do racjonalizatora

Moderator: bobo2206

do racjonalizatora

Postautor: EMU » ndz sie 06, 2006 4:09 pm

a czemu to DEBKI maja byc psiarskie gdzie tak jest napisane mam prawo z dzieckiem jechac gdzie chce za to płace wiec nic ci madralo do tego jak sie psiarze i ty równierz jesli masz psa nauczycie kultury i sprzatania odchodów psich ( a co moze sie kupki pieska swego brzydzisz wziasc do raczki i do kosza wyrzucic) to nie mamy nic przeciwko psom w DEBKACH i nie tylko na szczescie wielu włascicielom pensjonatów zalezy na turystach i nie chca gosci z psami własnie w DEBKACH wiec nie pisz bzdur ze DEBKI sa psie, bo na psach nikomu nie zalezy tylko na turystach, a jesli sa brudasami to nic dziwnego ze pełno kup psich na chodnikach i nie tylko, wiec pomysl zanim napiszesz kolejna paranoje
:twisted:
EMU
 

psy...i ludzie

Postautor: Ksara » ndz sie 06, 2006 11:49 pm

Ja sie z tym absolutnie nie zgadzam.Wystarczy spojrzec w prawo i lewo jak rodzice wystawiaja tylki swoich dzieci do zrobienia"siusiu" albo czegos innego bo akurat nie ma toalety albo pampersika w poblizu.I to nikomu nie przeszkadza i nie smierdzi?A ludzkie kupy na wydmach?Przepraszam ze brzydko powiem,ale czy psie gowno jest gorsze od ludzkiego i gorzej smierdzi?Wszyscy sie nauczmy kultury!!!I nie dyskryminujmy psow!One sa i beda i nikt tego nie zmieni.Do dzieci nic nie mam ale rodzice tez troche powinni zadbac o porzadek.Walajace sie smieci,rozne resztki porzucone na plazy...Tego chyba psy nie zrobily...
Ksara
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 7
Rejestracja: czw cze 29, 2006 11:34 am

tak prawda

Postautor: EMU » pn sie 07, 2006 11:20 am

wszyscy powinnui zadbac o porzadek nie tylko psiarze ale i ci co maja dzieci, i dorosli tez ale tak apropos pewnie jak byłas mała tez wystawiałas pupe zeby zrobic siuku albo kupe i sie nie zastanawiałas nad tym czy robisz to w odpowiednim miejscu, ale ja na trawnikach spotykam psie kupska a nie ludzkie i opsikane klatki schodowe i tak dalej, choc to dorosli sa odpowiedzialni za swoje pociechy i zwierzaki jeden z przykładów głupoty ludzkiej i bezmózgowia , chłopak na plazy wbijał kałki od wiatrochronu butelka w konsekwencji rozbił butelke pozbierał co wieksze kawałki szkła na plazy ale pewnie wiele z nich zostało i wystarczy ze jakies dziecko lub dorosły na nie wejdzie i skaleczy sobie noge mysle ze mandat na pokazna sumke nauczyłby kolesia rozumu. :o
EMU
 

Postautor: Gość » śr sie 09, 2006 8:31 pm

Na temat kultury wlascicieli psow przeczytajcie sobie ostatni wpis pod tematem = WAKACJE Z PSEM CO POLECACIE
Gość
 


Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

cron