willa mare

Moderator: bobo2206

willa mare

Postautor: kaas » sob cze 03, 2006 9:25 pm

czy ktoś może ma jakąś opinię o tym miejscu?warto się tam zatrzymać?
kaas
 

wczasy

Postautor: a.bulczak » czw cze 08, 2006 9:20 pm

NIkt jeszcze nie miał możliwości wypoczywania u nas ,ponieważ nasz obiekt zostanie oddany do użytku 10 czerwca,myślę że niezręcznie byłoby zachwalać siebie na tym forum,więc jeśli ktoś z państwa będzie miał jakiekolwiek pytania ,chętnie na nie odpowiem,prześlę również zdjęcia.Pozdrawiam J.Bulczak
a.bulczak
 

Postautor: marceli » czw cze 08, 2006 10:28 pm

ale już macie państwo podobno wszystko zajęte :cry:
marceli
 

Postautor: BAART » śr cze 21, 2006 12:27 pm

w piątek 23 czerwca jade do Villa Mare na tydzień - dam znać jakie wrażenia
BAART
 

Postautor: Romek » śr cze 21, 2006 3:33 pm

tak napisz na forum co i jak jakie warunki ceny i jak ci sie podobało 8)
Romek
 

Postautor: baart » czw cze 29, 2006 9:15 am

300 zł za pokój 4 osobowy za dobę - tyle samo za 4 os. studio - w cenie obfite śniadanie, darmowo leżaki i parawany oraz rowery

teren bardzo ładnie zagospodarowany, zadaszone miejsce na grilla, zjeżdżalnia i huśtawki dla dzieci

pokoje duże z łazienkami, nowymi meblami, czajnikiem, lodówką, dostępem do internetu (neostrada przez LAN), tv satelitarna

gospodarze bardzo mili

polecam
baart
Expert
Expert
 
Posty: 107
Rejestracja: śr cze 21, 2006 3:54 pm

Postautor: Serek » pt cze 30, 2006 3:36 pm

Owszem, miło było, najlepiej jak tam zaciągnęłem Krysię poznaną w Beach.
Serek
 

Postautor: slawo2552 » pt cze 30, 2006 5:00 pm

Witam.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. Byłem , polecam wszystkim . Wspaniali własciciele . Cena odpowiada jakości . Polecam jeszcze raz wszystkim .Dębki ponad wszystko .
slawo2552
 

Postautor: Gość » pt cze 30, 2006 5:01 pm

[quote="slawo2552"]Witam.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. Byłem , polecam wszystkim . Wspaniali własciciele . Cena odpowiada jakości . Polecam jeszcze raz wszystkim .Dębki ponad wszystko .Sławomir Lappo
Gość
 

Willa Mare - stanowczo odradzam

Postautor: Jarek » wt sie 07, 2007 5:46 pm

Witam,

spędziłem w tym pensjonacie 2 tygodnie z rodziną.
Z zewnątrz wszystko sprawia ładne wrażenie, jednak szybko można się zorientować że obiekt został wybudowany jak najniższym kosztem.

Przeszkadza akustyka. Jeśli przyjdzie Wam spędzić urlop z choć jednym płaczącym w nocy dzieckiem na terenie pensjonatu lub imprezowiczami - zapomnijcie o odpoczynku.

Słychać nawet smsa w pokojach na innych piętrach (i to po przekątnej!).
Ponadto brak jakichkolwiek ułatwień dla rodzin z dziećmi (podjazdy dla wózków, łatwo otwierane bramy itd.).

Sądzę że rzeczy takie jak ogród (cały zresztą zastawiony przez samochody), plac zabaw czy mili właściciele (raczej neutralni) nie zrekompensują nieprzespanych nocy i niepotrzebnej nerwówki z sąsiadami.
Pozdrawiam.
Jarek
 
Posty: 2
Rejestracja: wt sie 07, 2007 5:38 pm

Re: willa mare

Postautor: funky koval » wt cze 19, 2012 3:05 pm

Mi tam nic nie przeszkadzało (byłem na pocz. maja).

Ja zawsze biorę stopery na tego typu wyjazdy, bo wiadomo, jeden chce spać a drugi bawić,
więc żeby nie robić potem nikomu wyrzutów, używam stoperów.
Chociaż w sumie chyba nie byłyby potrzebne, bo nie było żadnych hałasów.

Dodatkowo godne polecenia są śniadania, które można zamówić. Porcje słuszne i smaczne.

Jednym słowem, bardzo wysoki współczynnik jakości do ceny ;)
A Dębki są rewelacyjne, niesamowite plaże, na 100% tam wrócę!
funky koval
 
Posty: 3
Rejestracja: sob maja 05, 2012 8:04 am

willa mare

Postautor: AngelaXXX » wt sty 29, 2013 12:50 pm

To jest dopiero dom WIlla jak się patrzy Bardzo jestem ciekawy, gdzie u nas takie cudeńko można zobaczyć na żywo. Z niecierpliwością czekam na opinie do tego projektu, kto wie, może się zdecyduję, biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw.
AngelaXXX
 
Posty: 2
Rejestracja: czw sty 24, 2013 4:05 pm


Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron