wakacje z psem - gdzie polecacie?

Moderator: bobo2206

wakacje z psem - gdzie polecacie?

Postautor: AS » pn cze 05, 2006 10:53 pm

Jak w temacie - gdzie można się z psem - spokojnym labradorem zatrzymać . No i z dziećmi :)
AS
 

NIE CHCE PSÓW

Postautor: ANIA » pn cze 05, 2006 11:22 pm

KONIEC Z PSAMI DAJCIE SPOKÓJ NIE WSZYSCY CHCA TURYSTÓW Z PSAMI DAJCIE SPOKÓJ MOJA MAŁA PRZEZ T5E PSY NIE MO0ZE CHODZIC PO TRAWNIKU BO PLACKI PSIE SA GORSZE IOD KROWICH NAUCZCIE SIE SPRZATAC PO PSACH DOPIERO JE BIEZCIE NA WAKACJE
:cry:
ANIA
 

mysle

Postautor: Jaworski » wt cze 06, 2006 9:22 pm

Myslę, że każdy kulturalny turysta wyjdzie z psem poza teren pensjonatu....
Ostatnio zmieniony pn cze 26, 2006 10:21 am przez Jaworski, łącznie zmieniany 1 raz
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: Gość » pt cze 23, 2006 2:11 pm

Pole namiotowe "Słoneczne" :D
Gość
 

Postautor: Gość » pn cze 26, 2006 8:54 am

Nie mozna wszystkich właścicieli czworonogów wrzucać do jednej kupki.
Zawsze chodzę z woreczkiem i sprzątam po piesku.Uważam że do Dębek przyjeżdżają kulturalni ludzie i sprzątają nieczystości.Dajcie też żyć i odpoczywać psiarzom!To jedno z nielicznych miejsc do których możemy przyjechać z naszymi pupilkami.
Gość
 

Postautor: LUKAS » pn cze 26, 2006 1:43 pm

JAK ZYJE NIE WIDZIAŁEM NIKOGO KTO BY POSPRZATAŁ PO SWOIM PUPILKU NIC NIE MAM DO PSIARZY ALE BRAK KULTURY W NASZYM SPOLECZEŃSTWIE, I AROGANCJA JESLI SIE OCZYWIŚCIE ZWRÓCI UWAGE TAKIEJ OSOBIE CO MA PSA CZESTO IDĄ W PARZE WIEC TRUDNO MNIE PRZEKONAC ZE W DO DEBEK PRZYJEZDZAJA CI CO SPRZATAJA PO SWOICH PUPILKACH, A ZAPASKUDZONE CHODNIKI I ULICE I WIELKIE KLOCKI NA TRWANIKACH , MÓWIA SAME ZA SIEBIE, POLACY NIE NAUCZENI POSPRZATANIA PO SWOICH PUPILACH :?
LUKAS
 

Postautor: gość » pn cze 26, 2006 7:18 pm

Mnie "poraża "inny problem-psy w Dębkach nie noszą kagańców,a jest ich bardzo dużo.Na plaży jest podobnie.Zastanawiam się dlaczego nie zwraca na to uwagę nasza policja,bo przecież straży miejskiej z przyczyn oczywistych brak-za to "niebiescy" w tym roku bardzo aktywni.
gość
 

Postautor: LUKAS » wt cze 27, 2006 4:05 pm

powinni płacic ci z psami cięzkie kary za to ze ich pupile nie nosza kaganca i brudza gzie sie da ten problem powinno sie zasygnalizowac komus w debkach kto sie wezmie za to i zrobi z tym porzadek albo z psami na wakacje nie wpuszczac
LUKAS
 

Postautor: Gość » wt cze 27, 2006 6:55 pm

To chyba jakas paranoja!!!Dlaczego pies ma nosic w taki upał kaganiec?Zrozumiałym jest ze pies agresywny....Chociaż myślę że nie przyjeżdżają tutaj właściciele nieodpowiedzialni z agresywnymi psami.Chyba nikt na to sie nie zdobędzie.Przecież nie ma tutaj przypadkowych psów.Owszem zgadzam sie że należy sprzątać.Mam zawsze kilka woreczków ze sobą w torebce i uważam że każdy właściciel czworonoga powinien zbierać jego kupki.Dlaczego nie ma kilku koszy z napisem "psie odchody"myśle że pomysł na pewno by sie przyjął .
Gość
 

Postautor: OJEJ » wt cze 27, 2006 11:49 pm

a uważasz ze twój pies nie jest agresywny a jak pogryzie jakies małe bobo to co powiez ze twój pupil mało agresywny ze wina dziecka mało sie słyszy ze psy dzieci pogryzły a swoja droga sikajace psy i ludzie na plazy to koszmar
OJEJ
 

Postautor: Gość » śr cze 28, 2006 10:03 am

Uważam zdecydowanie że mój pies nie jest agresywny.Nie zdobyłabym się nigdy na wyjazd z takim psem.Zresztą nigdy nie nie wychowałabym takiego psa.Agresja u psów bierze sie ze złego wychowania przez człowieka.A poza tym mój pies nigdy nie chodzi bez smyczy,chyba ze o poranku na plazy kiedy nie ma plażowiczów.I nie zostawiamy nieczystości.Natomias wracając do plażowiczów...Wystarczy wejść w okoliczny lasek.Niedobrze sie robi."mina na minie".I co tu dużo mówić...
Gość
 

Postautor: LUKAS » czw cze 29, 2006 11:05 am

tówj pies moze nie jest agresywny ale na pewno wiele innych tak i chodza bez kagańca, wiele w telewizji było informacji ze oies zagrysł małe bezbronne dziecko a ponoc był mało agresywny i wogóle, człowiek nie powinien wierzyc do konca sam sobie a co dopiero zwierzeciu które czesto kieruje sie instynktem, masz racje ze miny w laskach przy plazy to koszmar ale więcej toalet na plazy i sprawa sie rozwiąze, ale ujadajece psy i zapaskudzone chodniki, nie naleza do uroków miejsc wczasowych, jeśli posiadaczy pupilów nauczy sie troche kultury i jesli zwróci im sie uwage nie wyzwia cie od najgorszych, to nie mam nic do zwierzaków na wczasach :o
LUKAS
 

Postautor: Ksara » czw cze 29, 2006 11:29 am

Nie widzialam tutaj raczej psow walesajacych sie bezpansko,lub chodzacych z wlascicielami bez smyczy.Kaganiec prosze mi uwiezyc dla psa latem lub kiedykolwiek jest koszmarem i po zdjeciu takiego pies moze byc naprawde agresywny.Apeluje do ludzi ktorzy maja agresywne psy-nie przyjezdzajcie z nimi na wakacje w miejsca gdzie sa dzieci!
A z psimi odchodami -zgadzam sie spoleczenstwo nasze musi sie jeszcze wiele nauczyc...W Niemczech czy Francji raczej nie wejdzie sie w psia kupke...No ale coz,wchodzenie w gowienko przynosi podobno duzo szczescia i pieniedzy...Czego sobie i wszystkim zycze.
Ksara
 

Re: NIE CHCE PSÓW

Postautor: Gość » czw cze 29, 2006 7:25 pm

ANIA pisze:KONIEC Z PSAMI DAJCIE SPOKÓJ NIE WSZYSCY CHCA TURYSTÓW Z PSAMI DAJCIE SPOKÓJ MOJA MAŁA PRZEZ T5E PSY NIE MO0ZE CHODZIC PO TRAWNIKU BO PLACKI PSIE SA GORSZE IOD KROWICH NAUCZCIE SIE SPRZATAC PO PSACH DOPIERO JE BIEZCIE NA WAKACJE
:cry:


A moze koniec z dziecmi wystawiającymi tylki gdzie popadnie,sikającymi do morza i gdzie sie tylko da ?? To Ci nie przeszkadza ??
Szok w jakim cofnietym kraju zyjemy,najlepiej to widac po stosunku do zwierząt. A fuj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość
 

psy i dzieci

Postautor: dudek » pt cze 30, 2006 9:10 pm

Wszędzie na świecie ludzie sie dogadują a u nas niestety nie! Proponuje wydzielić strefy dla psów i małych dzieci...jedno i drugie może byc irytujace.
Ludzie nie popadajcie w paranoję! psy w Debkach były od zawsze,kiedyś nikomu to nie przeszkadzało, a kaganiec...niech pan sobie sam załozy w 30C
dudek
 

Postautor: Gość » pt cze 30, 2006 9:49 pm

Święta prawda.Dzisiaj rano widziałam w morzu pampersa z zawartośią.... :(
Gość
 

Postautor: LUKAS » ndz lip 02, 2006 9:03 pm

ALE TO NIE DZIECI WINA TYLKO BRUDASÓW RODZICÓW I WŁASCICIELI PSÓW :twisted:
LUKAS
 

Postautor: OJEJ » ndz lip 02, 2006 9:05 pm

TY MADRALIŃSKA A JAK TY BYŁAS MAŁA TO GDZIE SIE ZAŁATWIAŁAS PEDZIŁAS ILE SIŁ W NOGACH DO TOALETY, WSPÓŁCZUJE TOBIE A MOZE OD RAZU JAK SIE URODZIŁAS MIAŁAS 18 LAT :twisted:
OJEJ
 

Postautor: Romek » ndz lip 02, 2006 9:08 pm

A TY GDZIE SWÓJ TYŁEK WYSTAWIASZ, ZASTANÓW SIE ZANIM NAPISZESZ JAKAS BZDURE DZIEWCZYNO, MOZE NOSISZ PAMOPERA TO BY WSZYSTKO TŁUMACZYŁO. BRAK KULTURY NASZEGO SPOŁECZENSTWA
Romek
 

Postautor: Ksara » pn lip 03, 2006 8:25 am

Nie mialam od razu 18 lat kiedy sie urodzilam.Nie nosze pampersa i kiedy sie zalatwiam nie wystawiam tylka gdzie popadnie.Kultury nauczyli mnie przede wszystkim moi rodzice.Sama mam 4 dzieci i nigdy nie zostawilam pampersa na plazy.Nie chce sie tutaj klocic ale stwierdzam tylko fakty.A pies od zawsze byl wiernym towarzyszem i przewodnikiem czlowieka i nikt tego nie zmieni.Nasze spoleczensto niestety okazuje jeszcze wiele oznak prymitywizmu i zacofania.To bardzo przykre.Nie tylko wlascicielom psow niesprzatajacych nieczystosci ale i KAZDEMU innemu nalezy zwracac uwage aby pozostawil po sobie porzadek.Ludzie!Rozmawiajcie ze soba,mowcie...Nie krzykiem i obelzywymi slowami.Normalnie,po ludzku,jak na kulturalne i rozumne istoty przystalo.
Margolcia i Hania na wakacjach!!!
Ksara
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 7
Rejestracja: czw cze 29, 2006 11:34 am

Postautor: Ewela » pn lip 10, 2006 8:42 pm

Co do psów zgadzam sie że właściciele powini po nich sprzatać.Np.idziesz sobie chodniczkiem i tu nagle "Bach"masz buciki piekne udegorowane brazową mazia.A co sie tyczy dzieci zgadzam sie ze kazdy ma na koncie opróznienie pęcherzyka w morzu lub w jeziorku :D Ale czasami to ludzie są okropni.Gdy pewnego razu byłam na plaży widziałam gdy pewna pani trzymała za pachy dziecko które walło kloca do brodzika.Nie trudno sie do myslićże ów brodzik był ulubionym miejscem do pływania,dzieci do lat 10-11(może nie którzy jeszcze pamietają brodzik przy beach bolsie w r.2005. :) )Ich "pływalnia"została udekorowana pływającym odchodem ok.3,4 letniego dziecka :wink:
Ewela
 

Postautor: Gość » wt lip 11, 2006 9:38 am

poprostu pewni ludzie nie powinni miec ani psów ani dzieci!!!!!!!!! Potem właściciele czworonogów <ci normalni!!> cierpią bo mają taką opinie na którą pracują bezmuzgi i brudasy. Co się tyczy dzieci.... Wygodne mamusie i tatusiowie , którzy przeważnie są po piweczku nie myślą o potrzebach fizjologicznych dzieci bo są na urlopie... NIE MA URLOPU OD DZIECI CZY PSA!! a skoro chcemy się wyluzować beż "balastu " w postaci dzieck aczy psa to można przeciesz te sprawe rozwiązać.... Pies do hotelu psiego lub pod opieke kogoś zaufanego a dziecko ...no coż może dziaddkowie bedą zadowoleni z pobytu pociech u nich ...
Gość
 

Re: NIE CHCE PSÓW

Postautor: Gość » pn lip 24, 2006 4:39 pm

ANIA pisze:KONIEC Z PSAMI DAJCIE SPOKÓJ NIE WSZYSCY CHCA TURYSTÓW Z PSAMI DAJCIE SPOKÓJ MOJA MAŁA PRZEZ T5E PSY NIE MO0ZE CHODZIC PO TRAWNIKU BO PLACKI PSIE SA GORSZE IOD KROWICH NAUCZCIE SIE SPRZATAC PO PSACH DOPIERO JE BIEZCIE NA WAKACJE
:cry:
Gość
 

Postautor: Ania » pt sie 04, 2006 10:50 am

A ja sie boję psów. I wiem, że nie tylko ja. I wiem że są nieobliczale. Powinny chodzic na smyczy i koniec. Takie sa przepisy i taka jest koniecznośc. Pies to nie człowiek, nigdy nie wiadomo czy mu coś nie odbije. Dlaczego ja mam przezywac stres, bo ktos jest egoistą i nie chce mu się prowadzic psa na smyczy i w kagańcu. Chyba nie pojade do Dedek jak tam tyle psów. Cały urlop maiałabym popsuty. A przecież nie jade sie stresować tylko odpocząć. Ludzie-BĄDZCIE ODPOWIEDZIALNI- prowadzajcie psy na smyczy.
Ps. A może ktos wie w jakich pensjonatach itp. NIE MOŻNA ZABIERAĆ PSÓW - nie chiałabym denerwowac się przynajmniej w domu.
Ania
 

Sprawa jest prosta!

Postautor: Racjonalizator » ndz sie 06, 2006 1:23 pm

Skoro powszechnie wiadomo, że Dębki to miejsce "psiarskie", to mamusie z dziećmi niech sobie jadą do Karwi lub Jastrzębiej Góry (to wielkie sezonowe przedszkola :roll: ) a czyścioszki - do Jastarni czy Juraty (w zależności od zasobności kieszeni) - tam są chodniczki i zero gówien, bo żadnego psa ani widu :wink:

Ludzie - to takie proste!
Racjonalizator
 

a ty pojedź sobie ....

Postautor: LUKAS » ndz sie 06, 2006 4:13 pm

jedź człowieku byle nie tam gdzie sa normalni ludzie bo z twojej wypowiedzi wywnioskowałem ze w psim towarzystwie lepiej sie czujesz wiec powodzenia... :lol:
LUKAS
 

Postautor: Gosc » ndz sie 06, 2006 11:38 pm

Lukas!!!Ty i tak siedzisz w domu to po co sie odzywasz.I co Ty wlasciwie masz przeciwko psom?Musisz byc niedobrym czlowiekiem...
Gosc
 

Re: a ty pojedź sobie ....

Postautor: RACJONALIZATOR » wt sie 08, 2006 6:33 pm

LUKAS pisze:jedź człowieku byle nie tam gdzie sa normalni ludzie bo z twojej wypowiedzi wywnioskowałem ze w psim towarzystwie lepiej sie czujesz wiec powodzenia... :lol:

Lukas - prawde mowiac wolalbym towarzystwo kazdego, wsieklego nawet psa, niz twoje, "normalny" czlowieku :lol:

I slusznie, ze siedzisz w domu - ty pewnie dobrze bawisz sie tylko sam z soba, co? :wink:
RACJONALIZATOR
 

czemu taki bzdury wypisujesz

Postautor: LUKAS » wt sie 08, 2006 7:07 pm

jestem za młody zeby siedzieć w domu, a ze wolisz wsciekłe psy od ludzi to chyba jestes nie bardzo normalny sado macho albo cos w tym stylu, ja pewnie też nie mam zamiaru sie z tobą spotykac ale nie oto chodziło w całej sprawie, czytac chyba nie umiesz albo nie rozumiesz co czytasz, nie mam nic przeciwko psom ale ludziom którzy nie tylko po sobie nie potrafia sprzatnąć ale i po swoim psie równierz, dlaczego u nas jest tak brudno na plazach i nie tylko bo własnie wiekszasc ludzi ma takie jak ty poglady że jak pies narobi nie w swoim domu to nie potrzeba po nim posprzatac bo po co, wróciłem własnie niedawno z DEBEK i moge ci napisac ze w pewnym pensjonacie była młoda dama której pies robił kupki na korytarzu ani razu po nim nie posprzatała w koncu jakis wczasowicz wszedł w to kupsko i damie zwrócił uwage doszło do pewnej wymiany zdan ale juz wiecej nie było kup na korytarzu, moze trzeba takim damom i panom zwrócic uwage mniej lub bardziej kulturalnie zalezy, co soba reprezentuje, jesli jestes psiarzem to sobuie badz ale sa tacy którym kupska psie na chodnikach przeszkadzaja, i maja do tego pełnw prawo madralo :lol:
LUKAS
 

Postautor: DEKA » wt sie 08, 2006 7:15 pm

popieram nie wszedzie z psami mozna sie pchac człowiek jedzie na wczasy zeby odpoczac, i sie wyluzowac a nie odganiac od psiaków ujadających, na plazy jeden pies nasikał na koc pewnemu małzeństwu czy to popierasz te racjonalizator, z psami owszem ale bez przesady a jak gdzie idziesz bierz smycz ze soba i kaganiec jesli wiesz do czego słuza, a jak jest zakaz na plazy wprowadzana psów to sie do niego zastosuj a nie jak gro baranów które nie zwracaja uwagi na to co jest napisane albi udaja ze nie widza zakazów, takie to społeczenstwo nasze tepe, w krajach o wysokiej kulturze pewne rzeczy nie maja prawa bytu, bo sa za to kary i grzywny, ludziska sprzataj po psach nie puszczaja ich samych bez smyczy tylko u nas taki rozpastwiony naród, uwaza ze wszystko wolna. :twisted:
DEKA
 

Postautor: Gość » śr sie 09, 2006 8:21 pm

A ja Wam opowiem zdarzenie z konca lipca jakie spotkalo mnie na plazy w Debkach. Siedzimy sobie spokoinie duza grupa na kocykach, nasze dzieci w wodzie wesolo sie bawia a tu pewna pani (w starszym wieku- co mogloby wskazywac, ze ma troche wiecej oleju w glowce, bo wiecej widziala i slyszala) nosi sie z zamiarem puszczenia do wody swojego poteznego pupila rottweilera, oczywiscie bez kaganca! Wiekszosc z Was zapewne wie co to za pies. Najpierw zwrocil jej uwage pewien pan, ale pani puscila to mimo uszu, mruczac cos pod nosem. Potem my dosyc spokoinie poinformowalismy owa pania, ze nie zgadzamy sie aby ten pies kapal sie obok naszych dzieci bez kaganca. No i sie zaczelo.... Doszlo do niezlej pyskowy. Nie bede tu opisywac tego dokladnie, bo i po co. Skonczylo sie na tym, ze wykrzyczano nam, ze jestesmy z ........ Czarnogory, a ja dostalam od wazacego ze 130 kg faceta piescia w ramie. Gdy w mojej obronie staneli mezczyzni z naszej paczki , to dopiero przeproszono mnie i wytlumaczono, ze ten facet to osoba niepelnosprawna umyslowo. Zdenerwowana powiedzialam panstwu, ze powinni pilnowac nie tylko psa, ale rowniez tego osobnika. Ludzie w tej grupce podzieli sie na dwa obozy jedni jeszcze na nas pokrzykiwali, inni przepraszali za wszystko. W kazdym razie postanowili sie wyniesc w inne miejsce i wtedz nastapil ciag dalszy historii. Okazalo sie, ze ten pan, ktory pierwszy im zwracal uwage wzgledem psa , nie ceregielil sie tak jak my tylko od razu , gdy nie reagowali na jego prosby, wezwal policje. Gdy przyjechala policja, na plazy zastali tylko tych mniej agresywnych, tzn. bez psa, osoby niepelnosprawnej i pewnej najbardzej pyskatej z towarzystwa dziewczyny, to jest tej mocno inteligentnej co wyzywala od Czarnogory. Policja spisala tych ludzi, zostali pouczeni o tym, ze pies powinien byc w kagancu, ze najblizsza plaza gdzie wolno przebywac z psami znajduje sie w BIALEJ GORZE i ze kolejne upomnienie bedzie ukarane mandatem. I to by bylo na tyle moich wspomnien. Co Wy na to-
Gość
 

psy...i ludzie

Postautor: Ksara » śr sie 09, 2006 11:22 pm

Musze znowu wtracic swoje trzy grosze.Po pierwsze wypoczywajmy bo to sa wakacje.Po drugie badzmy odrobine tolerancyjni.Po trzecie badzmy ludzmi.Bylam na przelomie czerwca i lipca w debkach.Z dwoma psami.Nie pierwszy i mam nadzieje nie ostatni raz.Nie wrzucajmy wszystkich wlascicieli psow do jednego wora.zawsze,powtarzam ze zawsze sprzatam po swoich psach.Nie tylko w Debkach.Nigdy nie spotkalam sie z niezyczliwoscia ludzi.Psy sa zawsze prowadzone na smyczy.W upaly grzechem jest nakladac kaganiec.Z psem agresywnym nalezy zostac w domu.Na plaze zeby moje psiaki sie wybiegaly chodzilam ok. 6 rano.Pozniej chodzilismy na plaze naturystyczna,chociaz jestesmy tekstylni.Tam ludzie bardziej tolerancyjni a i czlowiek od czlowieka sporo oddalony.W knajpkach bylismy przyjmowani bez problemu i ludzie byli zawsze mili.Reasumujac to wszystko uwazam ze jezeli zachowujemy zdrowy rozsadek to wszystko jest ok i nie szkodzimy innym.I mam nadzieje ze za rok wroce do Debek bo to moje ukochane miejsce.I nikt mnie nie przepedzi z psami...Pozdrawiam wszystkich ktorzy kochaja jak i nienawidza psow.
Margolcia i Hania na wakacjach!!!
Ksara
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 7
Rejestracja: czw cze 29, 2006 11:34 am

Postautor: angol » śr sie 09, 2006 11:38 pm

są dla psów hotele i schroniska jak tepole nie potrafia sie zachowac to i psy sa głupie, pouczenie nic nie da kara albo grzywna surowa moze ich poskromic 8)
angol
 

Postautor: Gość » czw sie 10, 2006 11:04 am

Ja pare slow do opisanej troche wyzej historii na plazy z rottweilerem. Niektorzy wlasciciele psow uwazaja, ze wszystko im wolno a zwrocenie uwagi traktuja jako zaczepke. Ich chamskie zachowanie psuje opinie wszystkim posiadaczom psow. Uwazam, ze pomysl z wezwaniem policji byl dobry. Byc moze dotrze do niektorych, ze nie moga sie panoszyc, bo maja psa-morderce(nawiasem mowiac jak sie ma obok chorego psychicznie, ktory bywa agresywny, to nie wszczyna sie awantur).
Ja bylem swiadkiem jak jedna paniusia szla brzegiem z pieskiem, ktory byl co prawda maly, ale krzykliwy i bez smyczy i gdy swoim "dziamganiem" przestraszyl dziecko to zamiast grzecznie przeprosic, to warknela, ze pies tez musi sie wyszalec i kazdy ma prawo byc na plazy. Ja rozumiem wszystko i wiem, ze sa tez kulturalni wlasciciele psow i moze to oni powinni zwracac czesciej uwage tym, ktorzy pewnych zachowan nie pojmuja. Moze swoj swojego bardziej wyslucha...
Gość
 

Postautor: Gość » czw sie 10, 2006 12:36 pm

Ja pamietam to sprawe z rottweilerem!!!! Bylem tam!!!! Pies bydle, morda jak łopata a oni na zwrocona uwage odpowiadaja, ze ten pies przebywal z dziecmi i nic im nie zrobil, wiec nie ma sie co obawiac bo nie groźny!!!!
Gość
 

Postautor: lukas » czw sie 10, 2006 1:02 pm

ciesze sie ze wielu ludzi podziela moje poglady widac PANIE RACJONALIZATOR ZE TWOJE ACHOWANIE NIE BUDZI ENTUZJAZMU WSRÓD LUDZI NA POZIMOIE, CZESTO MÓWI SIE ZE PSY NIE SA GŁUPIE TYLKO ICH WŁASCICIELE I TO CHYBA JEST PRAWDA :roll:
lukas
 

hotel

Postautor: kola » pt sie 11, 2006 2:06 pm

nigdzie nie polecamy psy na ten czas dajcie do psiegi hotelu albo jakies rodzince na ten czas, dosc mam psów na swoim osiedlu na wczasach nie chce ogladac psich kup i ujadajacych hałasliwych psiaków i patrzec pod nogi zeby w jakis placek nie wejsc. :o
kola
 

Hotel

Postautor: Ksara » czw sie 24, 2006 10:02 pm

Hotel jest niezdrowy dla psiej psychiki.Na szczescie sa jeszcze w Debkach tacy ktorym psy nie przeszkadzaja.
Ksara
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 7
Rejestracja: czw cze 29, 2006 11:34 am

Postautor: DORKA » wt wrz 05, 2006 1:48 pm

a kto ci powiedział ze nizdrowy dla psiej psychiki, bo kupy psie to wiadomo ze nie sa zdrowe ale czy hotele też. zreszta moze i niezdrowe ale nie wszyscy musza je tolerowac nawet na urlopie ujadanie, zafajdane trawniki, itp...w koncu my tez mamy prawo do odpoczatku co za głupota totalna ze w tym kraju niedługo lepiej sie bedzie traktowac psy i tp.. od ludzi, szkoda ze u nas nie jest tak jak np. IRLANDII CZY ANGLII, tam psy nie maja nic do powiedzenia i nie nazekaja na swoja psychike :(
DORKA
 

Postautor: gość » czw wrz 07, 2006 8:40 pm

ciekawe gdzie jechac z psem gdzie nie ma dzieci?! dzieci sa wszędzie!!!Drą sie na plazy,wyją w każdej knajpce do póznej nocy,pałętaja sie pod nogami zawsze i wszędzie!!Dla porządku dodam,ze mam dziecko i psa,jedno i drugie pod kontrola!!A najwiekszy syf robia niestety ludzie,to co sie dzieje w lasku,na wydmach,wszędzie ludzkie kupy,podpaski,tampony,czy to wam czyścioszki i przeciwnicy psów nie przeszkadza?Zeby wszystko było jasne:jestem zwolennikiem sprzatania po swoich pupilach ale nie mozna wszystkiego zwalać na psy i ich właścicieli,ludzie są 100 razy gorsi od zwierząt w swoich zachowaniach(na zużyta podpaskę natknąłem sie nawet pod prysznicem na campingu)!Nie można wszystkich mierzyć jedną miarką,są odpowiedzialni właściciele psów i kretyni,ale to zależy tylko od posiadania czy nie psa,kretyni i brudasy są i bedą zawsze niestety.osobiście wolałbym zeby rodzice większa uwagę przywiazywali do zachowania i wychowania swoich pociech niż popadaniu w fobię dotyczącą psów!Rozwydrzone bachory są wszedzie i wiem,ze nie tylko mnie to przeszkadza ale nie wypada o tym mówić,no bo jak tak można,"słodkie dzieciaczki",przyszłość narodu,trzeba im pozwoliś na wszystko i bezstresowo wychowywać!!Ale,ze trzeba trzy razy zmieniać miejsce na plaży bo obok rodzinka z kilgorgiem piszczących,wyjacych na zmiane dzieci,nie słychać morza tylko jeden ryk,o tym sie nie mówi,no bo jak to?A może kagańce czy knebelki dla dzieciaczków?Nie mam nic przeciwko dzieciom ale ich głupim rodzicom,ktorzy skazują wszystkich wokół na obecnośc swoich rozwydrzonych bachorów i nie reagują na żadne zachowania!można by tak długo a i tak czekam na głosy oburzonych moja wypowiedzią bo przecież jak takmozna sie wypowiadać o dzieciach!EECH pozdrawiam wszystkich wielbicieli psów i GRZECZNYCH dzieci!
gość
 

Postautor: aska » pt wrz 08, 2006 3:55 pm

miec takiego rodzica to chyba koszmar dla dziecka pod jaka kontrola go trzymasz uwiazanego do krzesła czy kaloryfera, a ty byłes albo byłas grzecznym słodkim dzieciaczkiem czy bachorem rozwydrzonym, czy moze w ogóle dzieckiem nie byłes albo byłas tylko starym malenkim najmadrzejszym bez dziecinstwa słodkiego itd,, po twojej wypowiedzi widac ze jestes bardzo skrzywdzony przez los, zakompleksiony mi nie przeszkadzaja rozwydrzone dzieciaki ale srajace psiaki, egoisto wiele madrych i kochajacych rodziców wyjezdza z dziecmi i dla dzieci, i twoje dzieci moze sa bachorami ale nie uogólniaj wszystkich, bo w tym kraju sa jeszcze normalni ludzie choc debili nie brakuje :cry:
aska
 

Postautor: DORKA » pt wrz 08, 2006 3:56 pm

powinni zabrac cie do psychiatry bo chyba cos sie dzieje z twoim rozumem jesli go masz w ogóle :o
DORKA
 

Postautor: KINGA » pt wrz 08, 2006 3:58 pm

morze morzesz posługac sobie na kasecie a twoje dzieci sa niemowy czy zaklejasz im buzie plastrem albo jezyki poobcinałes koszmar miec takiego rodzica biedne dzieci...
KINGA
 

Postautor: gość » pt wrz 08, 2006 4:49 pm

No tak to było wiecej niz pewne,ze zaraz sie oburzą matki polki,a mnie tez przeszkadzaja wszechobecne dzieci i co ?????Nawet w nocnej knajpie ich nie brakuje!Pozdrawiam przedmówce!!!!
gość
 

Postautor: ptasiek » pt wrz 08, 2006 4:56 pm

Opisze taka historie:jem z rodziną obiad w barku na campingu,ludzi pełno bo to pora obiadowa,obok dziecko ok.3 lat drze sie,ze chce kupę.na to mamusia zamaist wziąc dzieciatko do toalety zaprowadzila je na trawniczek 3 metry od jedzacych i pod goly tylek podstawiła talerz z którego przed chwila jadła,wprawdzie jednorazowy ale co z tego?po czym z owa kupa na talerzu przeparadowała przed stolikami i wyrzuciła owo cudo do kosza na odpadki!!To pewnie mialo byc lepsze od narżniecia bezp..na trawnik?Zebysmy nie widzieli na wlasne oczy to bysmy nie uwierzyli!Odechcialo sie jesc wszystkim wokól!! I to na tyle w temacie w temacie dzieci i ich niemadzry rodzice.
ptasiek
 

Postautor: ANNA » pt wrz 08, 2006 5:22 pm

lepiej byc matka polka niz kur.. z pod latarni albo karierowiczka która dzieci podrzuca całej rodzince zeby dochrapoc sie lepszego stanowiska albo pojsc z szefem na kolacje, a co matki polki ci przeszkadzaja ...., urodziłam sie w tym kraju i uwazam sie za polke a ze jestem matka moze byc i matka polka,, :lol:
ANNA
 

Postautor: KINGA » pt wrz 08, 2006 5:24 pm

ale to głupia matka a dziecko oki, bo wołało kupe a co miała narobic w majtki coraz wiecej takich rodziców nie maja pojecia o wychowywaniu dzieci ale biora sie za ich robienie no taki ten kraj i tacy ludzie
KINGA
 

Postautor: ptasiek » pt wrz 08, 2006 8:44 pm

No własnie o to chodzi,wszyscy maja gebe pełna frazesów ale nie patrzą na to co sami robia!zachowują sie gorzej niz zwierzeta,którymi przeciez kieruje tylko instynkt ale są nierzadko rozumniejsze niz ludzie.Nie sztuka narobic dzieci,to kazdy głupi potrafi ale dobrze je wychowac i to jeszcze tak żeby inni nie byli koniecznie narazeni na różne sytuacje,których niekoniecznie chcą byc świadkami!
ptasiek
 

Postautor: agata » pt wrz 08, 2006 8:53 pm

A dlaczego ktos kto nie ma cierpliwości do hord cudzych dzieci dokuczających wszędzie od razu musi byc k...ą??!!A nad morze jezdzi sie po zeby odpocząc a nie słuchac szumu fal z kasety,co to za idiotyzmy?Jak bede chciała posłuchac kasety to nie bede wywalac grubej forsy zeby jechać 600 km.chcę słuchac morza w naturze!Dlaczego nie ma u nas tolerancji,kazdy kazdego utopi w łyzce wody tylko za to ,ze ma odmienne zdanie.Lubie dzieci ale bez przesady,jeśli budza mnie za sciana pensjonatu 0 6 rano,potem na plazy nie dadza spokojnie polezec,w restauracji nie mozna spokojnie zjeśc a wieczorem w miejscu z załozenia dla dorosłych też się placza pod nogami to czasem można pomarzyc o towarzystwie tylko dorosłych.wiem,ze nie jest to tylko moja opinia ale wiele osób boi sie wypowiadac ja głosno bo wiadomo jakim tabu są dzieci. I zapewniam ze nie tylko k...y maja takie zdanie!
agata
 

Postautor: emu » sob wrz 09, 2006 9:57 am

jak cie dzieci budza o 6 rano i ci przeszkadzaja na plazy to wyjedz gdzies na wyspy zielone albo do buszu czu safarii tam bedziesz miec spokuj cisze i zero dziciaków, a swoja drog takie bzdury piszesz jabys nigdy nie była dzieckiem a popytaj sie swoich rodziców czy ty byłas taka grzeczniutka i spokojniutka nim zaczniesz wypisywac takie zarzuty pod adresem innych bobasów ciekawe jak ty swoje wychowasz w tym kraju kazdy tylko innych obgaduje i krytykuje a nie patrzy na siebie chyba nie urodziłas sie od razu dorosła tez byłas dzieckiem troche rozumu :cry: a morze w ogóle nie miałas dziecinstwa i zazdroscisz ze inne dzieci sa rozesmiane wesołe i td,,,
emu
 

Następna

Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron