Pokoje Gościnne Potrykus

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

Pokoje Gościnne Potrykus

Postautor: chochoł » wt lip 21, 2009 6:06 pm

Byłbym wdzięczny za opinie na temat obiektu, którego nazwa zawarta jest w temacie. Konkretnie poszukuję pokoju jednoosobowego z łazienką. Dosyć trudno znaleźć coś takiego a z opisu tego akurat domu wynika że dobrze trafiłem. Może ktoś jednak podrzuci jakies info jak tam w rzeczywistości wygląda, jacy są właścicielie itd. no i czy jest tam jakiś ogrodzony parking - opis mówi że tak ale często tak piszą a później okazuje się że dla naszego auta już nie ma miejsca. No i jak to cenowo wygląda?
chochoł
 
Posty: 2
Rejestracja: wt lip 21, 2009 11:29 am

Potrykus

Postautor: antracyt » wt lip 21, 2009 8:50 pm

Bylam tam pod koniec czerwca czyli jeszcze nie w sezonie. Moze nie być miejsc bo mają sporo stalych klientow. Ta jedynka to oczywiscie 2-osob. Placilam jednak tylko za siebie 35 zl za pokój z lazienką na korytarzu. Byl tylko jeszcze jeden pokój na tym piętrze i chyba nikt poza mną tej lazienki nie korzystal. Ale sa tez pokoje z lazienka. Teraz w sezonie jest na pewno drozej. Pokoik b. porządny z balkonem i malym TV. Parkinkg to spory trawnik (z 10 samochodow bez problemu) przed posesja (ogrodzoną) i myślę, ze się zmieścisz. Jest tam sporo rodzin z dziećmi i chyba większy problem będzie z lodówką. Może być zapchana w sezonie. Jest wspólna kuchnia. Ludzie są spokojni, jak to rodzinki, każdy po sobie zmywa i zadnego syfu nie bylo. Można usiąsć przy stolikach gdzieś na zewnątrz. Jest tam sporo miejsca. Ale dzieciaków też dużo bo mają tam duży plac zabaw, co z resztą dla mnie tworzy klimat wakacji. Nie mam na co narzekac a za tą cenę nad morzem to bylo super miejsce. Spotkalam ludzi placących więcej za nieporównywalnie gorsze warunki. Przede wszystkim to miejsce bardzo spokojne, czyste i nie dla imprezowiczow. Glówne wejście na plażę jest oddalone rzut beretem. Wlascielka jest O.K.
antracyt
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 12
Rejestracja: pn lip 13, 2009 12:48 am

Re: Pokoje Gościnne Potrykus

Postautor: antracyt » pt sie 05, 2011 7:38 pm

To jakiś błąd zrobiłam 2 lata temu. Oczywiście parking był ogrodzony w ramach posesji a nie przed. ta rodzina budowała dom po drugiej stronie ulicy na dosć sporym terenie. Pewnie już dawno gotowy. Jak ktoś lubi spokój w najbardziej zapchanym miejscu Dębek to polecam.
antracyt
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 12
Rejestracja: pn lip 13, 2009 12:48 am


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron