Jaki prezent dla przyszłego męża?

różne tematy

Jaki prezent dla przyszłego męża?

Postautor: comka1972 » czw sty 19, 2017 12:43 pm

Drogie koleżanki potrzebuje waszej pomocy , jako że nie było mnie w święta w Polsce i w zasadzie będę dopiero w styczniu 2015r chciałam zrobić Mojemu narzeczonemu prezent urodzinowo ? świąteczny. On ma urodziny 7 stycznia więc czasu jeszcze trochę jest. Jestem aktualnie za granicą i za bardzo nie ma w Okół mnie jakiś konkretnych sklepów ponieważ do większego miasta mam daleką drogę , chciałabym poprosić was o pomoc co można mu kupić. Ma 32 lata , zainteresowania sport , dobry film , samochody wiadomo..
mój blogzobacz
comka1972
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: czw sty 19, 2017 12:40 pm
Lokalizacja: Paterson

Re: Jaki prezent dla przyszłego męża?

Postautor: beier.ayden » pt maja 14, 2021 12:50 pm

Przyszły mąż to osoba bardzo bliska, dlatego nie widzę przeciwwskazań by prezentem były na przykład ciuchy. Jest wiele fajnych sklepów internetowych, które oferują modną odzież dla mężczyzn. Ostatnio w jednym z takich zakupiłam facetowi spodnie i okazały się być strzałem w dziesiątkę.
Awatar użytkownika
beier.ayden
 
Posty: 1
Rejestracja: pt maja 14, 2021 12:42 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Jaki prezent dla przyszłego męża?

Postautor: little.maribel » wt cze 15, 2021 7:25 pm

Mój facet lubi orginalne ciuchy, jednak mnie nie stać na drogie i markowe rzeczy. Znalazłam sklep z odzieżą używaną, gdzie można znaleźć wspomniane ubrania i zastanawiam się nad zakupem. Zawsze sprawdzam opinię o sprzedawcy by nie popełnić gafy.
Awatar użytkownika
little.maribel
 
Posty: 1
Rejestracja: wt cze 15, 2021 7:22 pm
Lokalizacja: Sobienie Jeziory

Re: Jaki prezent dla przyszłego męża?

Postautor: maryse.sanford » pt sie 20, 2021 11:52 pm

Jeżeli tak jak mój mąż lubi oglądać mecze, to polecam Ci zainwestować w bramkę piłkarską. Dlaczego? Bo nie dość, że jemu spodoba się ten prezent, to i Ty będziesz widziała zalety. Będzie pił mniej piwa i będzie uprawiał sport, więc będzie Ci się podobał również po małżeństwie. :D Pozdrawiam! :D
Awatar użytkownika
maryse.sanford
 
Posty: 1
Rejestracja: pt sie 20, 2021 11:48 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Jaki prezent dla przyszłego męża?

Postautor: wrath » śr lis 17, 2021 1:59 pm

Myślę, że dobrym pomysłem będzie zakup identycznych bluz dla Ciebie oraz męża. Według mnie ubrania dla par są świetne, sama dostałam kiedyś podobny prezent i byłam bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
wrath
 
Posty: 1
Rejestracja: śr lis 17, 2021 1:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jaki prezent dla przyszłego męża?

Postautor: mia.schmeler » wt lis 30, 2021 12:21 am

Ja zawsze staram się kupować coś co jest związane z hobby obdarowywanej osoby. Jeśli to jest poroblemem to z kolei wybieram coś co może być przydatne dla tej osoby lub okazać się praktyczne w swoim zastosowaniu. Oprócz tego zawsze dorzucam do prezentu ulubione słodycze.
Awatar użytkownika
mia.schmeler
 
Posty: 1
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 am

Re: Jaki prezent dla przyszłego męża?

Postautor: Maridyl64 » wt gru 28, 2021 2:38 pm

Bardzo przydatny okazuje się ręczny odkurzacz samochodowy znaleziony tutaj https://bazarowisko.pl/outlet-agd-do-domu/odkurzacze/odkurzacze-reczne-samochodowe. Możesz kupić w prezencie taki dokładny odkurzacz samochodowy, na pewno się ucieszy. Outlet agd rtv bazarowisko to świetna alternatywa dla sklepów ze sprzętem. Ceny są niższe nawet o 70%, a sprzęt praktycznie niczym się nie różni. Mają w ofercie również znane marki powystawowe.
Maridyl64
 
Posty: 2
Rejestracja: wt gru 28, 2021 2:33 pm

Re: Jaki prezent dla przyszłego męża?

Postautor: migo000 » śr gru 29, 2021 5:19 pm

A może jest majsterkowiczem? Wtedy jakiś sprzęt do warsztatu bo pewnie taki posiada jesli lubi takie rzeczy
migo000
 
Posty: 1
Rejestracja: śr gru 29, 2021 5:12 pm

Re: Jaki prezent dla przyszłego męża?

Postautor: KZielon » czw sty 06, 2022 11:02 pm

Może spodoba mu się elegancki zegarek lub bardziej sportowy, smartwatch?
KZielon
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 8
Rejestracja: pt lut 14, 2020 7:55 pm


Wróć do Wszystko inne, ale trochę związane...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

cron