Polecam obiady w Korabie

Moderator: bobo2206

Polecam obiady w Korabie

Postautor: Daniela » czw sie 20, 2009 12:02 pm

Za namową forumowiczów postanowiłam i ja sprawdzic o co chodzi z tymi obiadkami i musze potwierdzić, że obiady są niesamowicie smaczne, porządna domowa kuchnia, zupy lepsze niz robiła moja babcia z mięsem i w ogóle a nie jakies z tytki. Duze porcje mięska, kompocik do oporu i chyba śmiało moge powiedzieć ze podawali najlepszego dorsza w Dębkach;):):) moje dziecko nie chciało jesc nigdzie indziej:) Porcje ogromne zupa, drugie i deser za 18 zł pojadłam ja, córa i jeszcze sporo zostawało. Pozdrowienia dla Pań kelnerek, bardzo sympatyczne dziewczyny::)))) Do zobaczenia w przyszłym roku
Daniela
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 45
Rejestracja: wt lip 15, 2008 2:23 pm

Re: Polecam obiady w Korabie

Postautor: piot » ndz sie 23, 2009 3:10 pm

Daniela pisze:Za namową forumowiczów postanowiłam i ja sprawdzic o co chodzi z tymi obiadkami i musze potwierdzić, że obiady są niesamowicie smaczne, porządna domowa kuchnia, zupy lepsze niz robiła moja babcia z mięsem i w ogóle a nie jakies z tytki. Duze porcje mięska, kompocik do oporu i chyba śmiało moge powiedzieć ze podawali najlepszego dorsza w Dębkach;):):) moje dziecko nie chciało jesc nigdzie indziej:) Porcje ogromne zupa, drugie i deser za 18 zł pojadłam ja, córa i jeszcze sporo zostawało. Pozdrowienia dla Pań kelnerek, bardzo sympatyczne dziewczyny::)))) Do zobaczenia w przyszłym roku

:D :D :D rzeczywiście obiady i śniadania w KORABie są super. Bardzo smaczne, świerze, obfite posiłki. Śniadania w cenie 12zł od osoby: zupa mleczna, kawa, herbata, mleko, półmisek wędlin i serów, czasami pyszne naleśniki, łosoś wędzony, znakomita jajecznica, a czasem też kiełbasa zasmażana z cebulką!!! Obiady tylko 18zł (połówka 13zł) a do tego pyszny deser. Nalezy też podkreślić bardzo szybką i profesjonalną obsługę (pozdrawiam dziewczyny). POLECAMY wszystkim ten pensjonat :D
piot
 
Posty: 3
Rejestracja: czw lip 09, 2009 10:14 pm


Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron