Domki Fajne Miejsce - Polecam !

Moderator: bobo2206

Domki Fajne Miejsce - Polecam !

Postautor: bosman56 » pn maja 03, 2010 10:09 pm

Fajne Miejsce - polecam. Byłem tam z żoną w październiku 2009r. Domki czyste i zadbane - ocieplone, i ogrzewane piecykiem elektrycznym. Uczciwi, mili i uczynni młodzi właściciele. Po powrocie do domu wystawiłem opinie która po tygodniu znikła z forum ... mam nadzieję, że tym razem pozostanie na zawsze i będzie stanowić wskazówkę dla innych poszukujących noclegu.
FAJNE MIEJSCE - BARDZO POLECAMY ! CZYSTO, ŁADNIE I BARDZO MILI, UPRZEJMI I UCZCIWI WŁAŚCICIELE. BYLIŚMY TAM Z ŻONĄ W PAŻDZIERNIKU 2009R. CISZA I SPOKÓJ - JESZCZE TAM WRÓCIMY. GOSPODYNI WSPANIALE GOTUJE.
bosman56
 
Posty: 1
Rejestracja: pn lis 02, 2009 6:03 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Domki Fajne Miejsce - Polecam !

Postautor: kama3 » sob maja 29, 2010 1:12 am

Baaaardzo polecam "Prowincję". Byłam i znowu będę i już się nie mogę doczekać lipca.
kama3
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: wt lip 07, 2009 12:15 pm

Re: Domki Fajne Miejsce - Polecam !

Postautor: SI » pn maja 31, 2010 8:51 pm

kama3, czy na wszystkich watkach zamierzasz polecać prowincję? :| Ten wątek akurat poświęcony jest domkom "Fajne Miejsce" :mrgreen: I naprawdę jest fajne :mrgreen: Pozdrawiam serdecznie właścicieli - do zobaczenia za kilkanaście dni (po sąsiedzku) :wink:
Awatar użytkownika
SI
Expert
Expert
 
Posty: 59
Rejestracja: pt lip 27, 2007 10:58 pm

Re: Domki Fajne Miejsce - Polecam !

Postautor: blazus1 » wt cze 01, 2010 10:35 pm

no wlasnie przesadzasz troche ;p
...
blazus1
Expert
Expert
 
Posty: 171
Rejestracja: pn cze 18, 2007 9:59 am
Lokalizacja: Gród Kraka


Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron