"KASZUB"

opinie i porady dot. pól campingowych

Moderator: bobo2206

"KASZUB"

Postautor: Dorota » ndz lip 15, 2007 5:07 pm

tylko nie kaszub niemiła obsługa, nadęci ochroniarze grożą i używają niecenzuralnych słół wobec wczasowiczów, ciepła woda tylko do godz.22.00 opłata klimatyczna nie uwzględniona w cenniku, boisko do siatki to małe bagno, stołów do tenisa wogóle nie ma, sprzątaczki powinny sie wziąć za sprzątanie toalet a nie klnięcie pod nosem że ktoś musi wejść do toalety. i wiele innych minusów ja odradzam beznadzieja
Dorota
 

Postautor: Gość » pn lip 16, 2007 7:36 pm

A ja twierdzę że tylko Kaszub jestem tam co roku i cenię camping za spokój i atmosferę
Gość
 

Postautor: Natha » wt lip 17, 2007 9:19 am

No to wkońcu jak tam jest? bo jade za tydzień i troche mnie przeraża to co niektórzy piszą. ile dniówka wam wyszła?z ta całą opłatą klimatyczną?i jak jest z pradem? no i podstawowe pytanie - jak nie kaszub to co?
Natha
 

Postautor: Gość » ndz lip 22, 2007 10:03 pm

kaszub ma doliczoną opłatę 1.5 dniówki za osobę do tego prąd, samochód, osoba, prysznic,namiot wcale nie wychodzi tak tanio a co do tego spokoju na polu namiotowym to nie powiedziałabym ze jest tak super bo sa strasiecznie;-) nie kulturalni ochroniarze, któż zamiast pilnować pożądku wtrącaja sie w nie swoje sprawy:-(((((((( buuuuuuuu
Gość
 

POLE NAMIOTOWE KASZUB

Postautor: Gość » wt lip 24, 2007 1:33 pm

Najgorsze pole namiotowe na jakim byłam , opinie forumowiczów jak dla mnie nie zrozumiałe , pole obleśne ,brudne , zarośnięte , kible obsukrne , żałuję ,że miałam okazję tam być (po raz pierwszy zresztą) NIGDY WIĘCEJ ANI JA ANI MOI ZNAJOMI NA TYM POLU SIĘ NIE POJAWIĄ !!!!BEZNADZIEJA!!!P.S. pole do koszykówki tak jak pisano wczesniej jedno wielkie bagno...
Gość
 

Postautor: Gość » śr lip 25, 2007 11:21 am

trzeba wliczac oplate za prad jesli mieszka sie w namiocie?
Gość
 

Postautor: Gość » czw lip 26, 2007 12:49 pm

oczywiście że musisz zapłacić za prąd jak mieszkasz w namiocie chyba że chcesz siedzieć przy świeczkach, ale odradzam to beznadziejne pole namiotowe. Za taką cene co tam musisz zapłacić napewno znajdziesz dużo fajniejsze pole namiotowe. Jest naprawde obskurnie
Gość
 

Postautor: Bobek » wt lip 31, 2007 5:46 pm

Niedawno wróciłem z tego "BEZNADZIEJNEGO" pola,
jak by nie to że, miałem ładną pogode,
to zwinął bym sie z tego pola, zaraz na drugi dzień po przyjeździe!
Ten cały Kaszub zraził mnie do urlopów spędzanych w namiocie.
Pojechałem z polecenia, ale ja absolutnie nie polecam!!!
Nie bede opisywał moich przeżyć z tymi będzwałami!!!
Lepiej spędzić urlpo w domu niż na "BEZNADZIEJNYM KASZUBIE"
Bobek
 

Postautor: Gość » pt sie 10, 2007 5:39 pm

Temat sam mówi za siebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość
 

Postautor: Gość » wt sie 28, 2007 11:27 am

Byłem na urlopie w Dębkachz żoną dziećmi i znajomymi, lubimy jeździć pod namiot więc wybraliśmy sie na camping Kaszub. Nie widziałem gorszego syfu, byłem w wielu miejscowościach nad morskich pod namiotem, ale z czym takim nigdzie sie nie spotkałem. Jest brudno w toaletach, obsługa jest nie miła, są tu ochroniarze którzy są beszczelni! nie ma żadnego placu zabaw dla dzieci, co krok można wdepnąc w psią kupe, prysznice za opłatą 3 minutowe - paranoja, ździerają z czego mogą!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie polecam tego pola namiotowego, jest okrutnie
Gość
 

Re: POLE NAMIOTOWE KASZUB

Postautor: Gość » sob lip 12, 2008 8:53 pm

Gość pisze:Najgorsze pole namiotowe na jakim byłam , opinie forumowiczów jak dla mnie nie zrozumiałe , pole obleśne ,brudne , zarośnięte , kible obsukrne , żałuję ,że miałam okazję tam być (po raz pierwszy zresztą) NIGDY WIĘCEJ ANI JA ANI MOI ZNAJOMI NA TYM POLU SIĘ NIE POJAWIĄ !!!!BEZNADZIEJA!!!P.S. pole do koszykówki tak jak pisano wczesniej jedno wielkie bagno...

Ztego co wiem nie ma tam pola do koszykówki, ale do siatkówki dupku.
obleśny to ty jesteś.A kible są ok.Prawdopodobnie nie było cię stać na pobyt na tym polu. Dlatego taka flustracja.
Gość
 

Postautor: piotrulex » pt sie 08, 2008 2:23 pm

ja tam sie nie znam lecz gdybym mial konkurencyjne pole do "kaszuba" to pewnie co chwila jakis gosc by pisal jaki to na tym kaszubie straszny syf ...

pozdro

tak zerkam bo 15-17 moze zbladzimy z namiotem do Dębek i szukamy czegos przyzwoitego najblizej nagiej plazy
Pozdrowienia z Torunia
Piotr
piotrulex
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 12
Rejestracja: wt cze 20, 2006 9:09 pm
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Gość » pt sie 08, 2008 5:09 pm

Kaszub nie ma konkurencji w Dębkach. Jest olbrzymim kempingiem. Przewala się tam masa ludu, to i piszą różnie. Bo jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził :)
Gość
 

strasznie

Postautor: ddd » pt sie 08, 2008 5:55 pm

Witam
Weszłam na to forum ponieważ także chciałabym odradzić jak to piszą to : "beznadziejne pole namiotowe "
naprawdę jest tam ochydnie i brudno, nie polecam absolutnie .
Jeśli wybieracie się pod namiot to na kaszubie nie warto się zjawiać
Pozdrawiam
ddd
 

Postautor: Gość » wt sie 19, 2008 10:52 pm

odradzam to pole namiotowe byłem zobaczyłem nie mogę polecić Państwu , ponieważ jest brudno i jest przedewszystkim niemiła obsługa.
Wybrałem się tam ze względu na dobre słowa wypowiadane na forum o tym polu, ale to wszystko mija się z prawdą !
Pozdrawiam
Decyzja należy do was :-)
Gość
 

Postautor: Gość » śr sie 20, 2008 9:51 pm

Dziwne , że złe opinie o Kaszubie piszą " goście " :shock:
Gość
 

jestem na nie

Postautor: nie » wt sty 13, 2009 10:39 pm

Jestam zdecydowanie na nie jak możecie wybieżcie inne pole , nie polecam kaszuba.
nie
 

Postautor: sosek » śr sty 14, 2009 7:28 am

Faktycznie, sami " goście " maja problemy. Ja po za toaletą przy recepcji nie dostrzegam zadnych powazniejszych uchybien, ale i przy niej obsluga stara sie trzymac porzadek.
p.s. No i jeszcze ceny - moglyby być niższe....
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Postautor: blazus1 » śr sty 14, 2009 9:52 pm

tak obsluga bardzo mila.. na ile umie- pomaga :) a ci goscie to pewnie konkurencja :) hehe
...
blazus1
Expert
Expert
 
Posty: 171
Rejestracja: pn cze 18, 2007 9:59 am
Lokalizacja: Gród Kraka

P.S.

Postautor: marvell » czw sty 15, 2009 9:16 pm

Może, nie tylko goście mają jakieś 'ALE' bo z tego co mnie sie obiło o uszy to i mieszkańcy troszke śmiecą w temacie Pola "KASZUB" ale tak to już jest zresztą po to jest chyba to forum by wyrazić swoje zdanie na jaki się chce temat. Aha podejrzewam że ci niby goście co narzekają to są pewnie jakieś małolaty co im nie wyszło we wakacje i teraz się pastwią np. na KASZUBIE tylko patrzeć jak się pojawią zmianki o słonecznym czy choć by o leśnym albo zaczną wypisywać na temat posesji które udostępniają kawałek ziemi na namiot. Sam jestem gościem na polu w dębkach ale nienapisze na jakim, bo po co Owszem jest ta czasami niemiło ale taki jest urok pola i właśnie to jest PIĘKNE Teraz wystarczy czekać jak pojawią się kolejne bzdury ... POZDRAWIAM JOŁ :arrow:
marvell
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 26
Rejestracja: pt gru 05, 2008 8:38 pm

Postautor: 55w » ndz lut 15, 2009 11:45 am

Byliśmy na Kaszubie w lipcu 2008 całe dwa tygodnie. Miejsce dość fajne. Każdy może znaleźć sobie miejsce, czy pod drzewami, czy też na zielonej trawce. Na upały nie można narzekać, bo jak trafi się nad Bałtykiem to już duży sukces. Przyczepę postawiłem na zielnej trawie. Ładna łączka z koniczynką. W mojej okolicy był spokój i w dzień i nocy. Mam uwagi organizacyjne:
- za mało słupków z prądem, który jest drogi. W jednym brak już miejca do podłączenia (przeciążenie mocy - wybijały bezpieczniki), drugi bardzo dakeko (dobrze, że miałem przedłużacz 50 metrów). W związku z tym rozstawiam się nie tam gdzie chcę tylko tam jaki długi mam przedłużacz.
- woda dostępna tylko w łazience lub bardzo prymitywnym zmywaku naczyń (tu tylko zimna).
- rytuał mycia naczyń (tylko zimna woda i to bardzo zimna) jest następujący: należy przyjść do w/w zmywaka z czajnikiem zagrzać wodę (na słupku jest parę gniazdek). Alternatywą przynieść ciepłą wodę z umywalni. Tu zaczyna sie problem, krany w umywalkach są dość nisko i trudno nabrać wody do baniaka. Dodatkowy problem to krany z których leci woda tylko jak trzyna się wciśnięty zawór. MAMY XXI WIEK
- prysznice z ciepłą wodą dostępne za dodatkową opłatą. W recepcji dostaje się kluczyk na inpulsy do uruchomienia za zastaw 20 zł. Dodatkowe obciążenie pilnowania kluczyka. Ja zostawiłem na murku w umywalni i przepadło 20 zŁ. Pomijam też dużą mobilizację w myciu 3 minuty na impuls. I co najbardziej upokaża dostęp do ciepłe wody tylko do 22:00. Jestem na wypoczynku i muszę też walczyć z kranami przy umywalkach: jedną ręką naciskać zawór i drugą nabierać wodę. I co sie okazuje człowiek jak i inne zwierzę nauczy się (po kilku dniach). [XXI WIEK]
- opłaty za pobyt - nie będę wymieniał składników, bo są dostępne na stronie. Za pobyt 2 osób, samochód, przyczepa, przdsionek załaciłem około 63 zł za dobę. Nie wliczam opłaty za ciepły prysznic. Jak za taki standard zdecydowanie za WYSOKA.
- starano też opłatę za pobyt pobrać "z góry".
W nazwie powinno być więc pole namiotowe nie camping.
To tyle uwag. Moim zdaniem to: koniecznie więcej prądu i "boćków" z wodą.
Położenie tego miejsca jest bardzo dobre, ale nie można na tym tak żerować.
Troszkę tańszy jest Leśny, ale byłem w godzinach późno wieczornych w okolicach łazienek i "aromaty" bardzo, bardzo były intensywne.
Boję sie tylko, że jak mankamenty opisane wyżej będą usuniete to naszym kosztem czyli cena jeszcze w górę. Tak stało sie na Półwyspie Helskim. Pazerność włąścicieli kampingów nadmorskich nie ma granic.
Najlepiej byłoby nie przyjeżdżać, ale alternatywy brak.
55w
 
Posty: 4
Rejestracja: śr maja 23, 2007 10:28 am

Postautor: medlady » pn lut 16, 2009 4:04 pm

Zapraszam na pole namiotowe LEŚNE :-)
medlady
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pn lut 16, 2009 3:48 pm

Postautor: marvell » śr kwie 01, 2009 7:20 pm

POPIERAM medlady
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
marvell
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 26
Rejestracja: pt gru 05, 2008 8:38 pm

KASZUB JEST SUPER!!!!!!!!!!!

Postautor: aga29 » czw sie 13, 2009 8:03 pm

NIE WIEM SKĄD WZIĘŁY SIĘ TAKIE ZŁE OPINIE O POLU NAMIOTOWYM KASZUB.JAK KTOŚ SIĘ SPODZIEWA LUKSUSÓW NIECH SOBIE ZAPŁACI ZA HOTEL 5-CIO GWIAZDKOWY. BYLIŚMY TAM NIEDAWNO I BYŁO WSPANIALE. PRZEDE WSZYSTKIM BARDZO MIŁA OBSŁUGA, UBIKACJE OK, TANI SKLEPIK NA TERENIE POLA, SPOKÓJ. NAPRAWDĘ POLECAM :D
aga29
 
Posty: 1
Rejestracja: czw sie 13, 2009 7:50 pm

Re: "KASZUB"

Postautor: Magda28 » wt lis 27, 2018 1:46 pm

Ja też nie wiem skąd...
Magda28
 
Posty: 1
Rejestracja: wt lis 27, 2018 1:31 pm

Re: "KASZUB"

Postautor: martanycz1991 » pn sie 12, 2019 1:27 pm

ja tam byłem i było fajnie
martanycz1991
 
Posty: 1
Rejestracja: pn sie 12, 2019 1:24 pm


Wróć do Pola namiotowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron