Domki Lawendowa Przystań - prośba o opinie!

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

Domki Lawendowa Przystań - prośba o opinie!

Postautor: domi11205 » pn lip 30, 2012 12:40 pm

Może ktoś już tam wypoczywał? Jeśli tak, to jaka jest wasza opinia o tym miejscu? Z góry dzięki. :)
domi11205
 
Posty: 2
Rejestracja: czw lip 26, 2012 12:10 am

Re: Domki Lawendowa Przystań - prośba o opinie!

Postautor: slontom » czw lip 24, 2014 2:14 pm

Portal usunął moją odpowiedź więc ponawiam opinię:

Odradzam nocowanie w tym obiekcie. Przykładowe problemy:
1. Brak odpowiedzi na maila i np. potwierdzenia pobytu, ceny, przelewu co prowadzi do nieprzyjemnych rozmów z właścicielką.
2. WI-FI jest ale Ruter nie ma połączenia z Internetem, a właścicielka uważała że jest ok i ceny nie obniżyła.
3. Na plażę około 1 km ale po gruntowej i piaszczystej drodze.
4. Połączenie małych dzieci i zwierząt biegających luzem po placu jest nieporozumieniem
5. Plac zabaw to chyba żart: trampolina, dwa dziecięce domki i stoliki z krzesłami
6. Dom jest ciasny
7. Sprzęt plażowy to jeden parawan, radia brak.

P.S. Opinii w necie nie ma negatywnego komentarza ponieważ portale noclegowe jako reklamodawcy dbają tylko o interesy oferujących noclegi i nie zamieszczają negatywnych opinii o obiektach.
Takie sytuację miałem na noclego.pl powiązany z fajnewczasy.pl, gdzie odpisano mi "Opinie w serwisie noclego.pl są moderowane. Dbając o interesy naszych klientów, opinie zawierające słowa niecenzuralne nie będą aktywowane", na pytanie jakie słowa były niecenzuralne odpowiedzi nie otrzymałem.
Natomiast portale z Grupy eholiday.pl tj.(nocleg-debki.eu, noclegi-karwia, wakacje24.net.pl itp.) opinię zamieściły ale po miesiącu wycofały ponieważ "Obiekt nie wyraził zgody na dodawanie opinii do swojej prezentacji"

Wygląda na to że nie ma niezależnego portalu oceniającego obiekty noclegowe w Polsce?

Tomasz
slontom
 
Posty: 1
Rejestracja: śr wrz 11, 2013 11:32 am


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

cron