Jaką pościel najczęściej wybieracie?

różne tematy

Jaką pościel najczęściej wybieracie?

Postautor: promal1971 » śr lut 01, 2017 11:38 am

Do tej pory zwykle kupowałam pościel z bawełnianej satyny (jedwabna jest piękna, ale jak dla mnie zbyt śliska i zimna) lub z dobrej jakości kory, za to całkiem niedawno odkryłam korę satynową. Kora jest praktyczna, satyna elegancka, a ta tkanina jest jak wash&go, czyli 2w1 - wygląda porządnie i naprawdę ładnie, jest zbita, trwała, miła w dotyku, a przy tym nie trzeba jej prasować, a jeśli już, to wystarczy tylko lekko przejechać żelazkiem. W tej chwili mam już kilka takich kompletów, wszystkie w nasyconych barwach i widzę, że barwniki podczas prania nie schodzą. Jak dla mnie, było to prawdziwe odkrycie sezonu. Co prawda nie lubię pościeli z flaneli, ale widziałam zimową uszytą z cienkiego polaru i zastanawiam się jak się pod nią śpi i ogólnie jak się sprawdza. A Wy? Jaką pościel preferujecie, a tym samym najczęściej wybieracie?
promal1971
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: śr lut 01, 2017 11:35 am
Lokalizacja: Billings

Re: Jaką pościel najczęściej wybieracie?

Postautor: caulinka » sob lut 18, 2017 8:54 pm

satyna z bawełną - bardzo lubię, nie jest dla mnie za zimna, a bardzo przyjemna, a najnowszym sypialnianym odkryciem, dzięki któremu nie chce mi się wstawać, jest prześcieradło z polarem, nie pamiętam, jak dokładnie się nazywało, ale jest tak ciepłe i przyjemne.... polecam!
caulinka
 
Posty: 2
Rejestracja: czw lut 16, 2017 10:36 pm

Re: Jaką pościel najczęściej wybieracie?

Postautor: hglih12sd » pn mar 06, 2017 8:41 pm

Zdecydowanie bawełniana smile
miałam okazję spac kiedyś pod satynową,nie to nie dla mnie - latem fajna bo chłodzi,zima juz nie,ale najgorsze było to że ucieka,bo jest śliska smile
pościeli z kory nie uzywałam juz kilka lat smile
a z flaneli jak dla mnie jest nie ciekawa,na poczatku ładna potem się mechaci,i za goraco pod nią
hglih12sd
 
Posty: 3
Rejestracja: ndz mar 05, 2017 9:59 pm

Re: Jaką pościel najczęściej wybieracie?

Postautor: gunkires12 » pn mar 27, 2017 8:17 pm

W kwesti wizualnej ubóstwiam jedwabną satyne, (wygodna tez jest) ale elegancja I klasa. Bawełniana satyna jest rowneiz bardzo przyjemna i praktyczna.Sama bawełniana posciel takze przyjemna.
Pod polarową to sie czuje jakbym byla kocem polarowym okryta ale jest bardziej cieplejsza z racji ,ze jest grubsza ,bardzo miła w dotyku i miekka.
W kazdym razie chyba mam posciele z kazdego lub wiekszsci materiału,i prawie kazde preferuje,lecz nie pamietam nazwy tego materiału (moze kora?) jest sztywna, nieprzyjemna i wole jej unikac
gunkires12
 
Posty: 3
Rejestracja: wt mar 21, 2017 10:55 pm

Re: Jaką pościel najczęściej wybieracie?

Postautor: ala123 » pn cze 12, 2017 3:55 pm

Na lato lubię taką satynową, ale w chłodniejsze dni wolę zdecydowanie bawełniane.
ala123
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pn cze 12, 2017 2:05 pm


Wróć do Wszystko inne, ale trochę związane...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron