Czyszczenie wanny

różne tematy

Czyszczenie wanny

Postautor: traplu1980 » pn sty 09, 2017 4:48 pm

Bardzo proszę Was o porady. Pomóżcie mi, bo już "ręce opadają", mam wannę plastikową i codziennie muszę ją przecierać, bo na obręczy jakby kurz się zbierał, i nawet nie mam pomysłu skąd to się bierze, bo to 3 piętro w bloku, i nie ma co mi sie tak kurzyć, żeby codziennie było brudno. W pobliżu nie ma żadnego placu budowy, żwirowni, itp. Niestety, te ciągłe kurzenie jest bardzo uporczywe. Mieszkanie mam zadbane i czyste, moją bolączką jest właśnie, niestety, wanna. Lubię mieć porządek i czystość, niestety nie znam środków, które położą kres uporczywemu brudzeniu wanny. Słyszałam o jakichś preparatach, które sprawiają, że kurz nie obsiada. Może ma ktoś sprawdzone sposoby?? Jak sprawić, aby kurz nie pojawiał się chociaż przez dwa dni?
traplu1980
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pn sty 09, 2017 4:42 pm
Lokalizacja: Garden Grove

Re: Czyszczenie wanny

Postautor: cleta70 » śr lut 22, 2023 12:06 pm

Skoro już jesteśmy przy temacie sprzątania to czego używacie do odkurzania? Możecie mi polecić jakiejś dobrej jakości odkurzacz przemysłowy? Dzięki niemu pracownicy będą mogli zadbać o utrzymanie porządku w wybranych obiektach.
Awatar użytkownika
cleta70
 
Posty: 1
Rejestracja: śr lut 22, 2023 12:03 pm
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Wszystko inne, ale trochę związane...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

cron