gdzie są jeszcze wolne miejsca?

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

gdzie są jeszcze wolne miejsca?

Postautor: gwidonka » pt maja 15, 2009 1:00 pm

W tym roku usłyszałam pierwszy raz o Debkach i bardzo chciałabym tam się wybrać z mężem i 3-letnią córcią. Czy ktoś wie gdzie jeszcze są wolne miejsca (ostatnie dwa tygodnie sierpnia), takie które nadają się na wypoczynek z dzieckiem, ale nie spustoszą budżetu rodzinnego. Zależy mi też na domowych obiadkach. Zależy mi na czasie, żeby jeszcze zdążyć coś zarezerwować, dlatego proszę o głosy w tej sprawie. Pozdrawiam wszystkich :)
gwidonka
 
Posty: 2
Rejestracja: pt maja 15, 2009 11:46 am
Lokalizacja: Toruń

Postautor: zuzu » pt maja 15, 2009 1:27 pm

Nie wiem czy sa jeszcze wolne miejsca ale ja polecam Dom Wczasowy Barbara Białk :). Bardzo mili własciciele, pokoje bardzo ładne, czyste. Byliśmy w ubiegłym roku, w tym roku spędziliśmy majówkę i jedziemy znowu w sierpniu (rezerwowaliśmy miejsce w lutym, dlatego nie wiem czy jeszcze są miejsca). Duży teren wokół pensjonatu z piękną zieloną trawą, piaskownica i miejscem do siedzenia dla rodziców. Byliśmy z naszym półtorarocznym synkiem. Polecam.
zuzu
 
Posty: 2
Rejestracja: pt maja 15, 2009 1:23 pm

Postautor: zuzu » pt maja 15, 2009 1:28 pm

Acha, domowe, pyszne obiadki (śniadania również) znajdują się w pobliżu pensjonatu (pensjonat Korab)
zuzu
 
Posty: 2
Rejestracja: pt maja 15, 2009 1:23 pm

Postautor: gwidonka » pt maja 15, 2009 1:57 pm

Dziekuje bardzo za odpowiedzi, będę próbować może sie uda:)
gwidonka
 
Posty: 2
Rejestracja: pt maja 15, 2009 11:46 am
Lokalizacja: Toruń


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

cron