11
 
Posty: 1
Rejestracja: czw sie 20, 2015 2:09 pm


Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron