Jedzenie w BURSZTYNIE

Moderator: bobo2206

Jedzenie w BURSZTYNIE

Postautor: Stas » czw sie 23, 2007 4:51 pm

Nie polecam. Kompletne rozczarowanie. Od wysokosci stolow przy ktorych nie mozna wygodnie zjesc po zawartosc talerzy. Obiad ... jak z czasow hoteli i stolowek robotniczych. Nie polecam, a wrecz przestrzegam

Pozdrawiam
Stas
Stas
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: czw sie 23, 2007 4:38 pm

Postautor: Zytka » czw sie 23, 2007 8:17 pm

...nie zgadzam sie z poprzednia opinia ...jedzenie pyszne...typowe "domowe obiadki"...smacznie...czysciutko...stołówka bardzo przyjemna...ceny przystepne.....polecam...
Zytka
 
Posty: 3
Rejestracja: czw sie 23, 2007 3:59 pm

Postautor: Stas » pt sie 24, 2007 11:12 am

No coz na temat gustow sie nie dyskutuje. Mozna powiedziec ze na temat smakow pewnie tez. Siadlem przy stole, ktory z racji niskich ław siegał mi prawie do brody. Otrzymalem zupe ogorkowa o smaku zawiesiny wodnej jakiego jeszcze nie zaznalem. Drugie danie skladalo sie z wyschnietego na wior kurczaka, tłuczonych ziemniakow i kwasnej salatki ogorkowej. Kompot mial smak wody saturatowej. Jesli to jest pyszny obiad domowy - to prosze skorzystac. Kwestia finansowa ? Fakt, porównywalnie nie jest drogo. Wyznaję jednak prostą zasadę: mogę zapłacic więcej ale musi to byc obiad a nie ..... (przemilcze).

Pozdrawiam
Stas
Stas
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: czw sie 23, 2007 4:38 pm

jedzenie w Bursztynie

Postautor: zowit » pt wrz 07, 2007 6:19 pm

Zdecydowanie wystawiamy pozytywną opinię!
Jedliśmy tam obiady kilkakrotnie i zawsze zadowoleni byliśmy z "domowych smaków" prawdziwych obiadów, a nie czegoś w stylu kiełbaski z grila albo wszechobecnych frytek z kurczakiem. Właściciele mili, wystój stołówki bardzo przyjemny (oryginalne obrazy!), a że komfort siedzenia przy wysokim stole, szczególnie dla dzieci, nie był specjalny... cóż, to można łatwo zmienić. POLECAM!
zowit
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz maja 13, 2007 6:32 pm

ODPOCZYNEK W PENSJONACIE - " RYBITWA "

Postautor: WILK Z EKIPĄ » pt wrz 07, 2007 8:51 pm

WITAM WSZYSTKICH - LATO - SIERPIEŃ 2007.

WSZYSTKO W JAK NAJLEPSZYM PORZĄDKU - OBSŁUGA, WŁAŚCICIEL - PAN FRANEK I TOWARZYSTWO NA WCZASACH - CO ROKU PRAWIE TO SAMO - MYŚLE, ŻE NOWI GOŚCIE TAK SAMO MILE SĄ WIDZIANI JAK STARZY BYWALCY.

JEŻELI PRZYJEDZIESZ NA WCZASY SAMOCHODEM TO NIE MARTW SIĘ O JEGO LOS - NIC NIE MA PRAWA TAM ZNIKNĄĆ.

DO MORZA BLISKO JAK WSZĘDZIE.

NIE MAM NIC DO DOANIA NA TEMAT WARUNKÓW W TYM PENSJONACIE - JAK KTOŚ SZUKA LOKALU Z PIĘCIOMA GWIAZKAMI TO ZAPRASZAM DO SOPOTU LUB INNEGO KURORTU.

PANIE FRANKU NA NAS CO ROKU MOŻE PAN LICZYĆ I NAPRAWDE JEST OK.

PANOWIE I PANIE WSZĘDZIE ZNAJDZIE SIĘ KTOŚ Z KONKURENCJI I NAPSUJE W OPINIACH, ZAWSZE PRZECZYTAJCIE OPINIE OSÓB, KTÓRE TAM BYŁY I SPRAWDZIŁY LOKAL I OBSŁUGĘ - TO JEST POLSKA RZECZYWISTOŚĆ.

POZDRAWIAM WILK TOMASZ I MAŁGORZATA Z EKIPĄ.
WILK Z EKIPĄ
 
Posty: 3
Rejestracja: ndz sie 12, 2007 6:08 pm

Postautor: MARIANGG » czw lip 03, 2008 1:36 am

Ja trafiłem na obiad do Bursztynu w czercu podczas urlopu. Było to w fazie rozruchu i organizacyjnie nie do końca ok, ale... obiad smakował ;) Ogólnie polecam.
MARIANGG
 
Posty: 4
Rejestracja: czw lip 03, 2008 1:22 am


Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron