RAINERS ul. Zakonna 7z co u nich słychać?

Moderator: bobo2206

RAINERS ul. Zakonna 7z co u nich słychać?

Postautor: civi » wt mar 17, 2009 6:09 pm

Witam, chciałam tam spędzić Wakacje, ale ze starych wpisów wynika, ze warunki tam są nieciekawe. Czy coś się w tym temacie zmieniło? Pozdrawiam
civi
 
Posty: 1
Rejestracja: wt mar 17, 2009 6:07 pm

Wypoczynek Rainer's

Postautor: Przemek.M » pt cze 19, 2009 3:54 pm

Witam serdecznie.
Zupełnie nie zgadzam się z opinią poprzednich internautów!
Gorąco polecam wypoczynek u 'Rainersów'. Właśnie spędziłem tam 10 wspaniałych dni. Nie mogę na nic narzekac. Wszystkie informacje, o które prosiłem, zostały mi udzielone rzetelnie przed przyjazdem, nie miałem żadnych niespodzianek, oprócz tych przyjemnych ma się rozumiec... :)
Fakty są takie:
-właściciele są bardzo sympatyczni i otwarci na oczekiwania turystów, chętnie służą pomocą i dobrą radą, są bezproblemowi i uczynni;
-do morza jakiś 1km przez lasek (ok.10-15 min. w zależności od tempa);
-do najbliższego sklepu (czynny od 20 czerwca) 50m, do drugiego - licząc od domku - ok. 700m, trzeci w zasięgu 1000m;
-domki czyste, nie ma mowy o żadnych insektach (karaluchy, prusy itp.), dobrze wyposażone (telewizor, tel. satelitarna, sprzęt AGD, wszystkie sprzęty bieżącej potrzeby - łyżki, widelce itp.), czysta pościel, art. higieniczne, grill itd., itd.;
-woda w domkach oczywiście jest CIEPŁA, trzeba się wykazac tylko odrobiną inteligencji i włączyc sobie do prądu bojler ;)
-bogaty plac zabaw dla dzieci (huśtawki, piaskownica, mnóstwo zabawek);
-możliwośc wypożyczenia rowerów, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci (przy czym rowery dla dorosłych wyposażone w siodełka dla maluchów);
-można przyjechac ze zwierzaczkiem, będzie miało możliwośc pobiegania po zamkniętym i ogrodzonym terenie przy domku;
-okolica cicha i spokojna dająca możliwośc WYPOCZYNKU od zgiełku miejskiego przez duże 'W' (duża łąka, w pobliżu las, bociany, sarenki itp., a wieczorkiem 'Żubr podchodzi lepiej' ;)...
Gdyby któryś z forumowiczów miał jeszcze jakieś wątpliwości czytając niepochlebne opinie o 'Rainersach' proszę o PW, z chęcią odpowiem na wszystkie pytania, mam nadzieję że będę mógł rozwiac wszelkie wątpliwości ;)
Gorąco polecam raz jeszcze.
Pozdrawiam cieplutko...
Przemek Morawiec z rodziną :)
Przemek
Przemek.M
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pt cze 19, 2009 2:59 pm

RAINERS

Postautor: asiaMA » ndz cze 21, 2009 5:02 pm

JEŻELI NIE WIESZ GDZIE SPĘDZIC WAKACJE TO TYLKO U RAINERSÓW . WARUNKI SĄ REWELACYJNE. CZYSTO, SPOKOJNIE . JA JADĘ JUŻ 3 RAZ I NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAC.
POZDRAWIAM ASIA ZE STARACHOWIC
asiaMA
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz cze 21, 2009 4:49 pm
Lokalizacja: starachowice


Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron