WILLA USZATEK NAJLEPSZA Z NAJLEPSZYCH !!!!! POLECAM

Moderator: bobo2206

WILLA USZATEK NAJLEPSZA Z NAJLEPSZYCH !!!!! POLECAM

Postautor: pawełania113 » pt maja 01, 2009 7:25 pm

każde wakacje spędzam w willi uszatek, bardzo ładne i zawsze czyste pokoje za niewielką cene !!! tutaj naprawde się odpoczywa, a właściciele bardzo mili i uśmiechnięci. Pare lat temu to jeździłem na dębki, tam to była tragedia, ponieważ wieczorami jest bardzo głośno i niebezpiecznie, chodzi mi o pijańską i wulgarną młodzież, w Odargowie mam spokój i nie boje się o swoje dzieci i samochód ;o)
pawełania113
 
Posty: 2
Rejestracja: pt maja 01, 2009 7:22 pm

Postautor: blazus1 » sob maja 02, 2009 11:11 am

ale jednak co dzien musisz sie przedostac do debek.. jak pojdziesz na piechote to daleko i niebezpiecznie ( brak chodnika , duzy ruch) a jak autem to problem z parkingiem (trzeba placic : albo oplate za parking albo mandat ;p ) wszystko ma swoje wady i zalety.. mozna oczywiscie na rowerach .. ale tez na rowerach z dziecmi po ulicy.. hym no nie wiem chyba ze masz jakies inne rozwiazanie to napisz :PP
...
blazus1
Expert
Expert
 
Posty: 171
Rejestracja: pn cze 18, 2007 9:59 am
Lokalizacja: Gród Kraka

Postautor: pawełania113 » ndz maja 03, 2009 8:12 am

za willą uszatek idzie droga polna którymi dostaje się na dębki , dla dzieci jest to wielka frajda, ponieważ po drodze widzą sarenki, krówki, traktor. itp Polecam !!!!
pawełania113
 
Posty: 2
Rejestracja: pt maja 01, 2009 7:22 pm

Postautor: blazus1 » ndz maja 03, 2009 6:19 pm

o widzisz !! a gdzie jest ta droga?
...
blazus1
Expert
Expert
 
Posty: 171
Rejestracja: pn cze 18, 2007 9:59 am
Lokalizacja: Gród Kraka


Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron