Pójść i utrzymać się "na swoim"

różne tematy

Pójść i utrzymać się "na swoim"

Postautor: distlug1975 » pn sty 16, 2017 11:14 am

Planuję w niedługim czasie stać się wreszcie niezależną od rodziców. Najwyższy czas na to bo jestem już dosyć stara. Jestem na ostatnim semestrze studiów magisterskich, właśnie znalazłam pracę - nisko płatną ale jednak. Chciałabym tak sobie wszystko ułożyć żeby w sierpniu już nie wracać do domu a wynająć coś osobno. Jeśli uda mi się utrzymać w tej pracy (zobaczymy czy mam predyspozycje) to do lipca włącznie mogę zostać w bursie - co wychodzi stosunkowo tanio. Martwi mnie że nie przewidzę czegoś istotnego i będę musiała wrócić z podkulonym ogonem do domu, bo nie będę w stanie się utrzymać. Co robiłyście przy takiej reorganizacji? O czym trzeba pamiętać? Co przygotować na zapas? Na razie zaczęłam kolekcjonować sprzęt kuchenny...Jak wyglądały wasze wyprowadzki z domu rodziców?
distlug1975
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pn sty 16, 2017 11:09 am
Lokalizacja: Atlanta

Re: Pójść i utrzymać się "na swoim"

Postautor: matteus » śr sie 09, 2017 11:41 am

Pierwsza wyprowadzka nie należała do najłatwiejszych, ale była konieczna dla wewnętrznego dojrzewania ;) Tak naprawdę nigdy nie można się do tego przygotować i bądź pewna że wiele rzeczy trzeba będzie jeszcze dokupić
matteus
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 19
Rejestracja: śr sie 09, 2017 11:11 am


Wróć do Wszystko inne, ale trochę związane...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

cron