sucha cera a pielęgnacja

różne tematy

sucha cera a pielęgnacja

Postautor: Ailis » pt lip 27, 2018 10:27 am

Sucha skóra , szczególnie latem to masakra. Zaś sucha skóra twarzy to dopiero katorga przez cały okres. Czy macie idealne kremy, które idealnie nawilżają ? Nie pęka skóra po nich lub nie jest zbyt tłusta. Wszelkie podpowiedzi chętnie przyjmę. Może ktoś słyszał o kremie nawilżającym Calluna Medica ? Ostatnio trafiłam na niego w sieci jak szukałam kremu dla siebie. Co sądzicie o nim ?
Ailis
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 18
Rejestracja: czw cze 07, 2018 12:03 am

Re: sucha cera a pielęgnacja

Postautor: izma » pt lip 27, 2018 1:39 pm

Suchą skórę trzeba koniecznie nawilżać, żeby się zbyt szybko nie zestarzała :) Mnie pomagają kremy do suchej skóry i dwa razy w tygodniu maseczki nawilżające :)
izma
 
Posty: 1
Rejestracja: pt lip 27, 2018 1:32 pm

Re: sucha cera a pielęgnacja

Postautor: soerra » czw sie 02, 2018 8:03 pm

Mi dermatolog pomaga w takich zagadnieniach. Polecam wizytę u takiego.
Awatar użytkownika
soerra
 
Posty: 1
Rejestracja: czw lip 26, 2018 7:59 pm

Re: sucha cera a pielęgnacja

Postautor: blake41 » wt wrz 14, 2021 10:25 am

Jeżeli macie suchą skórę to polecam zainwestować w kosmetyki o naturalnych składach, ponieważ udowodniono, że wykazują lepsze działanie na naszą cerę. Odkąd zaczęłam używać tego typu produktów to stan mojej skóry bardzo się poprawił. Polecam spróbować, na pewno nie pożałujecie.
Awatar użytkownika
blake41
 
Posty: 1
Rejestracja: wt wrz 14, 2021 10:22 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: sucha cera a pielęgnacja

Postautor: creichel123 » pn cze 13, 2022 5:00 pm

Zdecydowanie zgadzam się z poprzedniczką - do suchej cery najlepsze są naturalne kosmetyki. Mają one bardzo dobre właściwości nawilżające, więc jestem pewna, że Ci się sprawdzą. Wypróbuj a na pewno będziesz bardzo zadowolona!
Awatar użytkownika
creichel123
 
Posty: 1
Rejestracja: pn cze 13, 2022 4:58 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: sucha cera a pielęgnacja

Postautor: Poli » wt sie 15, 2023 6:21 pm

Sucha skóra, zwłaszcza latem, może być naprawdę podrażniona i popękana. Wybór odpowiedniego kremu może pomóc złagodzić ten efekt. Szukaj kremów, które zawierają wzmocnione składniki, takie jak kwas hialuronowy, gliceryna, aloes, oleje (kokosowy, shea, oliwkowy), witamina E i mocznik. Składniki te są obecne w skórze.
Lotana - sklep internetowy Koreańskie kosmetyki hurtownia Polska https://lotana.pl/
Poli
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz mar 19, 2023 6:17 pm

Re: sucha cera a pielęgnacja

Postautor: alehner » czw mar 07, 2024 4:55 pm

Dermokosmetyki nie doczekały się jeszcze odpowiednich regulacji prawnych. Mimo to wielu producentów przeprowadza badania, aby potwierdzić skuteczność swojego wyrobu w walce z przedwczesnymi oznakami starzenia się skóry. Przebadane produkty wyróżniają się wieloma cennymi właściwościami.
Awatar użytkownika
alehner
 
Posty: 2
Rejestracja: czw mar 07, 2024 4:53 pm
Lokalizacja: Mielec


Wróć do Wszystko inne, ale trochę związane...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

cron