Pensjonat Żaczek

Moderator: bobo2206

Pensjonat Żaczek

Postautor: Ewju » pt lut 11, 2011 12:31 pm

Prosze o opinię, czy Pensjonat Żaczek to dobre miejsce na wczasy w czerwcu z dwójką malutkich dzieci w wieku 2 latka i 9 miesięcy, jeśli ktoś ma inne propozycje to proszę mi coś doradzic. Pozdrawiam miłosników Dębek.
Ewju
 
Posty: 3
Rejestracja: śr sie 11, 2010 10:42 am

Re: Pensjonat Żaczek

Postautor: MarcinF » pt lut 11, 2011 1:47 pm

Byłem w tym pensjonacie po raz pierwszyw 2009 roku z dzieckiem w wieku około 1,5 roku. W tym roku też się wybieram poraz trzeci. Ja byłem na przełomie lipca sierpnia. Okolica jest cicha, w nocy też jest spokojnie. Wracając z wieczornego spaceru po zachodzie słońca warto posiadać latarkę.
Polecam smażalnie rybek "Pod Debem". Ja miszkałem w pokojach w domku z balkonem. Domek ten jest wykończony na piętrze zewnątrz drewnem.
W razie jakich kolwiek pytań dzwonić do właścicielki.
Do plaży idzeie się około 15-30 min z małym dzieckiem amemu można szybciej.
Plaża jest SUPER piasek miałki, wejście do wody łagodne. Na plaży warto posiadać namiot plażowy.
MarcinF
 
Posty: 1
Rejestracja: pt lut 11, 2011 1:27 pm

Re: Pensjonat Żaczek

Postautor: Ewju » pt lut 11, 2011 8:17 pm

Dziekuję za odpowiedź i pozdrawiam.
Ewju
 
Posty: 3
Rejestracja: śr sie 11, 2010 10:42 am

Re: Pensjonat Żaczek

Postautor: togo » pt lip 29, 2011 3:44 pm

WITAM SERDECZNIE-BYŁEM W TYM ROKU I JEŚLI MOWA O STARSZYM DOMKU-TO W TEJ CHWILI JEST ON ZUPEŁNIE NOWY WSZYSTKIE POKOJE Z ŁAZIENKAMI W POKOJACH TV-LCD ,LODÓWKI -OGÓLNIE SUPER NO I CENY PRZYZWOITE-POLECAM MAM JUŻ REZERWACJĘ NA PRZYSZŁY ROK :lol:
togo
 
Posty: 2
Rejestracja: czw lip 28, 2011 8:19 pm


Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron