POLE LEŚNE

Moderator: bobo2206

POLE LEŚNE

Postautor: GPJ » pn lip 31, 2006 10:57 am

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM CHCĄCYM WYPOCZĄĆ Z DZIEĆMI. BYŁAM TAM W ZESZŁYM TYGODNIU. KOMPLETNY CHAOS - NAMIOTY, SAMOCHODY, KRZAKI I RÓBTA CO CHCETA. ZERO ZAINTERESOWANIA ZE STRONY OBSŁUGI POLA! DOBRE DLA MŁODZIEŻY. DALEKO DO ZEJŚCIA NA PLAŻĘ :( . ALE ZA TO PLAŻA PRZEPIĘKNA... :lol:
GPJ
 

Re: POLE LEŚNE

Postautor: Gość » pt sie 04, 2006 2:14 pm

GPJ pisze:ZDECYDOWANIE NIE POLECAM CHCĄCYM WYPOCZĄĆ Z DZIEĆMI. BYŁAM TAM W ZESZŁYM TYGODNIU. KOMPLETNY CHAOS - NAMIOTY, SAMOCHODY, KRZAKI I RÓBTA CO CHCETA. ZERO ZAINTERESOWANIA ZE STRONY OBSŁUGI POLA! DOBRE DLA MŁODZIEŻY. DALEKO DO ZEJŚCIA NA PLAŻĘ :( . ALE ZA TO PLAŻA PRZEPIĘKNA... :lol:


Głupia babo gdzies ty się pchała?! Ja wypoczywam tam ponad miesiąc z dziećmi i ze starszymi rodzicami i nie narzekam. Standard sanitariatów na najwyższym poziomie. A co ty byś chciała las bez krzaków?! A obsługa co miała Ci robić, dzieci Twoje bawić?! Na drugi rok pojedz se do exlusive pensjonatu to na pewno odpoczniesz.
Gość
 

Postautor: Gość » sob sie 05, 2006 10:29 am

nie jestem glupia baba gpj ale sadze ze takie uwagi i sposob wyrazania opini jest jak sadze calkiem nie na miejscu.mowiac tu o glupich to chyba raczej masz na mysli siebie.kretynie nawiasem mowiac to dziwnie mi sie wydaje ze chyba jestes wlascicielem tego pola kretynie.i probujesz odbic sie od zarzutu.a to pole jest naprawde do dup... bylem w zeszlym roku i wiecej tam napewno nie pojade
Gość
 

POLE LEŚNE

Postautor: GPJ » pn sie 07, 2006 8:31 am

Wypoczywaj sobie człowieku z teściową i czterema psami. Nazywanie mnie głupią babą świadczy o poziomie twojej kultury. No i nazywanie wiecznie nie sprzątanych toalet luksusem też świadczy o Tobie... Nie pojechałam do ekskluzywnego pensjonatu, tylko szybko znalazłam pole na poziomie (nawet tańsze). A obsługa nie miała bawić moich dzieci, tylko wyjść z budki i zainteresować się klientem. Najprościej jest pobrać opłatę i to wszystko – gorzej jeśli trudno o miejsce. Niech się nauczą od innych, że można teren posprzątać, przygotować i wyznaczyć miejsca dla namiotów i samochodów (swoją drogą przy odrobinie organizacji zmieściłoby się znacznie więcej). Nie pojadę tam już nigdy, nie polecę znajomym - a sądzić mogę co mi się podoba! A swoją drogą – anonimowy bohaterze – kulturki troszkę...
GPJ
 

Postautor: Barka » wt lut 13, 2007 4:30 pm

Ja tam lubie "Lesne", to pole z charakterem. Dawno temu "Kaszub" byl takim polem, niestety organizacja go zabila.... :(
Barka
 

Postautor: Gość » pn mar 26, 2007 4:45 pm

świeta prawda...od kilkunastu lat jeżdziliśmy na "kaszuba", najpierw z rodzicami a pozniej sami... teraz, gdy mamy juz swoje dzieci, wybieramy jednak "leśne" i zdecydowanie jest to zasługa organizacji na "kaszubie", albo raczej jej braku.
Gość
 

Leśne.!

Postautor: Kamilka<3 » pt sie 31, 2007 9:02 pm

Osobiscie Polecam .!
Pole namiotowe Leśne polozone jest w srodku lasu co wskazuje nazwa ..
Obsluga bardzo mila xD
sama czesto tam przychodziłam ..
Z Chlopakami z recepcji mozna bylo pogadac , posmiac sie i wogole bardzo milo .

Dziewczyna tj. Karolina tez bardzo mila i hmm .. sympatyczna xd
naprawde polecam .!
Jezeli wypoczywac To Tylko Tam .!

Prysznice i toalety czyste ..
Bar Zielony smok w ktorym podaja pyszne jedzenie xD
Mila obsluga ..

nie wiem czemu ludzie narzekaja .
Owszem czasem znajda sie ludzie ktorzy zaklucaja spokoj ale chlopaki z recepcji swietnie sobie z tym radza .

Osobiscie uwazam ze jest to najlepsze Pole namiotowe w Dębkach .!
Blisko do plazy ..

Mili ludzie ..
Atmosfera tez extra .
Ogolnie Wszystko na +


Pozdrowienia dla Całej Obslugi pola :
Przemka<3
Adriana;)
Karoliny;)
i
Michała ;)

no i dla
Jolki xD
Moniki
Janusza

I własciciela Pola xD


Pozdrawiam gorąco ;**
Kamilka<3
 
Posty: 2
Rejestracja: pt sie 31, 2007 8:50 pm


Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron