Medycyna estetyczna

różne tematy

Medycyna estetyczna

Postautor: Gabriela1458 » czw lut 07, 2019 2:10 pm

Witam wszystkich.
Czy polecacie może jakiś dobry gabinet medycyny estetycznej w Warszawie? Ja się właśnie zastanawiam nad wyborem https://www.beauty4ever.pl/ Co na ten temat myślicie?
Uwielbiam kiedy mnie cytujesz.
Awatar użytkownika
Gabriela1458
 
Posty: 2
Rejestracja: pt lut 01, 2019 9:13 pm

Re: Medycyna estetyczna

Postautor: migotka09 » pt lut 08, 2019 12:30 pm

Pierwsze słyszę. Ale wiem, że to musi być ktoś zaufany, kto wykonuje swoją pracę na najwyższym poziomie. Zabiegi są zazwyczaj inwazyjne i nikt nie chciałby mieć powikłań po nich.
Czy można pozbyć się rozstępów?
Sprawdźcie tutaj!
migotka09
 
Posty: 1
Rejestracja: pt lut 08, 2019 12:28 pm

Re: Medycyna estetyczna

Postautor: hal33 » wt wrz 28, 2021 9:13 pm

Od jakiegoś czasu myślę o założeniu własnego gabinetu medycyny estetycznej. Czy macie dla mnie jakieś rady? Polecacie jakieś konkretne sklepy, w których powinnam się zaopatrzyć w odzież medyczną?
Awatar użytkownika
hal33
 
Posty: 1
Rejestracja: wt wrz 28, 2021 9:10 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Medycyna estetyczna

Postautor: jagodzinek » czw paź 07, 2021 2:49 pm

Zgadzam się, najlepiej udać się do kogoś polecanego. Do kogoś sprawdzonego. Do kogoś z dużym doświadczeniem, bo nie ukrywajmy - jest to ingerencja w nasze ciało. Mniejsza lub większa, ale ingerencja. Ze swojej strony dodam tylko, że może warto - przed udaniem się do takiego gabinetu, spróbować jakoś samemu w domu popracować nad tym, co nas boli, ogranicza. Czasami problem siedzi wyłącznie w naszej głowie. Czasami jest to problem, który możemy sami pokonać, np. zmieniając dietę, czy ćwicząc. Wiem, że czasami są problemy, w których tylko medycyna estetyczna jest nam w stanie pomóc i wtedy oczywiście - jeśli chcemy, jeśli nas stać - udajmy się do takiego gabinetu, do lekarza, ale pamiętajmy - nie bierzmy pierwszego lepszego.
jagodzinek
 
Posty: 1
Rejestracja: czw paź 07, 2021 2:42 pm

Re: Medycyna estetyczna

Postautor: sincere.bergnaum » pn kwie 18, 2022 11:00 pm

Co prawda nigdy nie miałam żadnego poważniejszego zabiegu z medycyny estetycznej, ponieważ nie czuję takiej potrzeby, jednakże regularnie chodzę na laminację rzęs. Moim zdaniem jest to świetny zabieg, który przynosi na prawdę przepiękne rezultaty. Dzięki niemu czuję się o wiele piękniejsza i pewniejsza siebie.
Awatar użytkownika
sincere.bergnaum
 
Posty: 1
Rejestracja: pn kwie 18, 2022 10:57 pm
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Wszystko inne, ale trochę związane...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

cron