POLECAM!-domki ELDORADO Dębki

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

POLECAM!-domki ELDORADO Dębki

Postautor: tojamw » pn maja 06, 2013 8:16 pm

Nowe,komfortowe,świetnie wyposażone,czyściutkie.Niedaleko morza.Ośrodek fajnie zagospodarowany,swoboda,przemiła właścicielka pani Dorotka.Młoda ale bardzo mądra i rzeczowa kobietka.Otwarta na turystę.Niczego tu nie brakuje, w domkach pachnie,ceny jak na ten komfort bardzo przystępne.POLECAM WSZYSTKIM , właśnie co wróciliśmy z Majówki.Dwa domki 6-osobowe , połączone ze sobą jedynie dobudową , ścianami ale nie wejściami.Werandy z zupełnie osobnych stron.Każdy domek ma swoje własne wyposażenie.Dla naszej ekipy 10 osób było Super extra , bo 6 os. w 1 domku i 4 os. w drugim -niby oddzielnie , a jednak razem (grilowanie i takie tam)-blisko do siebie. Młodzież sobie , dorośli sobie...
Na prawdę było bardzo fajnie...
Ponadto polecam urokliwe miejsce gdzie rzeka wpływa do morza-kawałek co prawda trzeba się przejść ale WARTO.Deptakiem , a potem laskiem.
Ponadto niedaleko Eldorado extra boisko!!!
WSZYSTKIM nam się bardzo podobało!Dobrze mieć na przyszłość "sprawdzoną metę" bo w różnych miejscach już bywałam , a tu zero rozczarowania pod każdym względem.
tojamw
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pn sty 21, 2013 8:58 pm

Re: POLECAM!-domki ELDORADO Dębki

Postautor: joam » ndz lip 07, 2013 4:44 pm

Witam,
również polecam domki Pani Doroty - Eldorado w Dębkach. Właśnie wróciłam z tygodniowego pobytu.
Domki nowiusieńkie, czyste, w pełni wyposażone. W domku było dosłownie wszystko co było potrzeba.
Właścicielka przemiła, zawsze pomocna. Teren na którym stoją domki duży, bardzo zadbany, idealna trawa pięknie utrzymana.
Na terenie jest czysto i przyjemnie.

Polecam z pełną odpowiedzialnością!
joam
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz lip 07, 2013 4:38 pm

Re: POLECAM!-domki ELDORADO Dębki

Postautor: tojamw » czw sty 09, 2014 9:32 pm

Ktoś napisał niedawno bo styczeń 2014-czylo odp.na mój post kiedy pytałam "kto zna to miejsce" przed wyjazdem majówka 2013 ,że fatalnie tam ,że był i ze w trakcie zrezygnował...NIE WIERZĘ !!!Chyba to ktoś z konkurencji!
tojamw
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pn sty 21, 2013 8:58 pm


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron