modrak

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

modrak

Postautor: fifi miles » wt lut 05, 2008 5:40 pm

czy ktos byl w tym pensjonacie? mozecie cos o nim powiedziec?
fifi miles
 
Posty: 3
Rejestracja: pn lut 04, 2008 1:56 pm

Postautor: Forest » pn lut 11, 2008 8:42 pm

Jezeli wybierasz sie do DW Modrak ul. Spacerowa 16 uwazaj na kradzieze.
Dom nie ma kontroli wejsc, wyjsc, monitoringu.W sezonie, poza goscmi, mieszkaja w nim pracownicy pizerni oraz ich znajomi - wracaja nocami
wstawieni. Najlepiej nie zabierac na wyjazd sprzetu elektronicznego, a wartosciowe rzeczy i dokumenty zabierac ze soba na plaze - podczas nieobecnosci pokoje moga byc otwierane wytrychem. W sezonie warto tez pomyslec o zatyczkach do uszu - 50 m od Modraka gra nocami kapela rockowa. Jezeli w/w charakterystyka nie zniecheca - polecam!
Forest
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 7
Rejestracja: czw sie 02, 2007 12:16 pm

Postautor: Artur Bernard Niedziółka » wt lip 01, 2008 11:39 pm

Zdecydowanie polecam, kolejny raz byłem w Dębkach i kolejny raz się nie zawiodłem a jeżeli chodzi o kwaterę... same superlatywy, odnośnie elektroniki Forest mnie nic złego nie spotkało a troszke sprzętu miałem jeżeli chodzi o jakies hałasy Kochani nie oszukujmy się po to są wakacje oczywiście w miarę rozsądku :):) Bardzo miła rodzina (pozdrowienia dla pani Ani i męża i córeczek:) Wyposażenie pokoju i czystość nie budzi żadnych zastrzeżeń a wręcz miłe wspomnienia :) niedaleko od morza mógłbym tak długo a jeśli chodzi o pracowników pizzerii niewiem co Cię zraziło Forest może się troszkę zmieniło ale jak najlepsze wrażenie mam po tegorocznych wakacjach a kwatera w pensjonacie to jednak nie hotel choć starania ludzi którzy go tworza i dbaja o niego są na bardzo wysokim poziomie. Pzdr dla wszystkich kochających tę miejscowość i okolice :)
Awatar użytkownika
Artur Bernard Niedziółka
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 10
Rejestracja: wt lip 01, 2008 11:25 pm

Postautor: Forest » sob lip 05, 2008 2:13 pm

Cieszę się, że nie spotkało Cię to co mnie i moją rodzinę w lipcu 2007. Po kradzieży w DW Modrak policja wykonała badania mechanoskopijne zamka, ktore wykazały wielokrotne użycie wytrychów. Onacza to, że to nie był wypadek tylko proceder. Jeżeli Modrak wprowadził zapezpieczenia przed takimi działaniami, to tylko się cieszyć, że Forum i moje uwagi spełniły swoje zadanie.
Forest
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 7
Rejestracja: czw sie 02, 2007 12:16 pm


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron