Kto przyjmie z przyczepa ?

opinie i porady dot. pól campingowych

Moderator: bobo2206

Kto przyjmie z przyczepa ?

Postautor: andrzej » śr maja 27, 2009 6:31 pm

Witam wszystkich Debkowian :D - jest to moj pierwszy post na tym forum :D - i mam takie pytanie - chce przyjechac do Debek po 10 czerwca z przyczepa Niewiadow 126 E ( mala kempingowa ) dwie dorosle osoby ( ja i zona ) moze jeszcze pies ( jak nie bede mial z kim go zostawic ) :D - chce sie zatrzymac ( ? ) - no wlasnie :D - nie chce na polach namiotowych duzych - tylko gdzies u kogos na podworku ( u osoby prywatnej ) - preferuje cisze - tzw rodzinna atmosfere :D - oczywiscie zaplace za wszystko zgodnie z ustalonym cennikiem :D - jak ktos chce przed sezonem przyjac przyczepe z dwoma osobami z dostepem do pradu - lazienki - woda do przyczepy - gdzies blisko morza do 10 min spaceru - na okres od tygodnia do max 10 dni - to prosze o informacje na PW
andrzej
 
Posty: 3
Rejestracja: śr maja 27, 2009 3:58 am

Jutro bede w Debkach

Postautor: andrzej » sob cze 13, 2009 9:29 pm

Witam - jutro czyli w niedziele bede w Debkach - mysle ze mimo braku chetnych do przyjecia cos znajde - bede w godzinach rannych - gdyby ktos sie jeszcze zdecydowal to mozna mnie rozpoznac po samochodzie Volvo V40 z przyczepa Niewiadow N126E - znak rozpoznawczy flaga na przyczepie ( www.karawaning.pl ) - to do zobaczenia w Debkach
Pozdrawiam Andrzej
andrzej
 
Posty: 3
Rejestracja: śr maja 27, 2009 3:58 am

Postautor: sosek » wt cze 16, 2009 6:10 am

Napisz czy Ci się udało i jak było .
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Postautor: andrzej » sob cze 20, 2009 12:32 pm

sosek pisze:Napisz czy Ci się udało i jak było .


Witam :D - udac to sie udalo - ale te male pola namiotowe ( Tropik , U Wacka - Sloneczne ) to jeszcze nie byly czynne - dzieki zyczliwosci dobrych ludzi udalo sie zalatwic kawalek dzialki na tydzien czasu - pogoda O.K.- slonce swiecilo - tylko wialo jak w kieleckiem - ale nie padalo ( no troche w piatek pokropilo ) widac wszedzie przygotowania do sezonu - ogolnie jestem zadowolony z tygodniowego wypoczynku :D
andrzej
 
Posty: 3
Rejestracja: śr maja 27, 2009 3:58 am

Re: Kto przyjmie z przyczepa ?

Postautor: Luiza85 » wt lis 27, 2018 12:15 pm

Szczerze mówiąc, to nie mam pojęcia.
Luiza85
 
Posty: 1
Rejestracja: wt lis 27, 2018 12:02 pm

Re: Kto przyjmie z przyczepa ?

Postautor: antek4 » wt lut 05, 2019 3:58 pm

Tak samo w ogóle nie mam pojęcia. Chodź podpytam przyjaciela to może on mi cokolwiek doradzi w tej sprawie.Zobaczymy.
antek4
 
Posty: 1
Rejestracja: wt lut 05, 2019 3:44 pm


Wróć do Pola namiotowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron