Barracuda - moja opinia z sezonu 2006

Moderator: bobo2206

Barracuda - moja opinia z sezonu 2006

Postautor: avion » ndz sty 28, 2007 4:39 pm

Nie wiem jak było kiedyś ole dla mnie miejsce super. :D Byłem z żoną i córką w pierwszej połowie lipca. Właściciele w porządku, duży parking i plac zabaw dla dzieci. Cisza i spokój pomimo że rzeczywiście pokoi jest dużo, ale mieszkańcy bardzo grzeczni. Wyśmienita kuchnia (wszystkie knajpki w których coś jadłem na miasteczku się chowają.
:oops: jedyny minusik to standard pokoi na parterze Barracudy - tchnie trochę wczesnymi latami 80-tymi, ale po 2 dniach już się tego nie zauważa. Aha - wbrew opiniom na forum nie mieliśmy żadnych problemów z późnym wracaniem a zdażała się i 3 rano.

:evil: natomiast same Dębki fakt- bardzo zatłoczone a spacerowa zapchana samochodami. No i fakt najważniejszy :twisted: sporo hamstwa w miasteczku i na plaży i myślę że to wina mega tłoku.

:roll: :?: SUMUJĄC: Barracuda dostaje 6- i gorąco polecam szczególnie rodzinom z dziećmi, natomiast Dębki ogółem (te obecne oczywiście - bo parę lat temu było super) dostają słabą 3 i chyba w nowym sezonie wybiorę jakąś kameralną miejscowość nad naszym morzem.
avion
 

Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron