Jak pogodzić koty?! Pomocy!

różne tematy

Jak pogodzić koty?! Pomocy!

Postautor: comka1972 » czw sty 19, 2017 12:48 pm

Jestem szczęśliwą posiadaczką 2 kotów, rodzeństwo 5 letnie Kot i Kotka (po zabiegach). Kilka dni temu przeprowadziłam się z nimi z Krakowa do Szczecina. Transport zorganizowałam jak należy, kotki dostały pod okiem weterynarza tabletki na uspokojenie i podróż minęła bezproblemowo. Kotki trafiły do domu w którym mieszkają 3 inne koty ( ich rodzeństwo i matka). Moje futrzaki na czas oswojenia się z nowym otoczeniem przebywają tylko w moim pokoju, bez kontaktu z innymi zwierzakami. Na początku wszystko było ok, koty troszkę na siebie furczały ale, później spały razem i bawiły się jak zwykle. Dziś rano doszło jednak do porządnej bójki, której skutkiem było zdemolowanie pokoju
mój blogzobacz
comka1972
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: czw sty 19, 2017 12:40 pm
Lokalizacja: Paterson

Re: Jak pogodzić koty?! Pomocy!

Postautor: Kssiek » czw sty 19, 2017 4:52 pm

Koty to zwierzęta bardzo terytorialne, które walczą o swoje miejsce. Pozostaje Ci jedynie stopniowo dopuszczać do siebie koty i czekać na moment, w którym będą siebie tolerować. Na pewno nastanie za kilka tygodni.
Kssiek
 
Posty: 2
Rejestracja: czw sty 19, 2017 4:42 pm

Re: Jak pogodzić koty?! Pomocy!

Postautor: xortiz » wt gru 13, 2022 3:23 am

Skoro już trafiłam na wątek o zwierzętach to chciałabym się zapytać skąd macie swoich pupili? Ja swojego kochanego kotka kupiłam przez portal z ogłoszeniami. Moim zdaniem można tam znaleźć wiele ciekawych aukcji.
Awatar użytkownika
xortiz
 
Posty: 1
Rejestracja: wt gru 13, 2022 3:18 am
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Wszystko inne, ale trochę związane...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron