Szukam domku dla 6 osob- prosze o opinie

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

Szukam domku dla 6 osob- prosze o opinie

Postautor: maxara222 » wt lut 17, 2009 10:38 pm

Wtam. planuje w lipcu przyjechac z rodzina ( w skladzie 5 osob doroslych i 2 malych dzieci: roczek i 2 latka) na urlop do Debek. Intereuje nas pobyt w domku. (2 pokoje oddzielne na gorze) Znalazlam kilka ofert ale nie wiem na co sie zdecydowac. Mam do wyboru:
1. Domki u Robaka ul. Zakonna
2. Domki Bosanoga ul Zakonna
3. Domki Arturo ul Zakonna
4. Domki z bali Zakonna
5. Domki Fajne miejsce ul Sasankowa
Czytalam ze z domkow na ul Zakonnej jest daleko do plazy i ciezko sie idzie szczegolnie z dziecmi, czy to prawda? Czy jak sie zdecydujemy na ktorys domek z ul zakonnej to czy w poblizu bedziemy mogli zjesc jakis dobry obiadek ("dla dzieci" szczegolnie)? Bardzo prosze o opinie i pomoc! Pozdrawiam wszystkich
maxara222
 
Posty: 1
Rejestracja: wt lut 17, 2009 5:26 pm

Arturro

Postautor: drpajak » sob lut 28, 2009 4:40 pm

Ja planuje rezerwacje domku Arturro. Tez nie mam zadnych opini. Ale moze ktos cos moze napisac.
drpajak
 
Posty: 2
Rejestracja: sob lut 28, 2009 4:36 pm

Postautor: BOSANOGA-DĘBKI » sob lut 28, 2009 9:24 pm

Witam, jestem współwłaścicelem domków z Zakonnej i zapewniam, ze dojście do plazy nie jest trudne. To maksymalnie 500 metrów, częściowo ubitą drogą, częściowo po płytach betonowych, całość wzdłuż rzeki Piaśnicy.
Niestety do najblizszych barów też jest około 400-500 metrów, trzeba dojść do głównej promenady dębkowej. Ale za to nasze domki są w urokliwym miejscu na skraju Parku Krajobrazowego, z dala od hałasu i tłoku centrum Dębek.
Zapraszamy do nas lub do naszych sąsiadów z Zakonnej :)


www.bosanoga.pl
BOSANOGA - domki całoroczne do 6 osób
ul. Zakonna 7
tel: 500 053 450
BOSANOGA-DĘBKI
 
Posty: 1
Rejestracja: wt sie 19, 2008 10:30 pm
Lokalizacja: Dębki

Postautor: wjx » sob lut 28, 2009 9:49 pm

BOSANOGA-DĘBKI pisze:Witam, jestem współwłaścicelem domków z Zakonnej i zapewniam, ze dojście do plazy nie jest trudne. To maksymalnie 500 metrów, częściowo ubitą drogą, częściowo po płytach betonowych, całość wzdłuż rzeki Piaśnicy.
Niestety do najblizszych barów też jest około 400-500 metrów, trzeba dojść do głównej promenady dębkowej. Ale za to nasze domki są w urokliwym miejscu na skraju Parku Krajobrazowego, z dala od hałasu i tłoku centrum Dębek.
Zapraszamy do nas lub do naszych sąsiadów z Zakonnej :)


www.bosanoga.pl


jako administrator tego forum,
potwierdzam w/w komentarz. Plaża jest całkiem blisko (i to ta najpiękniejsza plaża).
http://www.debki.pl - internetowa społeczność Dębek
http://www.forum.debki.pl - forum Dębek
Awatar użytkownika
wjx
Admin Debki.pl
Admin Debki.pl
 
Posty: 105
Rejestracja: wt lip 19, 2005 11:26 am

Postautor: Kaszub01 » ndz mar 08, 2009 2:17 am

jako administrator powinieneś być osobą bestronną i nie zabierać w tej sprawie głosu.
Kaszub01
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 24
Rejestracja: pn lut 25, 2008 9:24 pm

Postautor: SI » ndz mar 15, 2009 11:58 pm

maxara222, polecam domki Fajne miejsce. Do plaży niedaleko i wygodnie. Właściciele młodzi i bardzo mili :lol: Jedzonko w pobliżu i to kilka fajnych miejsc. Niedaleko też do sklepów spożywczych (czego o Zakonnej nie da się powiedzieć).
Awatar użytkownika
SI
Expert
Expert
 
Posty: 59
Rejestracja: pt lip 27, 2007 10:58 pm


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 18 gości

cron