Dom Na Wrzosowisku - proszę o Wasze opinie

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

Dom Na Wrzosowisku - proszę o Wasze opinie

Postautor: Gość » pn sty 22, 2007 11:33 am

Witam,
chciałabym spędzić w Dębkach wakacje z dziećmi 4 i 1,5 roku. Szukam miejsca, które byłoby odpowiednie głównie dla dzieci czyli żebybyło bezpieczniei żeby był plac zabaw, piaskownica i dużo miejsca do biegania czy grania w piłkę. Ważne jest także odległość do morza i w miarę dogodna trasa doń prowadząca. Znalazłam ofertę Domu Na Wrzosowiskach i ze zdjęć wynika, że to może być coś co nam odpowiada. Poproszę o Wasze opinie na temat tego pensjonatu, ewentualnie o wskazanie miajsca, które sami sprawdziliście i możecie nam polecić.

Pozdrawiam
Bożena
Gość
 

Re: Dom Na Wrzosowisku - proszę o Wasze opinie

Postautor: GrzegorzR » wt lip 23, 2013 6:33 pm

witam
spędziłem w domu na Wrzosowisku 2 tygodnie w miesiącu lipcu
- teren duży ogrodzony zielony, zamknięty, parking, bezpieczny dla dzieci z placem zabaw i boiskiem
- miejscem do grillowania
- dostępny bez problemu sprzęt do plażowania
- właściciele starsi państwo troszczący się o swoich gości
- miło spędziłem tam dwa tygodnie

P.S
Mam odmienne zdanie co do opinii , właściciele zabronili imprezowania ze znajomymi z innego domu na grillu i bardzo dobrze , masz ochotę to umów się w lokalu a nie zakłócaj spokoju innym którzy przyjeżdżają wypocząć , teren zamknięty i bardzo dobrze nie pałętają się osoby postronne a poza tym dziecko nie wybiegnie na drogę , dom też zamykasz jak wychodzisz z niego to nie Canada to Polska .

POLECAM
GrzegorzR
 
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 23, 2013 6:06 pm


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron