Łąkowa 4

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

Łąkowa 4

Postautor: maryla » śr lut 08, 2006 10:02 am

czesc wybieram sie w tym roku do debek, co sadzicie o tym pensjonacie? dodam ze szukam pokoju dla 2 osob
maryla
 

Postautor: bubuwiki » śr lut 08, 2006 5:40 pm

Jest Zajebiscie:)
bubuwiki
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 11
Rejestracja: wt sty 24, 2006 11:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Gość » czw lut 09, 2006 11:02 am

ALE CO ZAJEBISCIE? KONKRETY PROSZĘ?
Gość
 

panią z łąkowej 4, reklama w innym dziale...!!!!

Postautor: tom » czw lut 09, 2006 3:12 pm

zamieszcza Pani reklamę w działach nie przeznaczonych do tego. Oferty pensjonatów można zamieszczać na forum w innym miejscu. Ja tymczasem czytam o pensjonacie P.Żaczek a tu reklama !!! Nieładnie !!!!!!!!!!!
tom
 

Postautor: Gość » śr mar 29, 2006 12:43 pm

A tak wracając do tematu - to może ktoś mieszkał na Łąkowej 4 u pani Urszuli Detlaf? Jak tam jest?
Gość
 

Postautor: ela » pt mar 31, 2006 4:33 pm

własnie ja tez się wybieram do pani Detlaf i chcę sie dowiedzieć jak tam jest chodzi o warunki i td.. pozdrawiam
ela
 

Lakowa 4

Postautor: Gość » śr lut 21, 2007 1:26 pm

na prawde fajne miejsce-bylem tam w zeszlym roku i w tym rowniez sie tam wybieram! pokoje ladne,czyste,z balkonami. mila obsluga,pomoze w razie potrzeby. a najbardziej podobal mi sie plac zabaw dla dzieci z duza trampolina :D .pa
Gość
 

Postautor: Gość » śr kwie 11, 2007 3:41 pm

Anonymous pisze:A tak wracając do tematu - to może ktoś mieszkał na Łąkowej 4 u pani Urszuli Detlaf? Jak tam jest?


Witam,byłam w roku ubiegłym, w tym ponownie się do Pani Urszuli
wybieram.Jest fantastycznie,sympatycznie i b.miło.Doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi. Polecam wszystkim .
Pozdrawiam
Zuzanna
Gość
 

Postautor: Gość » wt kwie 17, 2007 10:45 pm

a czy ten pensjonat jest z wyzywieniem???


pzdrwm
M
Gość
 

Postautor: eustoma25 » wt cze 12, 2007 1:20 pm


Wczoraj wrócilismy z Dębek, mieszkaliśmy na Leśnej 4. Są to najlepsze kwatery na jakie trafiliśmy z mężem i przyjaciółmi od czterech lat wspólnych wakacji nad polskim morzem.
Miejsce jest bardzo czyste, pokoje przestronne z łazienkami i tv oraz sprzętem na plaże, plac zabaw dla dziecka, gril, miejsce na ognisko, miejsce do różnych gier np. w piłkę nożną, siatkową.
Płacilismy 30zł za osobę, nic nie doliczono za 10miesięczne dziecko i zwierzaka :) (a i takie pomysły mieli pewni właściciele kwatery...).
Miejsce polecam w 100%.
Szkoda tylko, że w sezonie 50zł za os. i trzeba rezewować z początkiem roku.
Pozdrawiam- Iwona
eustoma25
 
Posty: 2
Rejestracja: wt cze 12, 2007 12:58 pm


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron