prysznic dodatkowa opłata?? :/

opinie i porady dot. pól campingowych

Moderator: bobo2206

prysznic dodatkowa opłata?? :/

Postautor: !magdzik! » śr lip 18, 2007 7:35 pm

Nie wiem ile w tym prawdy, dlatego pomóżcie i napiszcie ;)
Czyto prawda, że na Kaszubie i Leśnym jest tak, że kupuje się żeton za 3 zł i idzie się pod prysznic, (przy czym woda leci TYLKO ok 5 min)!!! ??

:idea: No wole jednak jak opłata za prysznic jest wliczona w cenę pobytu i woda leci trochę dłużej niż 5 min.
Kobiety potrzebują więcej czasu pod prysznicem.. jak to tam jest?
Czy jest w Dębkach jakieś pole gdzie opłata za prysznic jest wliczona w cenę pobytu?
Pomóżcie!!
:)))))
[/b]
!magdzik!
 

Postautor: ciasny1 » czw lip 19, 2007 3:24 am

Z tego co wiem niestety chyba juz nie ma takiego miejsca wszedzie pobieraja opłatę z tym zetonem na kaszubie to prawda minie Ci czas i niestety zostajesz z pianą na ciele. Troche przesadzaja maoim zdaniem sciagaja pieniadze ze wszystkiego z czego sie da
ciasny1
 
Posty: 4
Rejestracja: sob cze 02, 2007 1:46 am

Postautor: !magdzik! » pt lip 20, 2007 9:44 pm

szkoda, że tak jest.. miałam ochotę poznać Dębki... ale cóż... lepsze to, co sprawdzone ....
jadę do Łeby :D
Pozdrawiam i dzięki :)
!magdzik!
 

Re: prysznic dodatkowa opłata?? :/

Postautor: Gośc » wt lip 24, 2007 1:38 pm

tylko nie KASZUB !!!ODRADZAM!!BĘDZIESZ ŻAŁOWAĆ !!!Byłam i nigdy więcej !!!!poczytaj opinie forumowiczów na temat KASZUBA tylko te prawdziwe bo cos mi się wydaje ,że część opinii jest kłamliwa....
Gośc
 

Re: prysznic dodatkowa opłata?? :/

Postautor: Gość » wt lip 24, 2007 4:08 pm

Gośc pisze:tylko nie KASZUB !!!ODRADZAM!!BĘDZIESZ ŻAŁOWAĆ !!!Byłam i nigdy więcej !!!!poczytaj opinie forumowiczów na temat KASZUBA tylko te prawdziwe bo cos mi się wydaje ,że część opinii jest kłamliwa....

Oczywoście tylko nie kaszub.Nie wiem komu na tym zależy ze tak pięknie o nim pisze.Tam jest hhhhhhhhhhhhhorrrrrrrrrrrrrorrrrrrrrrrrrr
Gość
 

Postautor: Gość » czw lip 26, 2007 1:19 pm

wkońcu ktoś pisze prawde o kaszubie najgorsze pole na jakim w życiu byłam, beznadziejne na maxa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość
 

Postautor: robix » pt paź 12, 2007 11:36 pm

W tropiku też pobierają opłatę za prysznic z tym że nie ma czasówki , jak na tym beznadziejnym kaszubie
,, Kto nie pije ..... podpier . . . a ''
robix
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 11
Rejestracja: pn paź 08, 2007 8:00 pm
Lokalizacja: Ameryka Środkowa

Postautor: Bartek » śr maja 21, 2008 9:45 pm

Ja pobieram opłate w tym roku ze względu na podwyżki niestety 5 zł- ale jest to za dzień za osobe i kompiesz się ile chcesz- gorzej niestety jak jest już zimna woda, bo bojler ma prawo nienadążyć/
Bartek
 
Posty: 2
Rejestracja: śr maja 21, 2008 9:32 pm

Postautor: Gość » wt lip 29, 2008 7:37 pm

przy głównym wjeździe na dębki po prawej stronie jest bar ( można też tam pojeździć na kucyku). Tam prysznic jest wliczony w cene. a jeżeli jesteś z innego pola to za 5 zł można sie tam wykąpać ale tylko do 15 bo później kożystają ludzie z pola. Byłam tam w zeszłym roku i było świetnie :)
Gość
 

Re: prysznic dodatkowa opłata?? :/

Postautor: kamson41 » czw kwie 21, 2016 9:14 pm

To w sumie nie jest jakaś fortuna, ale szkoda, że tak postąpili z tym..
kamson41
 
Posty: 3
Rejestracja: czw kwie 21, 2016 8:55 pm

Re: prysznic dodatkowa opłata?? :/

Postautor: Kretos » czw maja 05, 2016 11:57 am

No a cóż to za zdziwienie przecież z tego co mi wiadomo na każdym polu tak jest. A tutaj Janusze mają już problemy :D
Kretos
 
Posty: 2
Rejestracja: czw maja 05, 2016 11:55 am

Re: prysznic dodatkowa opłata?? :/

Postautor: kattiaa » pt wrz 16, 2016 5:53 pm

za prysznic opłata? nawet nie słyszałam o tym..
kattiaa
 
Posty: 3
Rejestracja: pn wrz 12, 2016 11:19 am

Re: prysznic dodatkowa opłata?? :/

Postautor: Katren » pn paź 10, 2016 2:29 pm

Ja też o tym nie słyszałam ale jeśli to prawda no to już szczyt wszystkiego przecież i tak koszą full kasy za to
Katren
 
Posty: 2
Rejestracja: pn paź 10, 2016 2:26 pm

Re: prysznic dodatkowa opłata?? :/

Postautor: arbuzini » śr paź 12, 2016 10:51 am

Pierwszy raz słyszę o czymś takim i szczerze mowiac jestem w szoku. Na szczęscie większosć pensjonatów nie wpada na takie "genialne" pomysły bo dopiero by było.
arbuzini
 
Posty: 2
Rejestracja: śr paź 12, 2016 9:52 am

Re: prysznic dodatkowa opłata?? :/

Postautor: Bassskas » wt lis 15, 2016 12:22 pm

Przecież to normalne, że w niektórych polach namiotowych płaci się dodatkowo za prysznic. W zasadzie spałam tylko na kilku, w których nie było takiej opłaty.
Bassskas
 
Posty: 1
Rejestracja: wt lis 15, 2016 11:47 am

Re: prysznic dodatkowa opłata?? :/

Postautor: spaniol » wt lis 29, 2016 2:20 pm

Nie no za prysznic nie powinno być opłaty. Przecież żyjemy w XXI wieku ludzie :D
Awatar użytkownika
spaniol
 
Posty: 3
Rejestracja: pt lis 25, 2016 1:17 pm
Lokalizacja: Reda

Re: prysznic dodatkowa opłata?? :/

Postautor: karczmarek » czw sty 05, 2017 12:36 pm

Wbrew pozorom, woda w rurach nie jest za darmo ;) Ale za to prysznice też nie straszą rdzą i brudem, tylko są zadbane
karczmarek
 
Posty: 3
Rejestracja: śr sty 04, 2017 6:31 pm

Re: prysznic dodatkowa opłata?? :/

Postautor: bogdan » wt cze 26, 2018 12:41 pm

Nie jest to za bardzo mój obszar tematyczny... Dość ciężko będzie mi pomóc w tej materii...
Ale zwykle ludzi nie da się aż tak łatwo rozszyfrować.
Awatar użytkownika
bogdan
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pt cze 15, 2018 5:54 pm


Wróć do Pola namiotowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron