Wazektomia

różne tematy

Wazektomia

Postautor: Ananota » czw mar 08, 2018 3:52 pm

Hejka! Mój mąż właśnie za tydzień ma zabieg wazektomii i się zastanawiam jak to pójdzie :D
Tutaj znalazlam, ze to naprawde sprawdzony zabieg wazektomii przez wielu mężczyzn :)
Awatar użytkownika
Ananota
 
Posty: 1
Rejestracja: czw mar 08, 2018 3:36 pm
Lokalizacja: Kościerzyna

Re: Wazektomia

Postautor: colos » pt mar 16, 2018 10:20 pm

hahha ale czad
colos
 
Posty: 1
Rejestracja: pt mar 16, 2018 8:49 pm

Re: Wazektomia

Postautor: jormungandr » wt mar 20, 2018 12:58 pm

Ja nawet nie mam pojęcia co to w ogóle jest.
jormungandr
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 13
Rejestracja: czw sty 25, 2018 12:00 pm

Re: Wazektomia

Postautor: cinekden » śr mar 21, 2018 11:55 am

wazektomia to metoda antykoncepcji dla mężczyzn w której przecina się ciągłość nasieniowodów i zabieg jest bardzo bezpieczny mimo wątpliwości wielu osób. Ja miałem zabieg przeprowadzony kilka lat temu, bo nie chciałem mieć już więcej dzieci. Wazektomia jest odwracalna ale nie ma 100% pewności, więc trzeba się z tym liczyć jeśli ktoś się decyduje już na ten zabieg
Cienie są zdolniejsze, robią to samo bez wysiłku.
Awatar użytkownika
cinekden
 
Posty: 2
Rejestracja: śr mar 21, 2018 11:50 am

Re: Wazektomia

Postautor: Dorrka » czw kwie 05, 2018 11:05 am

Właśnie zastanawiamy się z mężem nad zabiegiem. Co prawda jesteśmy w miarę młodzi, mamy po 35 lat ale mamy już 2 dzieci i szczerze mówiąc nie chcemy mieć raczej więcej. Jeśli ten zabieg jest bezpieczny to chyba tym bardziej opłaca się go wykonac
Awatar użytkownika
Dorrka
 
Posty: 1
Rejestracja: czw kwie 05, 2018 11:01 am

Re: Wazektomia

Postautor: Sikorr » czw kwie 05, 2018 8:19 pm

Wiele ciekawych opcji zostało tutaj przedstawionych. Jednak nie zaliczają sie one do jedynych.
Nikt naprawdę nie zna innych ludzi, nie wiedzą oni bowiem, co reszta świata o nich myśli
Awatar użytkownika
Sikorr
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pn mar 26, 2018 6:04 pm

Re: Wazektomia

Postautor: Madzia517 » pn kwie 09, 2018 2:29 pm

Sikorr co masz na myśli?
Ja popieram. Dobry zabieg dla osób, które są pewne albo nie mogą sobie pozwolić na dziecko kolejne.
Moje pytanie - mój facet cierpi na chorobe genetyczna. Chciałby zrobic sobie wazektomie... Czy to dobry pomysl?
Ja sama nie wiem, co o tym myslec w takiej sytuacji. Mam 28 lat.
"Człowiek jest jedynym stworzeniem, które nie zgadza się być tym, czym jest." A. Camus
Awatar użytkownika
Madzia517
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: pn kwie 09, 2018 2:23 pm

Re: Wazektomia

Postautor: kobsia » sob kwie 14, 2018 11:25 am

a co to takiego ?
kobsia
 
Posty: 1
Rejestracja: sob kwie 14, 2018 10:59 am

Re: Wazektomia

Postautor: Malwen » pn kwie 16, 2018 12:47 pm

Wazektomia polega na przecięciu ciągłości nasieniowodów. Jest to bardzo prosty zabieg, który trwa z pół h. Jest to dobra decyzja dla kazdego kto jest pewien, że nie będzie chciał mieć dzieci. Sam miałem wazektomię pół roku temu. Mogę podać Wam adres: Skłodowskiej-Curie 3 w Gabinecie Wazektomii,80-210 Gdańsk. A tutaj jeszcze nr telefonu tel. 58 506 64 09 :) Zadzwońcie i zapytajcie się jeśli macie jakieś pytania
Awatar użytkownika
Malwen
 
Posty: 1
Rejestracja: pn kwie 16, 2018 12:42 pm

Re: Wazektomia

Postautor: Madzia517 » pt kwie 27, 2018 11:36 am

Malwen pisze:Wazektomia polega na przecięciu ciągłości nasieniowodów. Jest to bardzo prosty zabieg, który trwa z pół h. Jest to dobra decyzja dla kazdego kto jest pewien, że nie będzie chciał mieć dzieci. Sam miałem wazektomię pół roku temu. Mogę podać Wam adres: Skłodowskiej-Curie 3 w Gabinecie Wazektomii,80-210 Gdańsk. A tutaj jeszcze nr telefonu tel. 58 506 64 09 :) Zadzwońcie i zapytajcie się jeśli macie jakieś pytania

o oo dzieki za info
zadzwonimy dzisiaj
to sie wszystkiego dowiemy co i jak zeby nie bylo
"Człowiek jest jedynym stworzeniem, które nie zgadza się być tym, czym jest." A. Camus
Awatar użytkownika
Madzia517
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: pn kwie 09, 2018 2:23 pm

Re: Wazektomia

Postautor: cinekden » wt maja 08, 2018 8:25 am

Madzia517 pisze:Sikorr co masz na myśli?
Ja popieram. Dobry zabieg dla osób, które są pewne albo nie mogą sobie pozwolić na dziecko kolejne.
Moje pytanie - mój facet cierpi na chorobe genetyczna. Chciałby zrobic sobie wazektomie... Czy to dobry pomysl?
Ja sama nie wiem, co o tym myslec w takiej sytuacji. Mam 28 lat.



Zależy jaka choroba genetyczna. Nie każda jest na tyle niebezpieczna, żeby rezygnować z dzieci :)
Cienie są zdolniejsze, robią to samo bez wysiłku.
Awatar użytkownika
cinekden
 
Posty: 2
Rejestracja: śr mar 21, 2018 11:50 am

Re: Wazektomia

Postautor: yingyang » śr cze 27, 2018 2:23 pm

Bardzo przydatne dla mnie są te informacje ;) Dzięki wielkie ;)
-Możecie się chować przed przeznaczeniem- rzekła, gdy odchodzili- ale ono wkrótce was dopadnie.
Awatar użytkownika
yingyang
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pt cze 22, 2018 2:00 pm

Re: Wazektomia

Postautor: Madzia517 » pn wrz 24, 2018 12:34 pm

kobsia pisze:a co to takiego ?

Dla Ciebie i dla wszystkich ktorzy nie wiedza za bardzo co to jest polecam takie artykuly eksperckie czytac bo dzieki temu moze ludzie beda bardziej swiadomi. Ogolnie to prosty zabieg.. nawet mozna go odwrocic w niektorych przypadkach oczywiscie. I to co powiedzial dr nam to ze wspolczycie zyskuje .. nie ma zadnych problemow a wrecz przeciwnie.. nic nie boli nic facet nie czuje.. naprawde spoko opcja oczywiscie trzeba byc zdecydowanym a jesli sie nie jest to mozna chwilke poczekac, nabrac pewnosci, wykonac ten zabieg pozniej i tyle ..
A co do wady gen.. nie bede tu opisywala szczegolow ale nie chcialabym, zeby moje dziecko musialo cierpiec, skoro moge tego uniknac.
"Człowiek jest jedynym stworzeniem, które nie zgadza się być tym, czym jest." A. Camus
Awatar użytkownika
Madzia517
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: pn kwie 09, 2018 2:23 pm

Re: Wazektomia

Postautor: ortes » czw wrz 27, 2018 2:28 pm

Sam bym się nie zainteresował, ale za to żona zaczyna mnie namawiać - niespecjalnie jest chętna brać tabletki, a jednak dzieci w sumie starczy. Takie przynajmniej mam wrażenie. Ale nie wiem, co mam o tym myśleć.
Szukasz skutecznego sposobu na cellulit? Spróbuj tego - http://testerkaesterka.blogspot.com/2016/09/serum-antycellulitowe-vialise.html
Awatar użytkownika
ortes
 
Posty: 3
Rejestracja: czw wrz 27, 2018 2:21 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Wazektomia

Postautor: mariaem » czw paź 04, 2018 8:34 pm

Nie badz durniem.
mariaem
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 9
Rejestracja: czw paź 04, 2018 8:28 pm


Wróć do Wszystko inne, ale trochę związane...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

cron