Strona 1 z 1

Nadmorska Gwiazda -NIGDY WIĘCEJ!!!!!

Post: ndz sie 02, 2009 1:53 pm
autor: tami
Odradzam bardzo noclegi w Nadmorskiej Gwiezdzie!!!!!.Właścicielka to bardzo niesympatyczna osoba.Rezerwując noclegi powiedziałam ze przyjezdzam z córką i synem. Ponieważ mój syn miał wtedy roczek, poprosiłam o pokój dwuosobowy(powiedziałam ze bedzie nas troje,ale w tym roczne dziecko). Dwa dni po przyjezdzie włascicielka zażądała dopłaty za dziecko, twierdząc, ze jest nas troje.
Tak więc mieszkałam w klitce dwuosobowej płacąc za trzy osoby.
Właścicielka nie grzeszy niestety kulturą osobistą, chciałam odpocząć a spotkały mnie ciągłe pretensje (źle odstawiony odkurzacz,płaczące dziecko)Jesli chcecie odpocząć to nie tam!!!!Daleko do plaży!!!300m (jak w ofercie)to chyba żart!!!!!!

Post: sob sie 08, 2009 5:25 pm
autor: stały klient
Jestem pod silnym wrażeniem czytając ten post, ale jadę tam (Nadmorwka Gwiazda) czwarty raz i nic z tego co przeczytałem nie jest prawdą może za wyjątkiem tych 300 metrów, może być około 600 metrów ale to jest normalne w nadmorskich miejscowościach (a byliśmy w wielu) gdyż pas nadmorski ma około 300 metrów. W tym roku jadę tamporaz drugi z żoną, 3-letnią córką i teraz z 9 miesięcznym synem (wcześniej miał 7 miesięcy)znów na 9 dni pomieważ atmosfera w tym pensjonacie jest naprawdę rodzinna,jest gdzie się pobawić z dziećmi rozpalić grila czy wypić butelkę i nikt niczego nam nie zabraniał. bywaliśmy w hotelach 4 gwiazdkowych - to dopiero są klitki. Domniemam, iż ów wczasowicz nigdy tam nie był a napewno słyszał, że mają pełne obłożenie w sezonie i poza min i to jest właśnie ta kość niezgody - zawiść konkurencji. Pozdrawiam właścicieli, niebawem będziemy proszę rozwijać czerwony dywan. Olivier,Viktoria,Wioletta i Jareczek

Re: Nadmorska Gwiazda -NIGDY WIĘCEJ!!!!!

Post: śr sie 03, 2011 4:13 pm
autor: tami34
Ów wczasowicz tam był , gdyby nie był nie pisałby opinii, nie interesuje mnie obłożenie ani w sezonie ani poza nim. STWIERDZAM ,ŻE NIE WARTO KORZYSTAĆ Z NOCLEGÓW W TEJ KWATERZE I JEST TO MOJA OPINIA A NIE JAK ZOSTAŁO TO UJĘTE W POŚCIE- ZAWIŚĆ KONKURENCJI!!!