Czy sa jeszcze gdzieś wolne miejsca w Debkach ?

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

Czy sa jeszcze gdzieś wolne miejsca w Debkach ?

Postautor: bartekm » czw cze 01, 2006 12:09 pm

Witam, Czy sa jeszcze gdzieś wolne miejsca na kwaterach w Dębkach na przelomie lipca i sierpnia ? gdzie nie zadzwonie zajete. Czy to mozliwe ? ;-)

Pozdrawiam.
bartekm
bartekm
 
Posty: 2
Rejestracja: czw cze 01, 2006 11:29 am
Lokalizacja: Warszawa

odpowiedź

Postautor: ela » czw cze 01, 2006 8:37 pm

obawiam sie ze mozesz mieć duży problem ze znalezieniem kwatery my juz w lutym rezerwowalismy na lipiec i powiem ci że w wielu miejscach było wszystko zajete, nie wiem kiedy ludzie rezerwuja moze juz rok wczesniej. Ale moze ci sie uda musisz próbowac :)
ela
 

Postautor: sosek » pt cze 02, 2006 10:17 am

I tu mamy wyzszosc namiotu nad kwaterami, nie musisz rezerwowac (ale mozna), kiedy masz czas, kiedy masz pieniadze lub jest ladna pogoda po prostu pakujesz sie i w droge. A ja k Ci sie nie podoba lub jest kiepska pogoda wracasz do domu nie tracac gory pieniazkow.Naprawde polecam, pola namiotowe przeszly duza transformacje: nie gina rzeczy, sa prysznice, ciepla woda , papier toaletowy non stop :D . Ja tez korzystalem z kwater ale w ubieglym roku wyjechalem pod namiot i nie zaluje.
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Postautor: bartekm » pt cze 02, 2006 7:01 pm

Niewatpliwie masz racje. Wieeele razy bylem i dlugo i nawet na weekend pod namiotem na Tropiku. Jadac na wakacje z dzieckiem pole namiotowe moze byc nieco klopotliwe wiec raczej szukam kwater. Gdybyscie cos przypadkiem wiedzieli napiszcie.
Pozdrawiam
bartekm
 
Posty: 2
Rejestracja: czw cze 01, 2006 11:29 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: sosek » pt cze 02, 2006 10:36 pm

Z checia bym Ci pomogl , ale poza polem namiotowym nie wiele znam.Tak czy owak polecam Wam wypoczynek na polu, mysle ze z dzieckiem tez da rade. W ubieglym roku byly dwie mlode dziewczyny z malymi dziecmi i tez daly rade, a byly same bez chlopow. 8)
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Postautor: kasia » pt cze 09, 2006 9:05 am

http://www.123noclegi.info/pomorskie_dabie-gardna.html
http://spanie.pl/
jest jeszcze wiele wolnych miejsc tylko trzeba poszukac ja znalazlam dla 6 osob i za rozsadna cene 35 zeta wczoraj wiec jest to mozliwe ale caly dzien przy telefonie i kompie trzeba spedzic...www.turystyka.org.pl
poza tym poczytalam opinie na forum gdzie byly tez numery do osob ktore nie oglaszaja sie w necie a te daja numery do znajomych ..... bla bla bla jest jeszcze duzo miejsca:)
kasia
 

Postautor: filip kamaro » sob lip 22, 2006 9:39 pm

jest pełno wolnych miejsc na polach namiotowych
filip kamaro
 


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

cron