lesne-masakra

opinie i porady dot. pól campingowych

Moderator: bobo2206

lesne-masakra

Postautor: Slązak » pn maja 08, 2006 7:09 pm

Czytam o pięknym połozeniu lesnego i pękam ze smiechu!!!! W ubieglym roku wiekszośc mojego urlopu padało i w tych brzozach gddzie jest usytuowane Leśne bylo "super"wilgoć i na srodku pola bajoro wielkości malego jeziorka bagnistego w dodatku! Gdybym był traszką byłbym zachwycony!!!!!Moze w suche dni jest ok.chociaz mi osobiscie brzozy za bardzo kojarza się z cmentarzem ale jak pada -masakra!!!No i te sanitariaty,czemu zawsze brudno???!!
Slązak
 

lesne

Postautor: wwa » pt cze 23, 2006 12:04 am

Moja opinia jest bardzo pozytywna, jestem zadowolony z urlopów spędzanych na polu namiotowym "LEŚNE". Przyjeżdzam tu od 5 lat i nie wyobrażam sobie innego miejsca do spędzenia wypoczynku. Jeżeli chodzi o pole namiotowe to jest to przepiękny leśny teren położony nad kanałkiem, nie daleko znajduje się ładny bardzo stary kościół (warto zajrzeć na urlopie :) ). Pole wyposażone jest w umywalnie, prysznice (co ważne z ciepłą wodą), toalety, istnieje możliwość podłączenia do prądu. Czystość wszystkich sanitariatów jest gwarantowana-zapewniam. Na terenie pola znajduje sie bar w którym można sie nieżle posilć. Ja polecam pizze z pieca i przepyszne dania kuchni chińskiej (w szczególności polecam kurczaka w cieście) oraz tradycyjny schabowy. No i najważniejsze, że do plaży jest bardzo blisko. To na tyle, mógłbym jeszcze pisać o wielu zaletach tego miejsca ale musze zostawić coś dla Was. Przyjeżdzajcie i wypoczywajcie, może się spotkamy i pogadamy (no może wypijemy piwko), bo ja będe tam przyjeżdżał jeszcze przez X LAT !!!!!!!!!!!! Pozdrawiam Darek.
wwa
 


Wróć do Pola namiotowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron