domki u Grażyny

Moderator: bobo2206

domki u Grażyny

Postautor: robson8 » sob lip 11, 2009 3:50 pm

Cześc czy ktoś może korzystał z domków U Grażyny ul. Zakonna i jakie wrażenia?
robson8
 
Posty: 2
Rejestracja: sob lip 11, 2009 3:45 pm
Lokalizacja: W-wa

Postautor: jacek2009 » wt lip 14, 2009 4:06 pm

cześć, ja byłem na początku lipca na wczasach u Grażyny i było super. Domki bardzo eleganckie, super wyposażone. Dzieciaki mają gdzie się bawić ponieważ jest tam duży plac zabaw i cała posesja jest ogrodzona.
Polecam jak najbardziej domki letniskowe u Grażyny.
W przyszłym roku też się tam wybieram
Pozdrawiam
jacek2009
 
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 14, 2009 3:39 pm
Lokalizacja: Lębork

Postautor: robson8 » pt lip 17, 2009 2:37 pm

Dzięki za odpowiedz ja jadę 18 lipca i mam nadzieję że też będzie super. Pozdrawiam!
robson8
 
Posty: 2
Rejestracja: sob lip 11, 2009 3:45 pm
Lokalizacja: W-wa

Postautor: loher » czw lip 30, 2009 12:33 pm

Witam,


Po pobycie w domkach u Grażyny postanowiłem dodać coś od siebie. Miałem przyjemność być tam od 02.07.09 do 07.07.09
Zgadzam sie ze wszystkim co umiescił mój przedmówca
Przede wszystkim najważniejsze jest to:

- domki są nowiutkie, naprawde świetnie wyposażone, wszystkie sprzęty nowe (chyba ja byłem pierwszym użytkownikiem), wszystko wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach - tak jak zapewniała właścicielka
:D

- do plaży z ujściem Piaśnicy (tej najpiekniejszej) jest naprawde ok 400 m, do spacerowej troszke dalej ok 1 km, ale akurat w moim przypadku uważam to za duży pozytyw (brak zgiełku, kurzu i spalin coraz wiekszej ilości samochodów )


- bardzo miła obsługa, dbająca o wszystkie bieżące sprawy, a jednocześnie praktycznie niezauważalna.


- decydując się na ulicę Zakonną miałem tylko jedną obawę - komary
Biorąc pod uwagę bliskość rzeki, zaopatrzyłem się w full zniczy, i spray'ów. Na szczescie moje obawy były nieuzasadnione. Wszystko przywiazlem ze sobą do domu. :D Komarów ani innych uciążliwych insektów nie było wcale!!!!!


-jak przyjechaliśmy to doba noclegowa zaczynała sie o godz 16. Włascicielka po naszej prośbie udostepniła nam domek o godz 8. Malo tego, w dniu wyjazdu mieliśmy opuścić domek o godz 12, faktycznie wyjechaliśmy o 18. Pani Grażyna nie zażadała od nas za to żadnych dodatkowych opłat

Jest to pierwszy sezon istnienia tych domków. Według mnie i moich znajomych zaliczony do udanych. Takie podejście do klienta z pewnością zaowocuje brakiem wolnych terminów w przyszłych sezonach.

GORĄCO POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM. JA TAM ZAWITAM JESZCZE NIE RAZ :D
loher
 
Posty: 1
Rejestracja: czw lip 30, 2009 11:55 am
Lokalizacja: Wrocław


Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

cron